Meškanie menzesu, ale nie som tehotná

aalzbetkaa
1. máj 2018

Ahojte dievčatá. Pred mesiacom som mala styk s priateľom (5 dni pred ms) aj si dával pozor aj nedával. Mrcha nechodila, tak som si urobila minulý týždeň test Ale neg....Kramy stále neprišli a býva mi stále zle od žalúdka, mávam návaly......asi 2 roky do zadu som mala endometriozu......veľmi sa bojím cim by to mohlo byť ....nemáte niektorá skúsenosť? Doktora idem samozrejme navštíviť tento týždeň ale len chcem vedieť či ste mali niektorá takýto problém....ďakujem za každú jednu odpoveď.....nám 25 rokov.

pininka
1. máj 2018

Mala som nieco podobne,ale tehu som nebola, nakoniec mi doki dala vyvolavacku

bori7293
1. máj 2018

Skús si spraviť test znova možno už bude presnejší a niečo ukáže 😊 . DLHO som mávala tento problém a vkuse to skončilo len vyvolávačkou lebo mi nič nezistili....žiadna mykoza ani cista a vždy mrcha meškala....

aalzbetkaa
autor
1. máj 2018

@bori7293 na som mala dva roky do zadu cystu a bola som aj na laparke...užívala som po tej laparke 9 mesiacov seasonique a keď som to prestala tak vždy prišla a tetaz už skoro dva mesiace nič.....a tebe prišli na to ze cim to bolo ?

diablikovci
1. máj 2018

Ja som si test robila v 6tt negatívne 7tt negatívne aj v 8 tt sa ukázali dve čiarky 🙂

aalzbetkaa
autor
1. máj 2018

@diablikovci aha takže nakoniec to bolo bábätko ☺ ešte že tak 🙂

bori7293
1. máj 2018

@aalzbetkaa nie neprišlo sa na to ...až mi doktor nasadil lieky ktore pomohli (NIE hormonálne) a klop klop vždy sa dostaví

aalzbetkaa
autor
1. máj 2018

@bori7293 ako sa volajú tie lieky? A dlhodobo si to užívala alebo ako?

bori7293
1. máj 2018

@aalzbetkaa lieky sú DUPHASTON a teraz beriem 2x

eliska1986
1. máj 2018

@aalzbetkaa ahoj endometriozu zistili aj mne-minuly rok som bola na operaci povyberali mi polipi,ziadne lieky neuzivam,menstruacia nemeskala.Skor minuly mesiac meskala az 7dni.Som zvedava ako to bude tento mesiac.