Miznúce tehotenské príznaky

maca000
11. mar 2018

Ahojte. Podľa ovu som 5+1tt, posledný týždeň som mala tehotenské príznaky ako bolesti v podbrušku, bolestivé prsia, únava a bolesti krížov. Od včera sa všetky príznaky postupne strácajú. Nemám z toho dobrý pocit. Čo si o tom myslíte?

michaelamilan
11. mar 2018

@maca000 treba ísť na gyndu. Keď Ti zoberú krv z vysledkov budú vedieť hladinu HCG a podľa toho ďalej riešiť čo a ako....... Nestresuj, takto si len spravíš zle 🙂

lula313
11. mar 2018

Aj mne sa v 5 stratili, potom v 8tt prišli nevolnosti a už idem za chvíľu rodiť, takze sa zbytočne nestresuj, je to normálne.

maca000
autor
11. mar 2018

K dr. mám ísť tento týždeň, som po dvoch MA takže mám z toho dosť obavy...

lilu74
11. mar 2018

Mne kebyze nerastie brusko ani neviem cele tehu ze som tehotna🤣hlavne sa nestresuj a bud v pohode a chod lekarovi aby ta pozrel.😉

natasa512
11. mar 2018

Neboj sa mne tak isto akoby zmizli ale potom sa to dvojnasobne vratilo a chodila som jak vygrcany rezanec. A trz som uz 24+1 🙂

maca000
autor
11. mar 2018

Ďakujem Vám za ukľudnenie😊som zvedavá čo povie tento týždeň dr

luela
22. jan 2019

Ahojte, ja končím 5 tyzden zajtra a dnes som sa zobudila a cítim sa úplne ako predtým. Plná energie, prsia vôbec nebolia, žalúdok nemam na vode, necítim sa unavena, mam dobru náladu doteraz sa to nedalo vydržať so mnou aka som bola nervózna. Tak mám dnes obavy. V piatok mam ist na prvú kontrolu. V prvom tehu som strašne trpela, tak ma tento stav úplne vystrasil.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre