Môže Femibion 800 rozvrátiť menštruačný cyklus?

monkabs
16. feb 2015

Ahojte dievčatá. Prosím Vás, je možné, aby mi Femibion 800 rozvrátil celý menštruačný cyklus? S manželom sme sa rozhodli, že je konečne čas na bábo a ja som začala užívať Femibion (už 12-ty deň). V piatok som mala dostať menštruáciu, všetky moje predmenštruačné príznaky prišli, no nekrvácala som, len občasné maličké špinenie, v sobotu takmer vôbec nič. V nedeľu ukrutné bolesti, ale krvácanie opäť žiadne, len to občasné malé špinenie. Nemáte s tým niektorá skúsenosti? 😉 Ďakujem

nair
16. feb 2015

@monkabs Čo tak skúsiť tehotenský test? 🙂

lorela
16. feb 2015

@monkabs Málo pravdepodobné...

mima207
16. feb 2015

ahoj mne zas takto rozhadzal cyklus inofolic.Ani doktor mi to nechcel verit ale meskali mi az 64 dni...co je dobre dlha doba

myleontina
16. feb 2015

Neviem,ci vitaminy,mineraly a kys.listova by to az tak dokazali rozhadzat 🙂 ale zas nikdy nevies!
@monkabs

monkabs
autor
16. feb 2015

@nair Priznám sa, že mi to tiež trošku prebehlo hlavou a tak som si ho dnes kúpila, no nakoniec netestovala 🙂 Dnes krvácanie silnejšie, tak to snáď nechám tak

monkabs
autor
16. feb 2015

@mima207 Ja som mávala cyklus vždy pravidelný až do teraz, preto prvé čo ma napadlo bol tiež Femibion.. Nuž, asi výnimka potvrdzuje pravidlo 😉

nair
16. feb 2015

@monkabs Zostane Ti v zálohe 😉 Inak, ja som mávala pred snažením dokonalý cyklus, potom po pár mesiacoch nezdaru som začala viac sledovať ovu a všetky symptómy a nejaké obdobie mi kolísala dĺžka +/- pár dní.. A teraz je to zasa v normále.. Takže možno aj psychika v tom hrá rolu..
Držím prsty, nech je test čoskoro pozitívny!

monkabs
autor
16. feb 2015

@nair Asi máš pravdu a ďakujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre