Môžem otehotnieť ak pred menzesom 4-7 dní špiním?

matrinka
28. dec 2006

Ahojte,
neviete mi poradit , mozem otehotniet ked mavam 4-7 dni pred menzesom hnede spinenie? Menzes mam pravidelny 29-32dni, ovulacia vzdy prebehne ( podla BT, aj podla OVU testov). Znepokojuje ma len to spinenie...je tu taka tehulka co otehotnela napriek spineniu?

septenpunctata
25. jún 2008

ahojte baby, Marty a Evi..pepacte, neozvala som sa skor, lebo nejak nestiham....chodim uz do prace...vcera bol akurat tyzden od kyretraze a tak som si pekne poplatokala...bola som aj u dokrota v pondelok, tiez som si myslela, ze ho zmenim, ale nie, ostavam...vsetko mi pekne vysvetlil, a povedal mi, ze on videl, ze plodik malo rastie, ale nechcel robit predcasne zavery....viete je to moja chyba, ze som nesla za nim a o tom spineni som mu nepovedala skor, bolo to tou hladinou hormonou...ako tucniacik pise...povedal mi, ze mam prist, ked bude hnede spinenie a nasadi mi gestageny....pytala som sa jeho na to, ako dlho mam cakat s otehotnenim po missed ab. a povedal, ze cakat tak 5-6 mesiacov, ale nic sa nestane ak to bude skor...

septenpunctata
25. jún 2008

evi...prepac, este ohladne otehotnenia, som ti neodpovedala na otazku, veru mala som problem otehotniet...snazili sme sa dlhsie...asi na 8 mesiac to vyslo, a to vtedy, ked som s tym uplne neratala...takze baby kazdy to vravi, psychika robi vela, viem, ze je to tazke to vyhodit z hlavy, ale ja sa budem snazit dat do poriadku cyklus, ved neviem ani ako mi nabehne, ale uz nebudem mysliet tak na otehotnenie...treba si vraj mozog zamestnat niecim inym....moja kamoska nemohla otehotniet 8 rokov, a potom jej nejaka bylinkarka ku ktorej chodila , povedala, ze slepne, a ona sa zacala bat a riesit toto, a pritom uplne zabudla na tehotnost a aha ma dve baby ( samozrejme vidi dobre )

zuzanka.j
27. jún 2008

ahojte, chcem sa poradit. uz treti mesiac asi 5 dni od skoncenia mrchy mi zacne spinenie aj s troskou krvi a trva to okolo tyzdna. potom to skonci a mrcha pride kvazi nacas. minuly mesiac som bola u gyn. no "nanestastie" mi to prave asi v ten den prestalo a ona ma div nesla presviedcat ze ziadne spinenie nemam ze je to len zlte a este mi ukazala prsty po vysetreni, ze nic tam nespini. darmo som jej hovorila ako to bolo. citila som sa ako blb. spravila mi potom kultivaciu. neviete niekto co to ma znamenat? snazime sa uz rok, som 15mes po MA. predtym som otehotnela na stvrty mes. snazenia. a este dodam ze si nemzslim ze by to bolo ovu spinenie, trva to dlho na ovu.

septenpunctata
28. jún 2008

zuzanka.j bude to mat asinieco spolocne s hormonmi, tak ako pisal tucniacik. Ja cakam na mrchu , lebo som bola 17juna na kyretrazi, po missed ab. a ak budem mat spinenie, idem hned k doktorovi, alebo pojdem az na tu druhu mrchu, tak mi aj kazal...ked je vytok moze byt problem otehotniet ale aj udrzat dietatko.

uk.ok
28. jún 2008

Ahojte. Asi před 5 dny jsem měla ovulaci a teď jsem měla slebé hnědavé špinění. Myslíte, že bych mohla být těhu? Já mám takový pocit, že tento měsíc to mohlo vyjít.

jerryjanka
28. jún 2008

uk.ok - mohlo to byť špinenie pri uhniezdovaní
niekto to tak má
držim palce

uk.ok
28. jún 2008

Tak to by bylo bezva. Špinění jsem od vysazení HA neměla a to už je 10 měsíců. A to co je psané tady v diskuzi, moc povzbudivé není. Tak aspoň ty jerryjanka jsi mě povzbudila. Děkuju.

septenpunctata
29. jún 2008

ahoj uk.ok
ja si myslim, ze bude vsetko ok, ak si nemala bezne spinenie, tak sa nemas coho bat, nerobila si si este test ? vyzera to, ze mrcha Ti meska 3 tyzdne...a podla poslednej menstruacie by sa mala byt v 7tt.

uk.ok
29. jún 2008

Ahoj septenpunctata.
Poslední mrchu jsem měla 9-15.6. Byla o dost silnější než obvikle (dříve slabá a 3-4 dny). Ovulační hlen jsem měla 23.6. A včera i dnes slabě špiním. Ciklus mám 30 dňový. Na testík je ještě brzy. (Ale nejraději bych na to vběhla hned 😎 )

dankakk
29. jún 2008

dievcata, neviete mi prosim povedat, aky je rozdiel medzi hnedym a cervenym spinenim? lebo ja ked spinim pred mrchou asi cca 3,4 dni, tak je to jasno cervene, nie hnede... a moja LF je asi 10 dni - to je max!

uk.ok
30. jún 2008

Ahojte. Tak, dnes k tomu špinění se přidalo i trochu krve, tak mám obavy, že by to mohl být potrat v 3tt. Ale to jen hádám.

dankakk: To špinění před mrchou je v pohodě. To má hodně holek. Znamaná to nejspíš, že se mrcha rozjíždí. A o hnědém nevím. S tím jsem se setkala poprvé.

evitaduvi
30. jún 2008

Ahojte dievčatá,
ja som špinila tiež v čase keď už som bola tehotná, teraz v máji ako som písala naposledy (a to som si myslela, že tá mrcha nie a nie sa rozbehnúť(,
Myslím si, že by bolo dobré asi navštíviť Dr. alebo ako som sa tu niekde dočítala skúsiť si merať baz. teplotu
pred tým, ako si urobíš test : ja som si všetky neg. testy odkladala, ale keď som to minula šla všetko vyhodiť,
tak som bola prekvapená, koľko ich bolo.
Ako tu píše tučniačik, je to nedostatok progesterónu.
Po pozitiv.teste mi hneď Dr. predpísla Duphaston, kyselinu listovú a ešte som si dala vit. E. Aj keď som sa bála, či je dobré nasilu udržiavať tehu, ak by sa moje telo chcelo prirodzene rozhodnúť samo. A rozhodlo sa aj tak.
Ale asi som prípad, keď by tehu bez Duph. asi nebolo možné udržať nikdy, užívala som ho aj v predchadzajúcom tehu a mám 2 zdravých chlapcov.
Dúfam, že nepíšem od veci.

matkamatko
7. júl 2008

ahojte kočky, chcela by som vás poprosiť o radu. v piatok večer sme mali s manželom sexík a hned po nom som mala také krvavo-hnedé špinenie, bolo to ale len hned po sexe ale ráno nič. bolo to asi 6 DPO. čo to mohlo znamenať? dakujem vam všetkym 😒

gabriela.chuda18
12. jan 2010

Ahojte baby poradi mi niekto?Už vyše roka sa snažíme o bábo a stále sa nedarí.Všetky vyšetrenia sú ok

gabriela.chuda18
12. jan 2010

Ahojte baby. Vie niekto poradiť?Už vyše roka sa snažíme o bábo a stále nič. Všetky výsledky sú ok

popelka
13. jan 2010

ahoj babenky ,aj ja mam špinenie,ale taky husty mliecny vytok.co to je---ked idem na vecko tak na papieri mi ostanu take velke kusky,co mam robit.papik

sisinqa
7. apr 2010

ahojte baby... chcem sa opytat ci niektora z vas otehotnela aj napriek spineniu pred menzes.. ja mavam spinenie aj tyzden pred ocakavanou ms.. mam sancu byt tehotna? alebo sa plod za takychto okolnosti vobec neudrzi? prosim.. napiste ked mate nejake skusenosti. dík 🙂

monykam
7. máj 2010

ahojte dievčatá, ked som mávala menštruáciu normálnu silnú tak 5-6 dní, tento mesiac to bolo divné, prvý deň iba hnedé špinenie, druhý deň normálne, tretí deň som skoro nič nemala, štvrtý deň sa zase rozbehla, potom nič, a teraz už druhý deň mám len hnedočervené aj to len ked sa utriem, čo si o tom prosím vás myslíte?snažíme sa o bábätko, ale test si ešte nechcem robiť, nechcem byť sklamaná dakujem

nelly2511
31. okt 2010

ahojte baby..chcem vas poprosit o radu..este nikdy sa mi nestalo, aby som mala ruzovo-hnede výtoky v strede cyklu, az tento mesiac..konktétne 11 dní pred plánovanou menštruáciou..na internete som sa dopatrala k pojmu nidacne spinenie, teda uhniezdovanie oplodneného vajícka, pri ktorom moze taketo spinenie vzniknut.No a nakolko som vo febr. potratila, dost ma toto spinenie znepokojilo a dnes som bola u svojho gyn..robil mi aj klasicke vysetrenie aj vnutorne sono, ale nic tam nevidel.. Nemate niektora s tymto skusenost, ze aj keby bola mozna gravidita, este by to lekar nevidel? v podstate by k oplodneniu mohlo dojst iba cca pred tyzdnom aj 1-2 dni..odbil ma iba zo slovami, ze sa to stava, ze to maju na svedomí hormony a ze keby sa nam do konca roka nepodarilo prirodzene otehotniet, mame v 01/2011 obaja prist na vysetrenia.. a este som nafasovala menstruacny kalendar a na podporu Femibion

happyhappy
31. okt 2010

@sisinqa ja som spinila bezne v polovici cyklu a aj tesne pred zaciatkom a v pohode som otehotnela. Doktor z toho velke halo nikdy nerobil

lulu10
26. máj 2011

@marta222 ahoj prosim ta chodis este sem na konika? ak ano ozvi sa, budem rada ak si vymenime infosky o uterus subseptus tiez mi to vcera zistili...

ivka2603
21. jan 2012

Ahoj. Vedel by mi niekto poradit? Velmi tuzim po babätku. Uz 5 dni pred menzesom som zacala spinit hnedy vytok. V piatok som ho mala dostat. Presli 2 dni a zatial nic, len stale spinim uz 7 den. Robila som si aj test ci necakam babo, ale bol negativny. Neviem ci som ho robila priskoro, alebo musim ho robit len z ranneho mocu. Mam este dufat?

ivka2603
21. jan 2012

Dakujem za kazdu odpoved 🙂

mimy
6. mar 2012

Ahojte dievčatá 🙂 mám taký problém 10dní mi mešká menzes a včera mi začalo hnedé špinenie...čo to môže znamenať? cyklus mávam pravidelný, toto sa mi ešte nestalo..poraďte prosím 🙂 dakujem

ennynka
22. sep 2013

@matrinka ahoj.neviem ci tu este chodievas...predsa len tuto temu si zakladala pred par rokmi...aj ja mam tento problem co si opisovala aj ty,to niekolkodnove spinenie pred MS a tiez sa nam nedari rok otehotniet...no vidim ze tebe sa to uz podarilo tak sa ta chcem opytat ze ci si spinila aj vtedy ked si otehotnela,myslim cyklus predtym alebo ti to vyliecili a tak si otehotnela?prosim odpis ak tu este chodievas ci ti to spinenie branilo k otehotneniu alebo si otehotnela aj napriek tomu?

565121
5. sep 2014

Ahojte dievčatá. tiež patrím medzi tie ženy, ktoré niekoľko dní pred menzes mali špinenie,niekedy 2 inokedy aj 6-7 dní, bolo to celé 2 roky po tom, ako som vysadila HAK. obávala som sa, že mám málo progesterónu-luteálnu insuficienciu- a bude problém s otehotnením. a čuduj sa svete, hned na prvý šup nášho snaženia to vyšlo! neverila som vlastným najskôr pocitom, potom očiam, ked som uvidela 2 čiarky..takže odkaz pre tie, ktoré sa boja, že nebudú môcť otehotnieť-nebojte sa. ps:iné je,ak sa už skutočne nedarí alebo je hormonálny profil nevyhovujúci

nicoll375
24. okt 2015

Ahojte baby som po potrate 5tt , vždy som mala menstruacia 5 dni silne krvacanie a krče a 6 den už len špinenie ,, teraz sa my zmenilo 2 dni pred menstruaciou špiním a mam bolesti pod bruškom na 3 den už silnejšie krvácanie 5 dni , je to normalne ? Dakujem za odpoveď .

nicoll375
24. okt 2015

je tu ešte niekto ????,,, @tucniacik rada by som vedela či sa ti podarilo otehotnieť a či bolo už všetko v poriadku ??

zato2
30. sep 2018

Viem ze tato diskusia je stara ale mozno niekoho moj prispevok povzbudi. Ja som mavala a stale mam par dni pred ms spinenie potom pauzu par dni a az potom sa mi rozbehla ms. Moja stara doktorka to velmi neriesila, vraj dostat ms nie je ako ked praskne cieva 🤷. Syna sme splodili na druhykrat. Dufam ze to nebola nahoda a ak hej tak sa neskutocne podarila ☺️. takze baby hlavu hore s podobnym problemom. Len je to neprijemne pocas bezneho zivota lebo mam pocit ze mam ms strasne dlho.