Môžu čípky na kandidózu zabíjať spermie?

brii
23. jan 2007

Ahojte,
viete mi niektora poradit? Prvy mesiac beriem Clomhexal a teraz, ked konecne maju prist plodne dni, zistila som, ze mam kandidozu. tak mi Dr. predpisala cipky a masticku, ktore mozu aj tehulky pouzivat. Ale mna by skor zaujimalo,ako to ma vplyv, ak este nie som tehotna. Cipky sa zatial bojim pouzivat, lebo mam pocit, ze "zabijaju" spermie. Mozno to tak vobec nie je, ale mam z toho taky pocit? Mate niektora skusenosti?
Ď 😉

droby
28. jan 2007

mozes byt kludna nebude to dalsie tehu, ja uz som si na to zvykla 🙂

droby
28. jan 2007

😀 😀

ramzesa
28. jan 2007

Ale vyzera to strasne, dufam, ze do leta sa toho zbavime, lebo to budem musiet chodit asi aj v lete vo vetrovke 😀 inak budem vyzerta ako pavuk s velkym bruskom 😀

droby
28. jan 2007

no ja dufam ze v lete sa budem moct pysit bruskom 😀

droby
28. jan 2007

a stou "drastickou" dietkou nie len vyzdraviem, ale aj schudnem tak budem musiet kupovat mensie veci 😀

ramzesa
28. jan 2007

planujete babetko? ja by som tiez este aspon jedno, ale az neskor. potrebujem sa trosku zregenerovat, ale ktovie ako dlho to vydrzim 😅

droby
28. jan 2007

tak mi planujeme "len" prve 😉 zatial,
a najprv sa dam do poriadku po zdravotnej stranke, potrapim sa dietov, krasne schudnem a potom moze brusko rast 😀 krasne to mam naplanovane, no nie? snad to tak aj vide. chcete tri deti?

ramzesa
28. jan 2007

no mame uz dve a este sa necitim na to, zeby som uz nikdy nemala byt tehu. 😅 To je take krasne. Minimalne by som tri chcela. Manzel by chcel este Jakubka, tak snad mu to vyjde. 🙂 Ale chcela by som aspon nejaku pauzicku, nie velmi velku. Potrebujem sa tiez dat trosku dokopy co sa tyka zdravotnej stranky. Ked sa to tak vezme uz viac ako 3.5 roka som bud tehu alebo kojim bez prestavky, nebyt vitaminov, tak neviem ,kde som 😅

droby
28. jan 2007

ale vam to zatial krasne vyslo:aj chlapcek aj dievcatko.. my chceme tiez na dnesne pomery viac deticiek 😉 kaamratky, krutia hlavou ze uz jedno dieta je dost a aj to chcu v 30. no som z inej doby co uz 🙂

ramzesa
28. jan 2007

asi aj my 🙂 ked sme cakali bambulku, tak uz vsetci, ci sme sa zblaznili 😀 no ja som neskutocne stastna, ze ich oboch mam. Uz si to bez nich neviem vobec predstavit 🙂 prave do seba ladujem kyslu kapustu 😀

droby
28. jan 2007

kyslou kapustou ku zdraviu 😀
az ked som objavila MK tak som zistila ze nie som zas tak divna,to ostatni 😀

certica
28. jan 2007

nikto nie je divny, len mame kazdy svoj rebricek hodnot a rozne postavene priority

ramzesa
28. jan 2007

droby- vsetci su blazni len ja som lietadlo... 😀 😀 😀

no co uz... aj lietadla musia byt 😀 uz som kapustu zjedla, teraz rozmyslam, co dalej... biely jogurt 😅

droby
28. jan 2007

certica ja som to nemyslela v zlom 😉 chapem to,ale vsetci sa tvaria ze nevedia pochopit mna

ramzesa
28. jan 2007

droby tak si pozri temu Tri a viac, tam ta pochopia neboj 😉 je nas takych nepochopenych viac 😅

droby
28. jan 2007

tak som dlho nevydrzala a dala som si sladkosticku 🤐 😅
ramzesa asi by som si radsej z teba mala brat priklad, ale siroko daleko ziadna kapusta. ja na to idem fakt pomaly 😀

certica
28. jan 2007

droby, ja som to uz vobec nemyslela zle 😀 , jednoducho si ich nevsimaj. kazdy mame svoj nazor a pohlad na vec.
ja uz stiham asi len druhe 😀 , teda dufam...

droby
28. jan 2007

sak ja si aj tak vravim to svoje 😉 aj ked si na celo tukaju. si zo mna na strednej srandu robili, ze na stretavku pojdem s futbalovou jedenastkou, a moc sa nemylili, kym bude stretavka, ja uz by som mohla mae druhe 😉 ak ovsem vsetko pojde ako ma, ako by sme chceli, comu pevne verim.
a mozno stihnes dve naraz a budu rovno tri 😀

certica
28. jan 2007

dve naraz radsej nie, to by som sa zdivela. obdivujem vsetky maminy s dvojickami pripadne viac 😲

ramzesa
28. jan 2007

certica- no nam zvysila este z Vianoc, fajna domaca sudova mnam 😝
droby tak ty mas asi tolko ako ja ze? (vek)
certica- no ja by som si trufla na dvojicky, ale len keby moja Ami mala povahovo take iste dvojciatko. Na dvoch Petkov by som si uz teda netrufla 😅

droby
28. jan 2007

ramzesa: mam 20 😅 , ale ked budem mat tolko co ty, tak snad tiez budem mat uz druhe 😉
a dvojicky, radsej nie, neviem si to predstavit. aj ked obcas srandujeme ze by sme mali kazdy jedno a striedali si ich 😀 nemame to v rodine, tak sa nam to asi nepritrafi.

droby
28. jan 2007

este sa trocha vratim k teme: mozno hlupa otazka ale sama si neviem odpovedat... vravi sa ze sa nemaju nosit uzke nohavice. Ale ake amm potom nosit? v teplakoch predsa vsade nemozem a njake sportove, tiez nic moc v takych stale chodit do prace. tak som trocha mimo, ze co mam vlastne nosit..pokial viem tak kam sa pozrem, uzucke rifle, nohavice...

ramzesa
28. jan 2007

suknu droby, suknu 😉

ramzesa
28. jan 2007

droby tak ja som uz zacala v 19 tich 😅 ale teoreticky to este stihas a mozno aj prakticky. Ked kojis, tak to po prvom moze trosku dlhsie trvat vies?

droby
28. jan 2007

tak to si sikovna 😵 ja som v 19 len chcela aj som myslela/dufala ze sa podari (prerusovanim) ale nepodarilo sa. mas uz pre mna velky naskok, no pre mna je velky pokrok, ze sme (on sa)rohodli zacat snazit sa, tak sa tesim z toho.

droby
28. jan 2007

ked je teplejsie tak jasne ze suknu ale brr v takej zime, a ja sedim 16hod v praci tak to neni pohodlne...nooo ja zvyknem krkolomne sediet na stolicke, mam obidve nohy hore tak kadejako skrutene, tak sukna mi v tomto "pohodlicku "brani. tak furt rozmyslam ze ake nohavice si mam kupit

ramzesa
28. jan 2007

oki, tak ja uz musim koncit papa

droby
28. jan 2007

ja si musim ist aspon nieco porobit, papa a dik za sprijemnenie dna 😉