MUDr. Janek Ľudovít ml. Máte s ním skúsenosť?

zuzka88
12. nov 2008

Ahoj baby, máte skúsenosť s týmto pánom doktorom? Chodíte k nemu niektorá? Prípadne bol pri pôrode?
Ďakujem!!!

slavica2
12. nov 2008

Ja som ho zazila raz na pohotovosti, kde som isla kvoli krvavemu vytoku a velmi mi pomohol 🙂 ma super pristup a jeho rady som si zobrala tak k srdcu, ze som az do porodu lezala 🙂

monr
21. nov 2008

zuzka, ja som u Janeka rodila pred vyse 6-timi rokmi, a všetka česť. Starostlivosť ako má byť, perfektný prístup.

zuzka88
autor
25. jan 2009

dakujem
nechodite k nemu niekto do mabulancie na Americke???

mercy
25. jan 2009

Aj ja som bola u neho na pohotovosti, kvôli kontrakciám v 20tt,veľmi dôkladne ma vyšetril, bol napozaj zlatý

tilly
25. jan 2009

a kde má pohotovosť? 😀

luko
26. jan 2009

ja som sa royhodla tiez, ze budem k nemu chodit, dufam, ze ked uvidim ceny tak sa nezvrtnem na opatku 😀
na stranke ma len cenu od 0 - 70 eur v zavislosti od vykonu

luko
26. jan 2009

ale tehotna zatial nie som

wewulka
27. jan 2009

ja som sa uz objednala aj ked mam tiez strach z tych cien, ale co uz

simonova815
28. jan 2009

Ja som ho zazila v 20. a 30. tyzdni na ultrazvuku (Ruzinov, vtedy tam este pracoval), bol uplne super, skvely pristup, ochotny zodpovedat moje otazky. No a potom som ho mala pri porode, rodila som SC a asistoval mojmu lekarovi, takze on ma sil a daval rady ako na jazvu a tak. je fajn, co viem tak ordinuje v Samorine. Inak ma prezyvku Harry Potter, sa mu to aj celkom hodi.... 🙂

monr
30. jan 2009

no v tej sukromnej ma ceny teda poriadne, dokonca ani netusim, ci vobec ordinuje este aj bezplatne, v samorine sa tiez u neho plati, chodieva tam kazdy utorok, teda pokial mam dobre info.
ale ak sa podari, tak by som si porod zasa zopakovala u neho. 🙂

luko
31. jan 2009

no tak ja zatial chodim ku gynekologovi raz-dva krt rocne, takze sa pladieb az tak nebojim, ale ked budem tehotna, to si asi zacvakam, co 😅 ?

mercy
2. feb 2009

Tilly, v Ružinove

lante
2. feb 2009

Ja chodím k nemu na Americké
Aj som u neho rodila (mala som ho zazmluvneného) a tak isto sa chystám aj teraz.
Je skvelý. A má k pacientke prístup ako k človeku, čo si u neho veľmi cením.

miika
4. feb 2009

Chodim k Janekovi ml. do Šamorína, v utorky tam ma sukromnu ambulanciu. Ak vas zaujimaju ceny, tak ked som k nemu prisla uplne na zaciatku, ako netehotna, este som bola prihlasena u ineho gynekologa, platila som za kompletnu prehliadku tusim 900 Sk. A to mi urobil cytologiu, ultrazvuk a ultrazvuk prsnikov. Takze ak vam ide o super gynekologa a preventivnu prehliadku raz za rok, cez poistovnu by to bolo 700 Sk a bez dlheho cakania v cakarni.

Teraz k nemu chodim uz ako tehotna. Ked boli este Skk, jedna navsteva sa pohybovala cca na urovni 700 Sk. Teraz, ked je Euro, je to 25 Eur, a to mi urobi vzdy kontrolu krcka maternice a ultrazvuk. A co bolo super, urobil mi aj krvne testy na Alfa fetaproteiny, kedze mam 35r a ich vysledky ukazali, ze nemusim ist na amniocentezu.

Co sa tyka cien za porod, ak si vyberiem jeho osobne ako porodnika, bude to stat 17tis., 7tis. Sk ak si vyberiem akehokolvek ineho porodnika, 0 Sk ak budem rodit u toho kto bude mat sluzbu. Jeden porod v Ruzinove uz mam za sebou - za nulu, cize kto mal prave sluzbu ma odrodil, a nemala som s nikym problemy, cize to asi budem riesit rovnako aj teraz. Ved do porodu mam starostlivost Janeka a potom je to uz asi jedno... druhy porod pojde asi rychlejsie ako prvy - pri prvom som rodila na sale asi 1,5 hodiny...

luko
21. feb 2009

miika, tak ja osobne ked budem tehu radsej tu sumu zaplatim niekomu oficialne ako davat aj tak niekolko tisic roznym pkutnym sposobom,
vela zien dalo peniazky a doktor sa ani neunuval a rodili pri tom, kto mal sluzbu ako pises, takze ja som za oficialny cennik, nech viem komu a za co platim. Tera pri prvom porode urcite to tak budeme riesit, ak budu peniazky.

zaburka28
22. feb 2009

ahojte babulky,
ta ja sa tiez zapojim do tejto diskusie 🙂 ... mna nahovara moja susedka, aby som si zazmluvnila Janeka ml. pri porode a velmi vazne zvazujem, ze tak aj urobim🙂.
Som prvorodicka a pocula som same chvaly na Dr. Janeka ml. 🙂 takze tie eurace investujeme s manzelom pravdepodobne tam ...
Mam sice svojho gyndosa a tiez velmi dobreho co sa odbornosti tyka 🙂 Dr. Harbulaka z Gyn Fivu ale po tej ludskej stranke to nie je bohvie co ... ak sa nieco sama nespytam alebo manzel tak sa nedozviem a ked sa uz spytam, tak sa vzdy tak zvlastne zatvari akoby som sa pytala uplnu hovadinu ... ale ved on je dokino - tak ma odpovedat aj na pre neho stupiditu... je velmi casovo vytazeny a este ani raz nas do poradne nezobral na objednany cas! Pristup ma skor taky neosobny ... co mne dost prekaza, nakolko sme si s manzelom presli trosku tazkou skuskou zivota ... snazilkovali sme dva roky a o prve mimi sme v roku 2007 prisli (bola som v 9tt) ☹ a potom som mala aj zdrav. problemy - mala som "molu" ☹ a kebyze si to nepozriem na nete ani presne neviem co to je resp. bolo.
V poradni ma vybavi za cca 8 min. aj s prezliekanim - ja viem, ze ked nie su chvalabohu ziadne komplikacie tak ide vsetko sup sup ale predsa len som/sme ocavali trosku ludskejsi pristup. Inak nic v zlom.

zabka1003
22. feb 2009

Ja som bola u pána doktora tiež asi dvakrát na preventívnej prehliadku v ambulancii na Americkom námestí a moja skúsenosť bola úžasná..fakt bol super

Zato moja veľmi dobrá kamarátka bola u neho ako tehulka na začiatku a poslal ju do nemocnice že je to bud potrat alebo mimomaternicové tehotenstvo a tam jej robili ešte raz UZV a všetko bolo v poriadku..a že lekári si tam o ňom pošuškávali nie moc dobré veci... tiež si užili svoje, a bola z jeho prístupu dosť mimo..

Ale tak sto ľudí, sto názorov...

luko
31. máj 2009

ja mozem po opakovanych navstevach jeho prsitup len chvalit...konecne clovek, ktory berie paciena ako seberovneho cloveka....vacsinou si ludia suskaju o luoch, ktori su nejakym sposobom uspesni a oblubeni...hold ludska zavist funguje vsade...hlavne ked clovek robi veci inak ako ostatni, vtedy je najcastejsie tercom utoku, lebo aj ostatni su potom nuteni robit viac a to vacsine lenivcom v nasom (nielen)zdravotnictve nesedi

zuzka88
autor
31. máj 2009

Jeeej, to som rada, ze sa tu rozsirili vase prispevky 🙂
Ja uz k nemu teda chodim a nemozem si stazovat.. Som na rizikovom, lezim doma a chodim na kontrolu kazde 2 tyzdne... Ale comu sa cudujem, je cena v porovani so Samorinom...
Ja platim za vysetrenie a UTZ 50€, cize raz tolko ako v Samorine.. No pravda je, ze mi tych penazi nie je ani trosku luto...a porod si tiez urcite zaplatim u neho 🙂

luko
1. jún 2009

ja platim priemerne 30-50 eur, kompletna stoji 70e, chodim v BA, dokonca ma bude aj operovat (cysta), tak somr ada, ze v nemocke uvidim aspon jednu znamu a milu tvar

sylviabab
4. jún 2009

Ahojte baby. Ja tiez chodim k MUDr. Janekovi. Mozem len odporucat! Velmi mily a ustretovy pristup, skvele vybavenie ambulancie, mily personal (sestricky). Chodila som k nemu uz pocas mojho prveho tehotenstva s dcerkou a teraz ho navstevujem znova, som v 3 mesiaci a teda cakame nase druhe babo.
Je to sukromna ambulancia, urcite musite hlbsie siahnut do penazenky, ako pri beznych navstevach gynek. ambulancii, ale stoji to zato.
Vysoka odbornost! GYNAEX sidli na Americkom namesti, pri Medickej zahrade.

nasaeliska
4. jún 2009

Ahojte mamičky, pridávam sa k dobrým referenciám, doktor Janek je naozaj veľmi dobrý a ludský lekár, trpezlivý...mozem len odporučiť..ked som zvazovala, napisala som mu mail, na kt. mi este ten vecer odpovedal...isla som na prvé vysetrenie komplexné a poradiť sa o planovanom tehu, bola som velmi spokojna...no a na dalsej navsteve sme uz pri rozhovore boli traja 😀 😀 😀

lante
4. jún 2009

no mňa v pondelok rezne...........už po druhý raz..........plánovaný cisársky.

nasaeliska
4. jún 2009

Lante drz sa, nech vsetko dobre dopadne 🙂

luko
5. jún 2009

lante...mna tiez v pondelok ten dalsi...neplanovana cysta 😀
drzkaj sa 😉

lante
5. jún 2009

luko a si už v nemocnici, či kedy máš nastúpiť?

luko
6. jún 2009

nastupujem buducu nedelu a zakrok by mal prebehnut potom v pondelok

lante
6. jún 2009

tak to ja už vtedy dúfam budem doma 🙂
by ma zaujímalo prečo teba prijme v nedeľu a mňa sem poslal už vstredu 😒
neotváram sa, nemámposlíčkov, netrvdne mi brucho, jazva je v pohode.....no nič už len zajtra a potom zase životná zmena 😝

luko
6. jún 2009

lebo ja idem len s cystou 😉 predsa len porod treba mat asi viac pod dohladom 😉
drzim palceky 🙂

riana12
15. jún 2009

Ahojte, rozmyslam, ze by som k Janekovi zacala tiez chodit 🙂.

Luko, spomenula si, ze kompletka stoji 70€. Myslis nou klasicku preventivnu prehliadku, vsak?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre