Mykóza - nekonečný problém.

omg721
24. feb 2020

Prosím Vás, neviem už čo mam robiť. Dokolecka dookola sa mi opakuje mykoza. Svrbenie, začervenanie, hrudky podobne tvarohu. Použijem Canesten tabletu, krém na chvíľu mam pokoj a potom prevažne pred ovuláciou alebo pred menštruáciou, niekedy po menštruácii sa objaví to znova. Niekde som čítala, že to spôsobujú hormóny v tele, ale neviem. Žijem v Holandsku, bola som u genykologa, ale oni tu na zápal pľúc predpisujú paracetamol, takze Si viete predstaviť. Odporucil mi Canesten duo čo je krém a tableta a koniec.... je to veľmi nepríjemne a donekonečna Canesten kupovať nechcem a na Sk idem až začiatkom júna.... mala ste niektorá podobný problém ?

hlinka77
25. feb 2020

aj ja odporucam oreganovy olej + matcha čaj piť. Olej som mala v tobolkach a davala som si 2 na rano a 1 na vecer. A este prvy tyzden som vylucila uplne sacharidy - pecivo, cestoviny, ryzu, ovocie. Tato “kura” mi konecne po roku trapenia s liekmi zabrala.

omg721
autor
25. feb 2020

@simsalabim iba na lekársky predpis 😩 pýtala som sa jej teda nech mi dá niečo a odišla som s týmto ... že mam používať maximálne 3 dni

simsalabim
25. feb 2020

@omg721 tak to mas to iste, co pred tym... canesten.

omg721
autor
25. feb 2020

@simsalabim áno to viem.. takze čakať asi pokial pôjdem na Slovenskom lebo tu asi iba Canesten dostanem

simsalabim
25. feb 2020

@omg721 na Slovensku dostanes bez receptu to iste... Ale chod k dr, nech urobi vytery a podla toho nasadi liecbu.

omg721
autor
25. feb 2020

@simsalabim isto pojdem len ešte 3 mesiace čakať, má porazí

sunny8
25. feb 2020

Hlavne riešiť zvnútra. Mykozy vedia byť spôsobené aj nadmerným príjmom cukru

salien31
26. feb 2020

@omg721 neriedim dam si cajovu lyzicku a zapijem troskou vody

marvin1234
26. feb 2020

mne pomohlo ako jedine vysadit cukor a biele pecivo a odvtedy pokoj. A nepouzivat na pranie spodneho prádla avivaz ani mega vonavy prasok.

angie2712
28. feb 2020

ja som mala tiež opakujúce sa mykozy kým som brala hak. Odkedy som vysadila, mám pokoj

evina0
18. jan 2021

Roky som sa trapila zo zapalmi, dookola navsteva doktora. Rozne cipky, masticky, cipky na upravu mikroflory, uprava stravy. Partner vzdy prelieceni a podobne. Aj tak sa mi to vracalo. Az mi znama poradila jednu kuru a odvtedy mam pokoj polroka, 🙂🙂 dokonca sa mi upravil cyklus aj dlzka krvacania a to nevravim ze bolesti uz takmer ziadne.

angel993
18. jan 2021

@omg721 mne pohlo vysadiť cukor, a nepoužívať intimky, nohavičky som prala na 90, bez avivaze s detským gélom na pranie. Už pár rokov mám pokoj, ja som to chytila na kúpalisku takže aj verejné bazény odvtedy obchádzam.

baja132
21. mar 2021

Ja som tiz trpela roky na mykozu dostala som alergiu na lieky a dr už sama nevedela čo mi ma dat. Skúsila som všetko možné aj babské recepty. Nakoniec som našla čínske guľôčky a od vtedy mam pokoj. Takže ja určite odporucam... 😊

vanilka83
7. júl 2021

@evina0 prosim ta aku kuru? 🙏

vanilka83
7. júl 2021

@baja132 cinske guľôčky? Ake? Odkiaľ? Ďakujem

baja132
7. júl 2021

@vanilka83 nasla som to na internete guafei bao ale teraz som začala používať produkty od nuskinu a na mykozu mi pomohol cordymax čínska huba a to som si do vag. Nedávala žiadne čipky keďže mam na lieky alergiu.. 😊

evina0
10. júl 2021

@vanilka83 kúra s prirodnych bylinnych produktov .bylinne vlozky,caje ,dopnky.podla problemov sa nastavuje kazdej zene vhoda kúra na daný problem.nielen mykozy ale aj myom a cysty mi zmizli a preto tymto produktom verim.dokonca vela zien aj vdaka produktom ostalo tehotne.

vanilka83
10. júl 2021

@evina0 a od koho je ta kura prosím?

evina0
15. júl 2021

@vanilka83 je s bylinných produktov od firmy Tiande.