Neporovnávajte ma k nickom, ktoré ani nepoznám

22lucinka22
18. jún 2012

chcela by som sa opytat preco ma porovnavate k nejakym nikom ktore ani nepoznam? volam sa lucia vredikova pokial niekto neveri pozrite si ma na fb... a mrzi ma ze ste mi este aj zrusili diskusiu chcela som sa len dozvediet nieco nove.. a ziskat nejake rady. ale aj tak dakujem

anjelicek26
18. jún 2012

@22lucinka22 - nemozes sa na kocky hnevat, ono je tu podvodnicok a vymyselnicok a podivnych otazok posledne dni ako hub po dazdi ;) Mozno vystrelili mimo tercik, ale ver mi, bohuzial su iste osoby, co sa registruju kazdy druhy den a vypisuju hluposti, nieco treba preriedit... Neviem, ktora otazka to bola, ale mozno to treba nabuduce naformulovat inak 😉

22lucinka22
autor
18. jún 2012

ale s priatelom by sme chceli babetko a len som sa pytala par veci o ovulacii atd....no dufam ze mi uz konecne uveria

anjelicek26
18. jún 2012

@22lucinka22 - nikomu tu nemusis nic dokazovat, len sa to chce pytat k veci a pocuvat, co iny odpisu...hlavne je tu hore vyhladavac a takmer kazda otazka sa da zodpovedat - hladanim a citanim 🙂 A anonymitu ti tu nikto neberie, na to su fora.... vitaj na koniku 😉

22lucinka22
autor
18. jún 2012

dakujem velmi pekne idem si nieco pozriet

katy1979
18. jún 2012

@22lucinka22 naozaj sa na baby nehnevaj len naozaj tu vznikaju presne take temy ako si zalozila ty a robia si akurat prcu z mamiciek. preto tie narazky na teba. pohladaj v snazilkach urcite sa docitas to co potrebujes. to co si sa pytala v tej otazke znaci ze vies malo o svojom tele takze studuj dievca studuj. Tehotna asi nebudes ak mavas standartne ovulaciu v strede cyklu.

22lucinka22
autor
18. jún 2012

vsak ja sa nehnevam len ma to trochu zarazilo.....lebo do teraz som sa velmi nezaujimala o plodne neplode dni atd preto som sa opytala tu otazku, ale nieco som si uz precitala tak uvidime ci sa nam to podari

irriss
18. jún 2012

@22lucinka22
Ahoj!! Bud rada, ze ses setkala s nedorozumenim hned na zacatku😉
Mas to za sebou a pred sebou uz jen klidny pobyt na Mk.. 😀 😉
Kazdemu se tu neco prihodi, nekomu driv, nekomu pozdeji..vlastne to ber jako vyhru - Tobe se to stalo HNED 😉

p.s. ani nevim, o jakou temu jde..co ti smazali?? 🙂

lucka1987
18. jún 2012

@irriss 😅 mne sa tu este nic neprihodilo.. to aby som sa teda pripravila ci ? 😅

irriss
18. jún 2012

@lucka1987
Ja si rikala, kdo do toho skoci...vikend skoncil....ze?? 😀 😀 😀 😀 😀
p.s. Hlavne to nezakrikni..tady ciha na kazdeho....007 😎 😎 😎 😎 😀 😝

lucka1987
18. jún 2012

@irriss no jasne mm odisiel v nedelu v noci.. no ja som tu neni uz od stredy vecera. 😝 takze 5 dlhych nekonecnych dni " mimo provoz " / s vinimkou jedneho prispevku, kedy som sa bola babam v teme pochvalit ako som sa rozcapila ako zaba pri bazene / 😀 😀 😀
budem si musiet davat vasi pozor na toho agenta

22lucinka22
autor
18. jún 2012

no nie smazali ale uz nemozem pisat dalsie prispevky... no dufam ze ma uz nikto nebude pokladat za niekoho ineho....a lucka1987 neboj nic aj teba si tu niekto sniekim spoji a bude

anjelicek26
18. jún 2012

@22lucinka22 - skus ked odpovedas kliknut na odpovedz.... lebo inak nikto nevidi, ze mu pises...

22lucinka22
autor
18. jún 2012

@anjelicek26 jaj no dakujem za radu som tu nova a este neviem co a ako

anjelicek26
18. jún 2012

@22lucinka22 - kazda sme tu raz bola nova, nenechaj sa odradit 😉

22lucinka22
autor
18. jún 2012

@anjelicek26 som rada ze si mi napisala keby som mala nejaku otazku mozem sa na teba obratit?

anjelicek26
18. jún 2012

@22lucinka22 - jj v pohode ak stiham urcite odpisem

22lucinka22
autor
18. jún 2012

@anjelicek26 vopred dakujem musim sa vzdialit. chystat do prace atd. zatial dakujem

22lucinka22
autor
29. júl 2012

@anjelicek26 ahoj nemala som cas prihlasit sa skor.... ale tusim ze mam dobru spravu meska mi menstruacie sice len dva dni a robila som si test a vysiel pozitivny.....myslis ze som tehotna? moze byt ze mi to tak skoro ukazalo?

nela82
18. okt 2012

@22lucinka22 to,ze si ta hned oznacili za podvodnicku-to je tu uplne bezne 😉 😅 🤐 Mna tiez asi pred rokom...ked som prispela do jednej diskusie,kde to uz "vrelo" medzi maminami 😅 Tak mi bolo napisane,ze vedia ze mam dva nicky ked nie viac a raz pisem,ze mam tri deti..potom dve.... 🙄 😕 😨 Zakladatelka diskusie mala podobny nick-a kedze som sa jej "zastala"uz som bola ta klamarka a podvodnicka 🙄 A zhodou okolnosti prave tie na teba aj hned zareagovali 😀

22lucinka22
autor
24. okt 2012

No tak co uz ale uz je to ok. Nejako sa to ustalilo 🙂