Nepravidelná menštruácia po laparoskopii. Čo robiť?

perla200
13. dec 2007

Zdravím Vás, potrebujem radu. V oktobri som bola na laparoskopii a zistili mi malú cystu so stafylokokom. Dr. sa vyjadril, že som v poriadku a môžeme pracovať na bábätku.
Ale menštruácia mi prišla o týžden skôr, a teraz tiež o týžden skôr. Je to normálne? cyklus mám momentálne 21 dní...a normálne má byť od 23 - 28 dní. Čo mám robit? mám íst hned k lekárovi? čo môže byť krvácanie počas cyklu? minulý týžden som mala ovuláciu a teraz menzes? pomoc....

stanca22
3. feb 2011

@perla200 Ja by som všetko ohľadom toho radšej priamo riešila s mojim gyndošom, pokecala o tom, popýtala sa a uistila sa čo a ako a nečakala by som na nič ... Aj ja som bola na laparoskopii, po troch mesiacoch od nej sme snažilkovali a do teraz nič ...

dayanka
5. feb 2011

ktovie aky je problem, napr. ak zena ovuluje ale nema menstruaciu 😕

dicinka1
24. feb 2011

ahojte baby..dnes som 45 den cyklu..blbne mi nejak cyklus..od porodu..nekojim..mala som 4 ovulacne testy.neviem značku..ale len take obyčajne...stále boli čiarky slabulinke..ale dnes je silnejšia..je možne že aj napriek takemu dlhemu cyklu budem mat ovulaciu? pijem bylinkove cajiky..a papam vitaminky..inač nič..Len chcem vediet ci aj napriek tak dlhemu cyklu možem mat ovulku..dakujem.. 😉

michaela5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
strihalka
29. jún 2011

Holky, poradte, mam nasazeny pardolel 1 tabletu vecer, rano beru na lehoullinkou hypotyreozu 1tabletu l-thyroxin, po ovulce chci nasadit predpisany duphaston...ale ovulka nikde.......jak ji muzu pomoci? http://www.fertilityfriend.com/home/353109

mariynka
13. júl 2011

ja som dnes 41DC ☹ (nesnazime sa!) vacsinou chodi MS od 30 do 35DC,tak neviem,co sa zase porobilo ☹ minuly mesiac,ked som brala gynex, mi prisla MS presne na den 🙂 ale teraz,ked ju potrebujem ako sol (od pondelka ideme na dovcu),tak nepride ☹ ☹ ☹

riana12
13. júl 2011

@mariynka hadam meska zo stresov kvoli dovci...

mariynka
13. júl 2011

@riana12 no to jak naschval ☹ ☹ ☹

riana12
13. júl 2011

@mariynka skus aspon horuci kupel, vinko, sexik... a ked nic, aspon si nabrat vlozky/tampony...
ked uz od pondelka idete na dovcu, tak uz je neskoro aj vyvolavacku poriesit, lebo ako na potvoru moze dojst rovno na dovci... a to ti moze dojst rovnako aj bez nej... 😒