Nepravidelná menštruácia po laparoskopii. Čo robiť?

perla200
13. dec 2007

Zdravím Vás, potrebujem radu. V oktobri som bola na laparoskopii a zistili mi malú cystu so stafylokokom. Dr. sa vyjadril, že som v poriadku a môžeme pracovať na bábätku.
Ale menštruácia mi prišla o týžden skôr, a teraz tiež o týžden skôr. Je to normálne? cyklus mám momentálne 21 dní...a normálne má byť od 23 - 28 dní. Čo mám robit? mám íst hned k lekárovi? čo môže byť krvácanie počas cyklu? minulý týžden som mala ovuláciu a teraz menzes? pomoc....

annili
4. jan 2008

aj mne je to cudne, ale aj mne perfektne upravil cyklus a tiez mi mal pomoct s otehotnenim, ale predvcerom mi dr. povedal, ze mi ho asi vysadi a na upravu cyklu da HAK, pretoze to bola uz tretia zistena cysta pocas liecby a niektore vraj mohli prasknut aj skor, bez toho ze by som si to vsimla, aj teraz cakam ci jedna praskne - uz z nej nieco vraj odislo - a dost to bolelo - ale este tam stale je toho dost 😠 a hak nechcem, ved som ju brala dost dlho a cyklus mi po vysadeni vobec neupravila, tak neviem a cakam ms, ci sa cysta vyplavi a potom zase na kontrolu, lebo su dost velke
... a mozem sa spytat preco ta laparka?

kvjetecko
4. jan 2008

annili dakujem za odpoved
nevynechala som ani jednu tabl. D. tak neviem ci mam ratat 15 dni od tej slabej ms pocas uzivania alebo az po douzivani. nie som si ista ci to nebol len neziaduci ucinok Duph.

albertova
6. jan 2008

ahojky, annili: ťažko povedať, čo je dobré na pravidelnú ms, ja som mala tiež HAK, Proveru, Duphaston, norethisteron.....ani jedno nepomohlo!!!!!! skôr mi bolo vždy horšie...............
už aby som bola tehulka aj všetci - ktorí si to prajú!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§§

maruska.
12. jan 2008

Nenasla som temu, kde by som sa opytala tak skusam tu, lebo sa to tyka menstruacie. Kedze sa pri menstruacii vlastne odlupuje sliznica maternice, zbadali ste ju niekedy v menstruacnej krvi? Lebo pri mojej poslednej menstruacii ked som bola na zachod tak som si vsimla taky zhluk velky asi ako pinpongova lopticka. Je to normalne tak vela v jednom celku? Alebo cim to moze byt?

awe
13. jan 2008

ahojte baby 🙂 pripajam sa aj ja s rovnakym problemom- nepravidelna menstruacia-uz rok neberiem HAK a chceli by sme sa snazit o babatko, len neviem, ako to pojde, ked cyklus je kazdy mesiac iny ☹

albertova
13. jan 2008

Ahojky awe, som na tom rovnako ☹ a my sa snažíme už rok aj 3/4 a stále nič 😒

evitkamalicka
13. jan 2008

babule ja mam tiez nepravidelnu MS, kolko dnovy cyklus mate?

albertova
13. jan 2008

ja ani neviem presne, pretože to nie je nikdy presne ☹ po vysadení HAK a vyvolávačke som mávala 22 DC ale teraz ťažko povedať, ale mám pocit že stále ☹ a TY?

evitkamalicka
13. jan 2008

ja mam cyklus tak 30-37 dni ako kedy

albertova
13. jan 2008

a ovulku mávaš, či nevieš????????????? Lebo ja neviem, či mám ovulku!!!!! Neviem si to presne merať, a nechcem sa tým až tak zaoberať, pretože potom by som nad ničím iným nerozmýšľala..... ako dlho snažilkujete???

evitkamalicka
13. jan 2008

ovulku mavam, nam sa to podarilo hned na prvy raz ale o babo som prisla v 7. tyzdni, teraz sme museli mat 3 mesiace pauzu a tak sa teraz snazime znova prvy cyklus

albertova
13. jan 2008

a nevieš aký bol dôvod potratu???? Teda ak Ti to vadí, tak nehovor.....

Fúúúúú čo všetko sa deje

evitkamalicka
13. jan 2008

neviem, vraj to mohlo mat viac pricin, ale snazim sa uz na to nemysliet

albertova
13. jan 2008

prepáč ☹ ☹

Ale uvidíš bude to dobré 😀 verím v to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Držkám palce 😀

evitkamalicka
13. jan 2008

nemusis sa ospravedlnovat, dakujem

albertova
13. jan 2008

Evitka, ja už ani nevidím, zajtra ak budeš na koníkovi, si napíšeme.Dobrú nockú pá 😔

evitkamalicka
13. jan 2008

oki, ja uz tiez pojdem do postele. Tak dobru nocku 😉

awe
16. jan 2008

ahojte baby, pripajam sa aj ja, ja mam cyklus uplne rozhadzany 27, 35,45,52,nic a tak dalej by som mohla pokracovat, tak som zvedava, ze ked zacneme ako dlho to bude trvat 😒 ale tiez sa nechcem zaoberat meranim teploty a podobnymi vecami, lebo potom clovek nad nicim inym nerozmysla...

evitkamalicka
16. jan 2008

awe tak to mas teda blbe, ja mala najdlhsie fakt tych 37 dni

awe
16. jan 2008

to albertova: a nepytala si sa na to lekara? ze 3/4 roka a nic?aku to moze mat pricinu? ale vsetci hovoria, ze ked sa rok nedari az potom treba ist k lekarovi, ze tak rok, rok a pol je v pohode, no neviem, ci by som bola taka trpezliva 😒

smileko
17. jan 2008

Awe - ked mas nepravidelnu menstruaciu, tak je otehotnenie "problematickejsie" (pokym nevies, kedy mas ovulaciu). Ja by som na tvojom mieste isla ku gynekologovi a zacala riesit nepravidelnu menstruaciu. Ja to riesim tiez, ale ja som mala skor taky problem, ze mne musela lekarka vyvolavat menstruaciu Agolutinom (menstruaciu som nemala aj cez 3 mesiace).

albertova
17. jan 2008

ahojky babulky,,,,,,,, 😀 awe nie som vôbec trpezlivá. Moja predošla doky mi hovorila, že vizerá všetko v poriadku. V nemocnici mi povedali, že som bola chorá, ale už by to malo byť OK. A teraz nový doky, mi našiel tu ranku, tak to sa zmrazí. Priatelik pôjde na spermiogram a ja si mám merať ovulku 😀 Tento nový doktor sa hneď nad tým pozastavil, že tak dlho a nič, preto povedal že to hneď takto začneme riešiť....

awe
19. jan 2008

to albertova:drzim palce, nech vam to vyjde co najskor 🙂

alex77
4. feb 2008

smileko - ja tiez mam MS tak po 2 mesiacoch niekedy aj dlhsie, ako si to potom riesila, lebo je problem otehotniet ked nevies kedy mas ovu, ja si meriam teplotu ale mam bud dost nizku alebo skace mi to hore-dole a potom vyskoci ked je ovu ale napr. teraz mam 62. den cyklu a uz som po ovu, ale prave som chora takze budemem musiet zase cakat dva mesiace, asi sa zblaznim 😀

smejko1
4. feb 2008

ahojte - ak mate daku skusenost v ovulacnymi testami - prosim napiste ich do novej temy co spom prave vytvorila - dik smejko1

lusinkaj
6. jan 2009

ahojte baby,pripajam sa aj ja k vam a tejto teme je sita na mna....ja mam hrozne nepravidelnu menstruaciu niekedy na 30,35,40 a uz som mala aj 2krat za mesiac,je to nieco strasne...brala som uz aj Pol.roka lieky na uparvu a nic...ak mate niekto skusenosti poradte,dakujem...

shaarka
6. jan 2009

lusinkaj, s tou menstruaciou to asi nebude take jednoduche. skus si s nami pisat v teme Grafy BT, ak budes mat chut, mozes si merat bazalnu teplotu, ale hlavne sa porozpravat o problemoch s otehotnenim. ake lieky si brala na upravu cyklu? duphaston?
pod sem:
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

mariettka27
7. jan 2009

ahojte babky 😉
ja som brala na upravenie cyklu skoro dva roky duphaston,v septembri som ho vysadila a dva mesiace som nedostala menzes.Lekárka mi predpísala lutenyl.Po nom som síce mrchu dostala,ale som sa aj vyhádzala malými svrbejúcimi vyrážkami na brušku a krížoch..Poradila mi skúsit teda alternatívnu liečbu homeopatikami a gemmopatikami,je to liečba bylinkami..Dnes som si bola kúpit komplet kúru,zajtra začínam,tak uvidíme....
inak,ak by vás to niektorú zaujímalo,pozrite si www.nadeje-byliny.eu . 😉
a ak máte s tým niekto už skúsenosti,možete napísat aj do témy gemmoterapia,ktorú som dnes otvorila...
papapa

eba
16. jan 2009

Ahojte babuľky, je tu nejaká, ktorá má cyklus 3 až 5 mesiacov?

smithy
1. aug 2009

Caute baby, zacala som brat Duphaston na upravenie cyklu, a pomoct trosku mojim folikulam, kedze nie su dostatocne vyvinute a vsetko bolo uplne v pohode, cyklus sa mi upravil na 31 dni, az na to ze som teraz dostala menzes po 17 dnoch od posledneho. dost skoro, doktorka mi povedala, ze mam brat tabletky dalej, tak som zvedava, ze ci o tyzden ked doberiem, dostanem tetku zas. viem, ze tento liek sposobuje intermentstrualne krvacanie, ale mam pocit, ze to vsetko naburalo. a okrem toho mam celkovo nizku zrazanlivost krvi, co som predtym nemala. no neviem, manzel tiez nechape. tak ak vas nieco napadne, cim by to mohlo byt, dajte vediet.dakujem za kazdu radu. smithy 😉