Nepravidelný menzes. Ako rýchlo sa vám podarilo otehotnieť?

algi
22. sep 2009

Zdravim vsetkch, chcem sa spytat ci niekto neriesil nieco podobne, nakolko mam strasne nepravidelny menzes uz 8 r. berem HAK, doktorka to riesila takto, samozrejme aj kvoli hlavnym ucinkom 🙂 , no teraz rozmyslame nad babtkom no bojim sa ze mi to za prve strane rozhadze cyklus a potom bude aj problem otehotniet. Je mi jasne ze bez jej vysadenia to nepojde urcite len ma zaujima ci niektora nemala podobny problem, po pripade ako rychlo sa jej podarilo snazilkovanie.

mireag
22. sep 2009

algi, tak takych nas je tu vela. 🙂 Vysad hak a chod na vysetrenie k dr., ci je vsetko ok, ked si uz aj pred tym mavala problemy. Drzim palce. 🙂

algi
autor
22. sep 2009

dik za odpoved, som jej aj nedavno spominala ze uvazujeme nad mimcom, a aj ohladom toho kedy by som mala vysadit hak, ako vobec sa nevzrusovala. jedine co mi na to povedala ze je vacsia moznost dvojiciek 🙂 vysadim a uvidime co sa stane 🙂 dufam ze to nebude az taky problem ako citam a pocuvam z kazdej strany hm.

giuli
22. sep 2009

ahoj algi...ja MS nemám vôbec..iba ak ma napichajú agolutinom alebo dajú tbl....ináč samo to nejde...a mám 2deti....s využitím horm.liečby ale po dlhej ceste liečby sa deťúrence podarili.... 😵

algi
autor
22. sep 2009

giuli, si ma potesila, az sa zadari vidime sa na fore 🙂 aj keby to trvalo dlhsie, ved deturence su najviac 🙂

adika89
3. okt 2009

Ahojte
mam taky isty problem, ja som hak uzivala rok pre nepravidelnu menstruaciu, cez tabletky to bolo ok po vysadeni kramy nikde, bola som na vysetreni vsetko v poriadku, ze este pozrieme, preslo 3 mesiace a potom sa rozhodol mi nasadit tabletky Provera, ktore som vyuzila jednobalenie 12 tabliet a kramy mam tu - konecne. Tiez chceme babatko, nuz hadam to uz teraz bude vsetko v poriadku a ovulka bude tak ako sa patri. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kristi8584
4. okt 2009

Ahojte babulky,

taký istý problem prave riešime s mojim dokym,

v auguste som vysadila hak, brala som ho pre upravu cyklu, a od augusta som mrchu nemala, vraj to bolo aj zapríčinené tým že som mala silne stresy, mali sme svadbu, a začiatok školského roka kde som dostala prváčikov, tak vééééla roboty som mala... mrcha nechodila a nechodila ani po vyvolavačke tak som bola na druhej navšteve a dostala som dvojitu davku a pred týždňom sa mrcha dostavila... teraz tam mam isť a nasadí mi volajaký duphantil či čo...že aby som mala pravidelne kramy a aby bola aj ovulácia... tak som zvedava že ako to dopadne...

elel
4. okt 2009

Ahojte všetky snažilky...ja mam ten isty problem..ziadne tabletky-ziadny menzes...s priatelom sa pokusame o babatko zhruba od aprila no stale neuspesne 😒 ...sla som teda k doktorke a ta mi dala duphaston na upravu cyklu.povedala ze po 4mesiacoch uzivania mam prist a spravi mi folikulometriu.Po tomto vysetreni sme zistili ze sa mi nevyvija vajicko tak mam prist o dva tyzdne a da mi nejaku liecbu,no nic blizsie mi k tomu nepovedala...nemate prosim vas niekto skusenosti s takymto problemom? dakujem...