Nešpecifikovaná dysplázia kŕčka

martinkova24
13. mar 2013

caute baby mate niekto skusenosti s ,,nespecifikovana dysplazia krcka N 87,9 ,, mam ist na 1 dnovu operaciu koli odberu s krcka maternice na sliac,,dala som si robyt PAP testy a tam my vyslo ze mam HPV a rakovinotvorne bunky,,mala ste to niektora,,?

ckicimac
13. mar 2013

ahoj, prave som chcela zalozit tenu mamy s rakovinou. mam presne to co ty. s tym, ze ja sa prave teraz chystam na hospitalizaciu kvoli hysterektomii, teda mi vyberu maternicu a vsetko to ostatne, a ak sa bude dat, tak mi nechaju vajecniky. takze ti teraz idu zobrat vzorku? to ja uz mam za sebou. ta to potvrdila. karcinom. nastastie to nemam inde, bola som este na vysetreni mocoveho mechura, hrubeho creva a vsetko je ok a este ma poslali aj na magneticku rezonanciu. takze si balim veci do nemocnice a 15-teho nastupujem. drzim ti palce

martinkova24
autor
26. mar 2013

@ckicimac ahoj citam tvoju odpoved len teraz, a som v soku ze co??s toho co mam mi mozu zobrat maternicu??to snad nie mne prave meska menzes od 16 volala som dr a on ,,len dufam ze nie ste tehotna,, co ma dost vystrasilo ☹ bolka som tam robila som si testy a nic dal mi vyvolavacku a teraz cakam,,a kolko mas rokov ak sa mozem opytat?