Netreba liečit baktérie v tehotenstve?

ewita999
1. mar 2011

chcela by som sa spytat jednu otazocku....bola som na poradni a tam mi doktorka povedala vysledky zo sterov, nasla mi nejaku bakteriu nemozem si spomenut ako sa volala, len mi povedala ze mi to teraz nemoze liecit lebo sa na to davaju atb ktore by mohli dietatu uskodit...ze mi to moze preliecit az po porode..tak som sa jej pytala ze ci sa ta bakteria nemoze preniest na babatko pri porode a ona povedala ze nie...no ja mam pochybnosti, vsade som citala ze treba vsetko preliecit...aky mate na to nazor? stretli ste sa uz s niecim takym? a streptokok to nie je to viem..

latvia
1. mar 2011

@ewita999 tazko povedat ,kedze nevies ktora bakteria to je.niektore treba preliecit, ine su beznou sucastou vag.

ewita999
autor
1. mar 2011

@latvia takze mam doktorke doverovat? lebo ja sa teraz bojim ze sa ozaj nieco stane pri porode

latvia
1. mar 2011

@ewita999 zavolaj jej a opytaj sa na vysledok, takto tazko povedat. alebo nech ti sestricka povie co bolo vo vysledkoch

andysok
1. mar 2011

@ewita999 no 38 tyzden je uz dost, mne tiez nieco nasli a brala som tyzden pilulky ktore sa vkladali do posvy....tak snad vie co robi a je aj dost dolezite o aku bakteriu ide

ewita999
autor
1. mar 2011

@andysok asi zajtra behnem za nou znova...este som jej hovorila ze mam bolesti pri pohlavnom styku ked partner do mna vnika, a obcas ma to tam dole aj svrbi...podla mna by mi to mala liecit to neni normalne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre