Nezostupený semenník po operácii opäť vyšiel naspäť

via88
18. máj 2019

Pozdravujem Vas, chcem sa opytat mamiciek chlapcov, po operacii nezostupeneho semennika, stalo sa vam ze sa semennik vratil naspat hore? Bolo treba dalsiu operaciu?

lenka100218
2. júl 2020

@via88 Prosim vas ako ste to potom riešili? Zostúpil alebo ste išli este raz na operáciu? Syn ma 2r3mes: mal mat povodne operovanu iba ľavú stranu s tym ze na pravej je to vajko migrujúce ze aj to pozrú pri operacii. Tak nakoniec urobili obe lenze to ľavé co trebalo určite operovať je teraz pekne dole ale to prave teraz vobec nevidím a pred operáciou bolo kedy ako. Tak som z toho teraz na prášky ze ci nebudeme musieť ist este raz 🙈 bola som s nim na operácii ja v 9.mesiaci tehu cize ďalšiu operácii uz s nim určite nestihnem v najbližšej dobe 😕

melissa333
10. jún 2022

@lenka100218 Prosím vás operovali vás ešte ráz ?Máme ten istý problém . Syn je po operácií necelý týždeň a zas nemá v miesku semeník 😔 nedávno nás operovali ide má poraziť 😫 Ďakujem

lenka100218
10. jún 2022

@melissa333 ideme teraz 21.6 na reoperaciu ku doktorke kurcinovej tak som zvedava ako to dopadne

via88
autor
11. jún 2022

@melissa333 my to iste… uz ma 5… ;-/ u kurcinovej. Ona ho teda na kontrole najde nahmata ale v miesku fakt nie je, je niekde vyssie, ona vravi ze to je tak ok ale mne sa nezda. A je mensi ako druhy, stale…😔

melissa333
11. jún 2022

@via88 aha aj môj ho má menší , v stredu ideme na kontrolu som zvedavá čo nám na to povedia . Dňa 2.6.22 malého operovali a povedali že ho dali naspäť do dole a maly ho tam vôbec nemá . Môžem sa spýtať kde vás operovali ? malého v Michalovciach . Ešte som sa chcela spýtať či ho fixovali malému semeník v miešku? Ja som sa na to úplne zabudla opýtať či môjmu to urobili ale pochybujem lebo ináč by ho tam mal 😏

lenka100218
13. jún 2022

@melissa333 aj mojho operovali v MI. A ideme teraz na reoperaciu ku kurcinovej. Totiz v Mi nam povedali po operacii asi mesiac ze vraj to nepojde spravit aby bolo vajko dole ze ma tam kratsiu cievnu stopku. Ze uz len ho vybrat prec. Skoro mi srdce puklo 😔 Ale neverim tomu ze sa to neda urobit kedze to vajko bolo pred operaciou migrujuce hore-dole len ho trebalo zafixovat a praveze po operacii odrazu potom uz bolo len hore. Neviem co tam porobili. Tak ideme teraz ku kurcinovej na operaciu a ona uz pri vysetreni povedala ze mu to vraj spravi a bola velmi prekvapena az zhrozena ze nam povedali ze vajko odstranit.

melissa333
13. jún 2022

@lenka100218 fuu 😏 tak isto sme dopadli v MI ľutujem že som vybrala práve tú nemocnicu . Aj môjmu migrovalo a nakoniec ostalo v slabine .Tak nás poslali na operáciu . Aj môj má kratšiu cievku ale nie úplne , a to vajíčko má dosť malé podľa mňa počas vývoja sa nevyvinulo tak ako málo aj tá cievka. Asi nám neostáva nič len to dať preč 😔V stredu idem na kontrolu ja im tam dám ako je to možné že môjho maleho budú musieť zas rezať druhý krát kvôli im neschopností 😏Strašne som naštvaná tú nemocnicu 😠Keby mu to zafixovali tak to nemuselo tak dopadnúť . Držím vám palce nech všetko dopadne dobré 🍀🍀🍀🍀

lenka100218
14. jún 2022

@melissa333 aj ja som bola veeelmi nahnevana. Az som si povedala ze mozno s tym migrujucim netrebalo nic robit. Ale v dannej sa to zdalo ze ked uz je pod narkozou tak jednou cestou urobit obe a mat pokoj. Zial nestalo sa. Neviem ku komu konkretne chodite v MI na kontrolu a kto operoval. Mojho operoval primar Polak - vraj. Hoci na jednej strane ta co je dobre urobena vyzeral rez/rana inac ako na tej druhej co je zle. Nemozem sa zbavit pocitu ze sa na tej druhej strane /to migrujuce/ sa niekto ucil. Pretoze to sitie vyzeralo inac aj rez + boli tam modriny a dopadlo to ako dopadlo.
Som odbocila ... chcela som to ze my sme chodili aj na kontroly rovno na oddelenie k primarovi a nikdy nam nedal ziaden papier do ruky aky je stav pri kontrole aby vedel do buducna porovnat. Stale len povedal pridite o mesiac, pridite o pol roka atd. A tak stale som musela vysvetlovat celu situaciu okolo nas aby vedel preco sme tam prisli na kontrolu. A to sa mi zdalo take neprofesionalne. A nikdy by som tam uz nesla. Moze ist do kelu aj cela pekna moderna nemocnica ked vysledok 0bodov. Je na vas co urobite ale ja by som na vasom mieste uz ich neriesila v MI a isla rovno za kurcinovou (kym este robi). Zavolajte priamo jej a vysvetlite situaciu. Isto vas posunie dopredu ako aj nas kedze ste v podobnej situacii ako my
Ako narovinu nadsena nebola ze ma "opravovat" po niekom nieco dobabrane ale berie to ze dieta za to nemoze.

lenka100218
14. jún 2022

@melissa333 a prosim dajte vediet ako ste dopadli na kontrole ze co vam doporucili dalej. Taktiez vela stastia prajem aby sa to dalo do co najlepsieho poriadku.
Inac moj ma tiez to vajko trochu mensie co je pochopitelne kedze je stlacene niekde hore, ale vraj je zdrave takze verim ze sa teraz operacia podari.

melissa333
14. jún 2022

@lenka100218 Nás operoval Šimko Jaroslav , chvála bohu môj má rez v poriadku .Ideme po prvý krád na kontrolu po operácií to už je zajtra som zvedavá čo mi nato povedia .. Veľmi som na nych nahnevaná .

melissa333
14. jún 2022

@lenka100218 nás poslali do starej nemocnici k staršiemu dr neviem mu prísť na meno . Ale už som tam bola par krad z Vt nás poslali k nemú . Ten lekár je úplne neviem ako to mám napísať ,…ale vôbec sa nevie vyjadriť proste žiadna odbornosť z jeho strany 😏

lenka100218
15. jún 2022

@melissa333 nas tiez posielali od jedneho ku dalsiemu. Ale ked nas naš urolog v bardejove odoslal na konzultaciu k operacii do presova kde detsky urolog nieje tak som si povedala ze nebudem chodit kade tade ale rovno za kurcinovou kym este robi. Tak snad to bolo lepsie rozhodnutie. Dalsi stvrtok operacia tak verim ze to dopadne dobre.
Nas simko prijimal na ambulacii pred tou prvou operaciou

melissa333
15. jún 2022

@lenka100218 Tak sme po kontrole , vraj malému sa uvoľnil semeník po fixácii , že ho mal zafixovaný . No neviem ako .. ? Pýtal sa má či maly nerobil nejaké prudké pochyby a tak .. No nemôžem povedať že sa nechýbal on je dosť akčný 😬 neposedný . Ale aj tak neviem ako mu to zafixovali keď sa to uvoľnilo . Tak že zas nás čaká operácia 😏Vraj maho vyššie ale brušku ho nemá chvála bohu. Maly mal taký problém že vraj mu tam bránila blanka ktorá bola zrastená z cievkou k zostupu semeníka. Potom sa ozvite ako ste vy dopadli , držím vám palce nech všetko dopadne dobré🍀