Nízka sliznica

fedra
3. apr 2007

Ahojte,
stretli ste sa niektora s tymto problemom ?

klaudia001
24. aug 2012

@nevestickaaaa áno dám Ti vediet čo mi povedal, ked sa mi podarí mu dovolat

klaudia001
24. aug 2012

@nevestickaaaa a ja pijem 6-ty den alchemilku, chutí mi, inak mne bylinné čaje nechutia a ani ich nepijem, piješ ju aj ty ? ale neviem či to pomáha, lebo okrem kys. list. nič nejem a včera sme skusili naostro 😀 a nič mna nebolelo 😉

nevestickaaaa
24. aug 2012

@klaudia001 áno, pijem ho aj ja, asi tak 2 týždne už, len stále vlastne neviem ako sa má tá alchemilka pripravovať, všade čítam iné názory a návody, tak teraz si robím čerstvý čajík vždy, tak 1-2 lyžičky zalejem horúcou vodou a nechám 15 minút lúhovať a pijem. neviem, či je to tak dobre, ale tak uvidíme 😀
po akom čase ste išli na ostro? 🙂

makovicka53
3. nov 2012

@lauritka ahojky mozes mi prosim ta napisat ake si mala davkovanie gynexu?a od ktoreho DC? dakujem

makovicka53
3. nov 2012

@pointka ahoj mozes mi napisat prosim co ti pomohlo k rastu sliznice?...vidim ze mas dve deticky gratulujem...ja sa uz trapim so sliznicou 3 rok a zatial nic ani IVF sa nedari...dakujem

lauritka
3. nov 2012

@makovicka53 ahoj, no ja uz vobec nepamatam.. ale myslim, ze podla navodu.. to bolo v roku 2007.. 🙂

danielitka26
3. nov 2012

vsetky tu pisete o probleme s nizkou sliznicou 5,6,alebo 8mm co poviete na mna ked sliznica sama narastie do vysky az 1,8mm?? 😝 to je tak na slucku alebo cely celucky zivot na hormonoch, co sa mi trosku prieci ...ako ju dostat do spravnej vysky bez liekov?? gynex mi nezaberal

makovicka53
3. nov 2012

@lauritka vdaka aj tak 🙂
@danielitka26 ahoj a co ti nakoniec zabralo ked cakas mimi...srdecna gratulacia k tehu...ja s estrimaxom mam 6,5mm a nedari sa nam otehotniet

makovicka53
3. nov 2012

@danielitka26 ja som sa asi kopla ale zdalo sa mi ze cakas mimi...prepac ak to tak nie je

danielitka26
3. nov 2012

@makovicka53 nie necakam mimi aj ked uz biologicke hodiny tikajuuuu a nejde to ☹

makovicka53
3. nov 2012

@danielitka26 ja idem skusit zajst za homeopatom...snad pomoze...preco sa vam nedari?

pointka
3. nov 2012

@makovicka53 Ahoj, no ani sama ti uz neviem povedat, velmi vela veci na mne skusala lekarka, brala so rozne ieky, ale zial nepoviem ti ake, viem ze su to lieky na rozsirenie ciev, aby lepsie prudila krv, lebo vlastne sliznica sa tvori prekrveni, tak isto som uzivala aj viagru, lebo ta prave cielene v oblasti lona rozprudi krv, jedla som aj chili tabletky akadeco som poskusala. Ked so otehotnela prvykrat boli sme na dovolenke, cyklus navodeny liekmi a ovolacia pregnylom a naplanovany cas, vtedy sa to podarilo, druhe sme sice s druhym partnerom, ale skusali ani nie pol roka a uz uplne bez liekov. Lauritka pisala rok 2007, ale vtedy som zacala, otehotnela som vsak v oktobri 2008. Ked sme inak isli na tu dovolenku, to bol posledny taky pokus pred IVF, v novebri som mala ist na druhe IVF. Treba asi zrelaxovat aj, zenit prostredie. Drzim ti palce, veri, ze sa to raz podari!

makovicka53
4. nov 2012

@pointka ahoj 🙂 no ja viem ze je to uz davno...nevadi...tiez skusam kadeco ja som pred IVF oddychovala a teraz chcem zas riesit...snad nam to vyjde ...a dakujem ti 🙂

23445
10. máj 2013

dobry den prosim ja som tu nova aj ja mam taky problem doktorky mi povedala že mam malu slznicu na matiernicu už 9 roky sa pokušame o babetko a nič prosim o radu mal taky dakto problem prosim odpište čakam už nieviem či otiehotniem alebo nie ☹

mirica
17. máj 2013

@23445 nemyslela si nízku sliznicu? Na to sú lieky. Najlepsie je íst do centra asistovanej reprodukcie, nie ku klasickému doktorovi, lebo oni s tým majú viac skúseností, a okrem toho ti vedia poradiť a aj spravia všelijaké možné vyšetrenia.

ja som mala problém s nízkou sliznicou ........a nakoniec zistili , že okrem toho som´mala aj príliš pevnú stenu vajíčok, a teda by som nikdy prirodzenou cestou neotehotnela.

23445
19. máj 2013

@mirica DIKY ZA ODPOVED PROSIM TA AKO SI TEDA OTIEHOTNIELA BOLA SI NA UMELOM OPLODNIENI A KOLKO ROKOV SI NIEMALA DETI LEBO MY SA UŽ POKUŠAME O BABETKO UŽ 9 ROKY A NIČ RAZ SOM BOLA TIEHOTNA ALE SOM POTRATILA ALE UŽ PREŠLO 5 ROKOV A OD VTEDY NIČ A VIEŠ ČO JA MAM TAKY PROBLEM ŽE NIEMAVAM PRAVIDIELNU MEŠTRUACIU A ASIK VTOM TIEŽ MOŽE BYT PROBLEM DIKY ČAKAM ODPIŠ

mirica
20. máj 2013

@23445 ......ja som nemohla otehotnieť asi dva roky.......ja som zas mala zlý cyklus...mala som každých 21-24 dní a menzes trval 12 dní .....preto mi nedokázala narásť sliznica. Tak som potom išla do centra pre asistovanú reprodukciu. Tam mi to liekmi upravili aj porobili všetky možné vyšetrenia. Oni pri tých vyšetreniach robia aj sono a zistujú či máš ovuláciu , či vajká rastú , či je sliznica v poriadku a podobne. A samozrejme aj to či nie je problém v mužovi. Nedá sa vyliečiť a upraviť všetko , ale dosť toho- mne upravovali celý cyklus .Ja mám dvojky z umelého, a vtedy po odbere vajok zistili , že mám príliš pevný obal vajíčok , v preklade to znamená , že by sa spermia dovnútra nikdy sama nedostala. Ja by som ti poradila , že ak sa snažíte tak dlho a už 5 rokov nič, aby si vyskúšala do nejakého centra íst...môže sa stať , že je tam len nejaký malý problémik, ktorý odstránia lahko.

23445
20. máj 2013

@mirica ahoj vieš čo ja mam zas taky problem ja ked mam meštruaciu tak trva my len 3 dni najviac 4 vieš čo ja som mavala cysty na vaječniky a aj ma 2 krat operovali a aj my urobyli prefuk a zistily že mam zmenčene vaječniky a zato može vraj operacia čo ma operovali na tu cistu lebo ja som ich mavala na vaječniky ale že su prechodne že asik vtom nieje aš taky velky problem ale asik pojdiem do centra a uvidime jak dopadniem lebo tu sa liečim tolko rokov a len teraz mi doktorka povedala že mam zniženu slznicu a že vtom može byt problem prečo niemožem otiehotniet ☹ tak nieviem už čo si mam otom mislet

mirica
21. máj 2013

@23445 ...ja by som ti určite poradila to centrum....po tolkých rokoch nemáš čo stratit, len získat....na to vlastne tie centrá sú....urobia všetko potrebné na to , aby si otehotnela.

23445
21. máj 2013

ja uš planujem tam ist do centra a ty kolko maš deti

martaholla
25. máj 2013

Ahojte,,,,ja mam nizko maternicu 3 mm a berem Ascorutin a Norethesteron na upravu mestruacneho ciklu
lebo som mala az 14 dni menzes....no a chcem babo spriatelom mate niektora susenosti
dakujem za kazdej info

mirica
28. máj 2013

@martaholla ....ja som brala norethysteron....ja som zas mala vtedy 12 dní pri 25 dňovom cykle.....mne sa to upravilo dobre. Len neviem či ti povedali , že ked ho berieš nesmieš otehotnieť. Mne povedali , že keby to bolo dievča bolo by to ok , ale chlapcovi by to mohlo sposobit nevyvynutie pohl. orgánov..
nizko máš sliznicu maternice.....nestihne ti narásť , kvoli dĺžke menzesu ...tie hormóny by ti ho mali skrátit ...a tým by
mala narást...na to aby sa vajko uhniezdilo musí mať výšku 7-8 mm.
@23445 ja mám 4 deti 🙂

martaholla
29. máj 2013

Dakujem ze si napisala Mirica
tak ano povedali my ze nemam otehotniet ale nie ci mozem mat sex
po pravde my to chyba aj priatelovi .......lebo ja a priatel sa snazime pomalicky 2 roky o babo a nic
mala som gynku a ta nevedela my ani povedat ze mam maternicu nizko
ked som sa dala inemu lekarovi tak hned povedal mas nizko maternicu 3 mm
tak my dal injekciju do zadku au au au
a preslo to kvacala som 14 dni
niekedy som nemala 37 dni

mirica
29. máj 2013

@martaholla sex môžeš mať normálne, ale treba sa chrániť.....sú to silnejšie hormóny , preto sa môže stať , že sa ti tá sliznica upraví už po 1-2 mesiacoch .....preto sa treba chrániť , aby si náhodou neotehotnela.

martaholla
29. máj 2013

🙂 Ahojky aha chapem já ich mám brať 10 dni....teráz som dostala nádchu kašlem soplím ☹
som na nervy mojka...ták pijem čáj veľa liečím sa úž mám len 4 tabletky do piatka akurát potom ešte mám dooberať Ascorutin to je na zmierenie krvacaňia aby som hned netekla ....ták a nevieš po koľko dni mesiacov sa môžem snažiť o bábo hm?ináč dakujem za prijatie priateľstva mojka 😵

martaholla
31. máj 2013

Konečne dnes posledná tabletka večer Norethesteron no a môžem

čakať červenú if. Uvidíme či sa to napraví lebo babo chcem nemá niekto stym skúsenosti ???že pokolko dní sa môžme pokúšať ďakujem každej čo napíše

jania023
3. júl 2013

@martaholla prečo by si nemohla otehotneniet aj hneď??jed sa telo na tehu necíti tak neotehotnies takze ak chces tak v ďalším cyklom uz môžeš začať 🙂

martaholla
5. júl 2013

@jania023 hehe no ja sa pokusam o babo rok aj daco dake mesiace...a nic
brala som Norethesteron hormon na upravu menzesu lebo som mala az 14 dni co premna bolo dost vycerpajuce
tak som bola znicena ze ked my doktor dal injekciju odpadla som na zem....
ale uz to je pohode som silna ...menzes trva 5 dni ...posledny mesiac uz uzyvania Norethesteronu a bude to dobre
😀 vcera my menzes skoncil ////a moj drahy bol tak stoho tepla prepnuty ze mal na nieco chut
bala som sa aby som nedostala ked ze my to prave skoncilo ale vyuzila som to hehe 😵

vive
9. júl 2013

martaholla@ to je ta injekcia az taka bolestiva a pomohlo ti to potom zvysit sliznicu ? Mna to zrejme caka tento tyzden... 😒

vive
9. júl 2013

@martaholla to je ta injekcia az taka bolestiva a pomohlo ti to potom zvysit sliznicu ? Mna to zrejme caka tento tyzden... 😒