Nízka sliznica

fedra
3. apr 2007

Ahojte,
stretli ste sa niektora s tymto problemom ?

martaholla
18. júl 2013

🙂 mne to pomohlo ....uz berem len hormon nato aby sa to upravilo vsetko zatial je to ok vsetko

tamara0071
1. sep 2013

ahojte mám dlhodobý problém...mám po 40 -tke pokúšam sa o dieťa 20 rokov absolvovala som 7 umelých oplodnení. no Bohužiaľ neuspešne. Zakaždým to bol problém so sliznicou...mala nízka nepripravena..Brala som rôzne lieky utrogestam estrimax duphaston estrofem a nič...Prosím poradte niekto čo mám robiť. Mám pravidelný cyklus aj ovuláciu.
Dakujem

alena120
11. mar 2014

Ahojte ako sa meria vyska sliznice, dcera ma zdravotne problemy a lekarka mi vravela ze jej nabuduce zmeria vysku sliznice....

hwiezdinka
30. aug 2014

Ahojte, co sa berie v pripade nizkeho endometria, ak je uz zena tehotna?

isabella22
24. feb 2015

Ahojte baby ja.som.dnes.12DC...a.vysku sliznice.mam.6mm.sa.mi.zda.malo.da.sa.to.este nejak.poriesit?pijem.alchc3milku.len meviem.dokedy mozem asi nie.cely.cyklus

chihuahua81
26. feb 2015

Ja som dnes 11dc a vyska 2mm ☹ takze mi brali krv na endykrinologiu a o mesiac ma caka vysetrenie hormonalneho profilu.. 😒

isabella22
26. feb 2015

@chihuahua81 tak to mas nizku...tusim na rast sa dava estrofem tabletky..

ladynka26
10. mar 2015

ahooj ano stretla som sa stym lebo aj mne doktor povedal ze mam nizku sliznicu a tym padom nemam menstruaciu teda ju nemozem dostat preto mi nato predpisal Duphaston ak ti to nieco hovori a ani po vyvolavacke agolutinom som menzes nedostala kvoli nizkej sliznici takze vio ocom hovoris a ako to to teda riesil tvoj doktor???

isabella22
10. mar 2015

Daj mi nejaku dvojkombinaciu liekov.a.prisla.mrchna.no.na.dalsi.cyklus.mi.predpisal.aj.estrofem.to.je.dobre.na.rast.sliznce...nam sa prave.kvoli.tomu neudrzalo babo...

sjusiquatro
5. okt 2015

@isabella22 ahoj vidim ze uz cakam babo 😊 gratulujem...co ti pomohlo na tu nizku sliznicu?

isabella22
5. okt 2015

@sjusiquatro ahoj dakujem po pravde?nic otehu som pri 6mm sliznici 🙂 asi je to o stasti....cim viac som pila alchemilkoveho caju a sustredila sa nato ze sa to nepodari aj to tak bolo....

miciluci
9. mar 2016

@tamara0071 skús piť alchemylku

gabika2015
24. apr 2016

Ahojte, je tu niekto, kto riesi nizku sliznicu? Potrebovala by som dobru radu. Pri predoslom KET som uzivala Estrofem, no sliznicu som mala aj tak len 7 mm a to v den vkladu 😒

kika_tima
22. jún 2016

Ahojte babenky, chcem sa poradiť ..MS mi mešká 13 dni, bola som u gynekológa ten mi pichol pred týždňom vyvolávačku no menzes vôbec neprišiel .. pred večerom som mala strašne kŕče v podbrušku a na to som dostala ružový výtok .. Včera som si robila test a vyšiel pozitívny síce druha čiarka tam bola ale slabšia ..Dnes som bola u gynekológa a robil mi ultra zvuk no nič nevidel .. Zobral mi dnes krv v pondelok mám prísť na kontrolu co myslite som tehotná ? Mám sa tešiť ?

keira
11. júl 2016

@roasha ake su vedlajsie ucinky toho estrogenu?

kvetka6390
5. sep 2016

Baby čo si myslíte týždeň dozadu v nedeľu som dostala silnu ms v utorok uz nič len spinenie a j v stredu v piatok vo štvrtok večer som si spravila test bola tam slabá ciarka tak som si spravila ráno v piatok ciarka bola o cosik silnejšia no od vtedy som si už test nerobila dnes som bola pri doktorke no ona powedala že mam nízko sliznicu že to na tehotenstvo nevypada že si mam skúsiť správu test v stredu ráno a k bude pozitívny že mám prist na odber čo si myslíte čo to môže byť? Som už zúfala stoho ešte sz mi to nestalo

ejuska2586
27. okt 2016

@kvetka6390 Ahoj. Mozem sa spytat, ako si dopadla? Ja mam podobny stav - na testoch mam duchov, mrcha ma prist zajtra, ale lekar povedal, ze mam nizku sliznicu. Zobral mi krv a teraz musim do stredy cakat na vysledky.

matka295
27. okt 2016

@ejuska2586 a nič viac ti nepovedal? Prečo odber kvôli hcg? Neboj isto bude všetko v poriadku veľmi ti držím palce 😘

ejuska2586
27. okt 2016

@matka295 Hej, kvoli hcg.

matka295
27. okt 2016

@ejuska2586 držím palce tak potom daj vedieť ako si dopadla ja už beriem vitamín E na tu sliznicu nízku aj alchemilkovy čaj budem piť 😉 snáď bude OK. Ale to moje meškanie osem dňové asi prospelo tej mojej mrche vidí sa mi ze mam silnejšiu ako obvykle. Žeby som mala posunutý cyklus? Neviem sama.Dúfam že bude ďalší cyklus OK

ejuska2586
27. okt 2016

@matka295 No, ja som pila alchemilku aj grepovy dzus pred ovulkou, cely cyklus papam vit. E a po ovulke aj Duphaston a aj taj je vraj nizka. Ale zase na kazdom teste duch a ovulacne su pozitivne. A milion priznakov. Tak ja neviem...

matka295
27. okt 2016

@ejuska2586 je to tam 👌 ver neboj sa dobre bude 😊

ejuska2586
27. okt 2016

@matka295 Verila som. Ale s tou nizkou sliznicou ma odrovnal. Teraz mam strach...

sevcikovaanna
29. nov 2016

@ejuska2586 ahoj ako si dopadla prosim.....ja som na tom podobne zobral my krv a mam nizku sliznicu ..ms nikde

ejuska2586
29. nov 2016

@sevcikovaanna No, minuly mesiac som potratila - spontanny potrat v 5. tyzdni. Brala som v tomto cykle vitamin E a pyridoxin na tu sliznicu a vyzera to tak, ze som opat tehotna. Aspon dnesny test sa tak tvari.

sevcikovaanna
29. nov 2016

@ejuska2586 blahozem ...ja som v auguste potratila v 20tt,potom som mala cystu na vajecniku,ms som nemala skoro 2mesiace teraz my povedal ze mam nizku sliznicu,....zobral my krv ,vajecniky su ok su po ovulacii a pred 2dnami som mala ducha na teste, vcera som robila tes a nic...som zvedava co my povie vo stvrtok.....chce my dat nejake lieky a ze mame cakat 3-6mesiacov a to sa my nechce

ejuska2586
29. nov 2016

@sevcikovaanna No, tak to vyzera tak, ze sa vajicko sice oplodnilo, ale neuchytilo. Mrzi ma to. Ved uvidis, ake lieky ti navrhne. Mne tu baby odporucili ten pyridoxin a vit. E. Lekar vravel, ze netreba nic zatial, ze mame sa snazit dalej, ze sa urcite coskoro zadari. A zadarilo sa. Uz len aby to vydrzalo, aby si krasne ustlalo a pockalo tam do porodu.

sevcikovaanna
5. dec 2016

Ahoj mne dnes dal lekár norethisteron zentiva...mam si urobiť vo stvrtok test ak nie som tehotna užívať 14dni..tak som zvedava ako dopadnem

andy57
24. jan 2017

@ejuska2586 ahoj naco je dobry ten pyridoxin?

ejuska2586
24. jan 2017

@andy57 Predlzi poovulacnu fazu a zlepsuje krv