Norprolac a zvýšený prolaktín. Ktorá má skúsenosť?

lenrieta
23. okt 2007

ahojte snazilky, ja tiez patrim medzi vas ☹ . Uz rok sa snazime astale nic..no teraz mi svitla nadej, lebo mi zistili zvyseny prolaktin a tak si myslim, ze on mi tu robi neplechu 🙂 . Vcera mi nasadili Norprolac, uzivam 1/2 tabletky vecer. A je tu nejaka snazilka ktora ma s tym skusenost ( zvyseny prolaktin a Norprolac) keby sa o tom so mnou podelila 🙂 Dkujem a pekny dnik 🙂

saska1
10. apr 2008

Baby, ani neviete, ako som rada, že som objavila túto stránku, a našla spolubojovníčky... 😉

tanika.t
10. apr 2008

aj mne to pomáha,aspoň viem,že nie som sama a veľa vecí som sa tu dozvedela,takže vitaj saska 😉

mimusa4
10. apr 2008

saska je nás tu veľa, ja som si kedysi myslela, že tie problémy zo špinemím mám snáď len ja..
tanika..už aby sme mali to všetko za sebou a hlavne čo najúspešnejšie 😀

tanika.t
10. apr 2008

možno táto jar bude plodná 😀

mimusa4
10. apr 2008

no dúfam, lebo všade vidím tehu, tak nech nás nakopnú 😀

saska1
10. apr 2008

keď si predstavím, že keď sme sa začali s drahým snažiť, tak som ani nevedela kedy je ovulácia, čo to je BT...a teraz...??PRedtým, som si ani neuvedomovala, že to špinenie a predlžené cykly môžu byť problém...a hľa...
bolesti v podbrušku mám asi štvrtý den, prvý deň na pravej strane, potom na ľavej...tiež uvažujem, či to bude z liekov, ale aj predtým z času na čas ma popichávalo...tanika ktorý DC si???
veľa vecí v tomto cykle je iných, a tak v kútiku duše dúfam, ale rozum ich pripisuje tým liekom... ☹

mimusa4
10. apr 2008

neboj sasi všetko bude oky

uci
10. apr 2008

saska: a nebudu tie bolesti z bliziacej sa ovu? ktory si DC? alebo to moze byt aj z prebudenej cinnosti vajecnikov - hlavne ked v druhej casti cyklu potom vyrabaju tie potrebne hormony, mna popichavalo okolo ovu a potom pred ocakavanou mrchou

lenrieta
autor
10. apr 2008

ahojte, tak ta tu saska vitam v tejto nasej norprolacovej temicke 😀
ja mam dnes 3DC a mrcha uz odchadza 🙂 takze zacneme s novym snazenickom 😉

saska1
10. apr 2008

uci, ovu už bola...teraz som pred menzesom, dnes som 24DC, a už začínam špiniť...teplotky sú síce pekne hore, ale mám pocit, že to sa už hlási mrcha.. ☹ mrzí ma to, lebo tento cyklus sa celkom vydaril...

saska1
10. apr 2008

ahoj leni...dakujem...som strašne rada, že si založila túto tému...držím palce so snaženíčkom...už by sme mali začať nasledovať uci, nie?? 😉
Baby, počas brania tých našich liečikov, beriete aj nejaké vitamínky, alebo čajíčky??
Lebo ja som pijávala alchemilku, ale teraz som to nechcela kombinovať s liekmi...

lenrieta
autor
10. apr 2008

saska, no ale uz by sme sa vsetky mali pomaly presunut aj do nejakej tehu temy, nie? nemozme byt stale len v tejto nasej prolaktivej 😀
ja len dufam, ze tento cyklus bude iny, najlepsie keby bol vitazny, ale ak nie, tak aspon keby to spinenie neprislo... nech mame aspon pohodovy cyklus, no nie? 😵

saska1
10. apr 2008

leni, ak si dobre pamätám, tebe ten duphaston nepomáhal, že??Berieš teraz niečo iné??

tanika.t
10. apr 2008

saska,ja som tiež dnes 24.DC 😀 ,tak som sme rovnako na tom 🙂 a to pobolievanie podbruška mám asi týždeň.. beriem vitamíny kyselinu listovú v kombinácii s vit.B12 a železom,vitamín E a Bž..pijem alchemilkový čaj,ale neviem,či ho neprestanem piť,či je vhodné ho kombinovať s liekmi

tanika.t
10. apr 2008

saska,mne zas duphaston pekne zabral aj norprolac zaberá 🙂

saska1
10. apr 2008

tanika ..tak ti držím palčeky, aby ti mrcha nedošla... 😉
práve to by aj mna zaujímalo, či je dobré kombinovať lieky a vitamíny, ale myslím, že vitamíny by mali byť v poho..nie??a od budúceho cyklu začnem brať poctivo aj ten clostil, a dám k tomu aj vitamíny...ved čo ma nezabije, to ma posilní 😉

mirinka78
11. apr 2008

CAUTE BABY. Musim sa s vami podelit aspon o malicku radost, konecne NOMPROL. zabera. Mam dneska 14DC a nespinim, ranna teplota KONECNE bola 37 a vcerajsie vytoky, boli take ake maju bit, ake spominala aj UCI.Tak znova sa budem tesit kym sa nesklamem a nepride MRCHA ☹

uci
11. apr 2008

no super mirinka! takze si mala krasnu ovu s hlienom ako sa patri aj teplotka vystupila a este aj v strede cyku 🙂 ked nic ine tak aj to je myslim velmi dobre znamenie 😉

mirinka78
11. apr 2008

Diky UCI , taka som rada, ked som zbadala ten hlien v tom momente som si spomenula na teba ako si mi o tom pisala.Taka som natesena , akoby som uz bola v tom 🙂 Apotom znova ta kruta pravda ☹ Ale aspon budem cakat co a ako

saska1
11. apr 2008

čaute baby, ked tu píšete o tom hliene, tak ma napadá, či ste sa stretli aj vy s tým, že pred ovuláciou mám väčší pocit vlhka ako počas nej...aj počas ovulky mám hlien, ale už nie ten správny "naťahujúci sa "..neviete čo to môže byť??
Uvidím ,ako bude posobiť ten norprolac na hlien..

uci
11. apr 2008

netrap sa mirinka uz dopredu 😉 ved aj babam, ktorym funguje cyklus ako ma, tak trva niekolko cyklov kym sa zadari - hlavne, ze si na dobrej ceste
saska: ono aj tie spermijky potrebuju isty cas, kym sa dostanu k vajku - min. 12 hod., takze je to asi tak zariadene, aby to najlepsie prostredie mali trochu v predstihu pred ovulkou, neboj priroda to ma asi dobre nacasovane 😉

mirinka78
11. apr 2008

Uci viez ja som stastna ako blska , ze po tak dlhom case mam aspon normalnu ovulaciu a hlavne zatial nekrvacam. Ja este popri NORPLO.uz 3 mesiac uzivam calibrum babyplan to mi odporucil gynek. ako doplnok, ktory sa ma uzivat este pred pocatim. Viez ja som ako male dieta, ktore ked nieco chce, tak hned a zaraz 😠 Viem, ze musim byt trpezliva, tak ako aj vsetky SNAZILKY.Tak DRZME SI VZAJOMNE PALCE 🙂

lenrieta
autor
11. apr 2008

mirinka, tak to je vyborna sprava, drzim silno palce 😉 ja som teraz od nedele nemala norprolac, dnes som si bola konecne vybrat recept tak idem nato.. 🙂
sasi, ano, ten duphaston mi nejak nezabera, spinim stale, nic sa nezmenilo 😒 teraz v pondelok idem zasa k mojmu lekarovi a dufam, ze mi da nejake zazracne tabletky, ktore mi pomozu 😀
tak baby drzte sa a pekny vikend prajem 😉

saska1
12. apr 2008

čaute babulky...čo nové??ja už treti deň špiním a mrcha nie a nie sa rozbehnúť...
tanika ,ty si na tom ako??

tanika.t
12. apr 2008

saska,podobne ako ty..ráno to vypadalo,že začnem a potom odrazu nič,tak čakám,čo sa ide diať ☹

saska1
12. apr 2008

neznášam, ked sa mi to rozbieha na etapy....nemáte niektorá skúsenosti so sarapisom??Ten je vraj dobrý na špinenie...uvažujem že od dalšieho cyklu to vyskúšam...

tanika.t
13. apr 2008

sarapis,to nepoznám,môže sa to kombinovať sa s norprolacom?

mirinka78
14. apr 2008

AHOJTE BABY.Tak ja mam 17dc a citim sa zatial ok. Tusim som po 1 krat mala ovulku,aspon si to myslim, po dva dni som mala teploty37 nie moc ale aspon to a aj ten hlien bol tusim ten spravny.Ale teraz mi teplota klesla na 36,6 a to neviem ci je spravne.Neviete mi poradit , aka by mala byt teplota, keby sa to podarilo a bola by som tehulka, ja som uz takla zvedava, ze znova sa asi tento alebo bud.tyzden budem testovat 🙂

saska1
14. apr 2008

tanika myslím že sa to dá kombinovať, je to len vitamínový doplnok , slúži na úpravu cyklu...ja to asi vyskúšam..
mirinka....ten pokles teploty môže znamenať implantačný pokles ..vyčkaj...či teplotka pojde hore, ak áno, je to na dobrej ceste....držím palčeky...

tanika.t
14. apr 2008

saska,ja som sa dočítala na nete,že je to pre ženy v prechode 😒