Norprolac a zvýšený prolaktín. Ktorá má skúsenosť?

lenrieta
23. okt 2007

ahojte snazilky, ja tiez patrim medzi vas ☹ . Uz rok sa snazime astale nic..no teraz mi svitla nadej, lebo mi zistili zvyseny prolaktin a tak si myslim, ze on mi tu robi neplechu 🙂 . Vcera mi nasadili Norprolac, uzivam 1/2 tabletky vecer. A je tu nejaka snazilka ktora ma s tym skusenost ( zvyseny prolaktin a Norprolac) keby sa o tom so mnou podelila 🙂 Dkujem a pekny dnik 🙂

saska1
2. máj 2008

leni...tento mesiac som nasadila sarapis, tak skúsim od budúceho cyklu...držím pace, aby to už vyšlo...apropo, ako s drahým??už ste krízu zažehnali??

lenrieta
autor
2. máj 2008

no s drahym je to uz lepsie, nieco sme vyriesili, nieco este nie..ale stale na tom pracujeme, takze je to na dobrej ceste 🙂 my sa totizto pohadame vzdy LEN koli kravinam 🙂

saska1
2. máj 2008

leni super...ja sa tiež s drahým hádam kvoli kravinám, a hlavne v poslednom čase ako beriem tie lieky..a on ma len ukludnuje..ty stále berieš ešte norprolac??a dokina ti aj robí kontrolné odbery?
tanika...halooooo.....čo si dnes zistila u dr...som zvedavá.... 😝

lenrieta
autor
2. máj 2008

no beriem stale ten norprolac, a kontrolny odber mi robil len raz a ten prolaktin bol uz konecne v norme...neviem, keby ho vysadim, ci mi zasa prolaktin nevyskoci....

saska1
3. máj 2008

leni...informuj...kedy testneš?

lenrieta
autor
3. máj 2008

saska, ani nevies ako by som si rada urobila test, ale nechcem zase to sklamanie, tak radsej pockam este tyzden, ze ako sa to bude vsetko vyvijat...teplotka atd..dnes som mala taky hnedy vytok, taky som este nikdy nemala, tak neviem...

tanika.t
3. máj 2008

saska, už mám mikroskop 😉

som rada,lebo folík praskol-tak ovulka bola 🙂 ..brala mi krv na prolaktín,tak som zvedavá na výsledky,ktoré budú v stredu...saska,ty ako s prolaktínom?koľko si mala?

leni,gratulujem k výsledkom! vypadá to u teba asi nádejne ,že? 😀

saska1
3. máj 2008

tanika...mala som 1,42..dosť podpriemer...lebo rozpatie je 4,5-20..neviem, čo to má znamenať...brala mi krv obvodáčka, bolo to ráno, nalačno...tak mohli byž výsledky skreslené... ☹

lenrieta
autor
4. máj 2008

no baby, ja som dnes rano zacala spinit, takze to skor vyzera na mrchu ako na tehu.. ☹

tanika.t
4. máj 2008

leni a nemôžeš špiniť,že sa zahniezďuje? niektoré baby to tak mávajú 😒

saska1
4. máj 2008

zahniezdovanie býva cca 8-10 dní po ovulke...teraz je už asi neskor.. nie leni? ☹ a teplotka sa ešte drží?ak sa drží, treba veriť...aj ked mne klesne teplota, až ked dojde mrcha..
tanika, ty sa ako cítiš??

saska1
4. máj 2008

tanika...graf vyzerá fajn..a lekárka ti aj vedela povedať, že kedy praskol folík..?korešponduje ti to s grafom, ktorý robíš??

lenrieta
autor
4. máj 2008

sasi, dnes som nemerala, lebo som prisla neskoro rano domkov, tak to by bolo zbytocne, uvidim zajtra...no a to uhniezdovanie, je asi uz dost neskoro....

tanika.t
4. máj 2008

saska,presne sa to vraj nedá povedať,že kedy,lebo vraj by som musela 2xdenne tam byť-ale isto praskol,len či sme sa trafili 😖 ..BT stúpla,drží sa na 37,1 už tretí deň..tak uvidíme..ak nie teraz tak nabudúce to vyjde 🙂
len aby ten protivný prolaktín bol dole,som hrooozne zvedavá na výsledky 😕

no to je pravda,že leni je už ďalej v cykle,ale nádej zomiera posledná,čo ak náhodou 😉 veď raz to musí vyjsť 🙂

lenrieta
autor
4. máj 2008

joj tani..to by som bola stastna ako blcha, ale ja som si uz svoje stastie vycerpala, teraz to uz je kruta realitka...musime si na to pockat 🙂

tanika.t
4. máj 2008

prečomyslíš,že si si už šťastie vyčerpala???

lenrieta
autor
4. máj 2008

volakedy davno som robila somariny, o vlasok som usla zubatej a vtedy som mala hrozne stastie, takze si budem musiet pockat, kym sa mi to moje "konto stastia" trosku naplni.. 🙂

tanika.t
4. máj 2008

aha,no ale raz to príde 😉

lenrieta
autor
4. máj 2008

no to dufam, a pevne v to aj verim.. 😉

tanika.t
4. máj 2008

a ako? ešte špiníš?

saska1
4. máj 2008

leni...určite si si to už odčinila...... 😉 teraz bude len dobre 😉

tanika.t
4. máj 2008

ahoj,saska 🙂

leni,saska má pravdu 🙂

saska1
4. máj 2008

čau tanika.. 🙂
baby ja som práve dokosila trávu, tak ledva ťukám do klávesnice, taká svalovica bude na rukách , že hruza 😒
a vy ako trávite nedelnajšie poludnie??

tanika.t
4. máj 2008

dnes už pohoda 😉 ale včera makačka,lebo nám robili plastové okná a ten bordel čo tu nechali,hrôza ☹ všade len prach,hoci bolo všetko pozakrývané..ale teraz je už poriadok a pekne 🙂

tanika.t
4. máj 2008

idem niečo pochystať,lebo príde návšteva 🙂
pekný zvyšok nedele 🙂

saska1
4. máj 2008

aj tebe,tanika... 😉

lenrieta
autor
4. máj 2008

no ja som dnes zacala spinit a bolo tam aj trochu krvicky....to asi nebude dobre znamenie...
ja si idem asi na chvilu pospat, sa mi zacalo driemat a som taka unavena.. 🙂

saska1
4. máj 2008

leni to máš z toho včerajšieho flámu 😉
jooj, tak ti držím palce,aby to nebola mrcha, už by sme to tu mali opustiť, ☹
mám pocit, že ten prolaktín je fakt veľká svina 😠
ozi, už si aj niečo riešila, napr.laparka??

lenrieta
autor
4. máj 2008

to bude zrejme tym flamom 🙂
no moj lekar ma uz strasil laparkou, ked som tam bola minuly tyzden, tak povedal, ze ak do 2 mesiacou neotehotniem prirodzene, tak pojde na rad laparka... 😖 a dalsie veci..

saska1
4. máj 2008

ja by som tuším pristala aj na IVF, ale laparky sa bojím strašne...tiež ma to čaká, a tiež ešte cca 1-2cykly, a potom... ☹