Norprolac a zvýšený prolaktín. Ktorá má skúsenosť?

lenrieta
23. okt 2007

ahojte snazilky, ja tiez patrim medzi vas ☹ . Uz rok sa snazime astale nic..no teraz mi svitla nadej, lebo mi zistili zvyseny prolaktin a tak si myslim, ze on mi tu robi neplechu 🙂 . Vcera mi nasadili Norprolac, uzivam 1/2 tabletky vecer. A je tu nejaka snazilka ktora ma s tym skusenost ( zvyseny prolaktin a Norprolac) keby sa o tom so mnou podelila 🙂 Dkujem a pekny dnik 🙂

tanika.t
20. máj 2008

neviem,či áno..bola som u nej na 31.DC,to asi ešte nie...ale ani nespomínala,že by to mohla byť tehotnosť..

saska1
20. máj 2008

tanika...tak si urob test 😉 aby si mala istotu

tanika.t
20. máj 2008

robila som asi 29.DC-negatívny 😒
a teraz počkám do piatku,to je týždeň od vyvolávačky-ak nedôjde ms,tak v piatok testnem

saska1
20. máj 2008

tani, ja ti fakt nechcem dávať nejaké falošné nádeje, ale kukala som na tu tvoju krivku, a vyzerá to dobre..
neverím, že toto spôsobil clostil...vidíš, ja som ho brala tiež, ale MS došla..

mirinka78
21. máj 2008

Baby ja viem, ze je strasne vela parou, ktory nepanikaria a cakaju cele roky na mimco, kym sa podari, ale kazda z vas tiez sa obava presne toho co aj ja, ze ci to obec niekedy bude. Viem niktora by sme nemali zufat, ale dufat, ale ked niekedy pride aj taky cas, kedy si prestavam verit a rozm. co bude, ked sa to nikdy nepodari.A nato prave, by som pomyslat ani nahodou nemala.Moj priatel ma stale upokojuje, no on si je na 1000 percent isty, ze urcite bude.A to ma stale vzpruzi a kazdy mesiac zaciname odznova 🙂

uci
21. máj 2008

ja myslim, ze clostil nema vplyv na poovulacnu fazu - mal by sluzit na podporu dozrievania vajicok, to skor ten sarapis ako pises saska

mirinka78
21. máj 2008

Baby, viem ze je skoro na stres a paniku , ale ja sa obavam presne toho co aj mozno ine na tychto strankach, ze sa to nemusi podarit.Priznam sa, ze nie raz som o tom aj rozmyslala, co bude, ked nebude. Moj priatel je si az na 1000 percent isty ze to raz bude a som mu za to velmi vdacna, lebo ked ja zacinam stracat nadej, tak on mi ju stale dodava. A viem aj to , ze je velmi vela parov, ktory cakaju na mimco cele roky a nie len neakych 6 mesiacov a nakoniec sa im to aj postasti, ale su aj ty, ktory nezufaju, ale dufaju a predsa zbytocne.
Ja od dneska neberiem DUPH. a cakam na MRCHU, ktora by mala prist tak do 3 dni,ak nepride, budem asi najstastnejsia a este ked objavim //, tak to uz budem v oblakoch 😅

mirinka78
21. máj 2008

Tanika, mne sa ta tvoja krivka skutocne paci, skus sa testnut, ja na tvojom mieste, by som sa tesila. Vyzera to skutocne slubne. A mimco, este lekarka urcite nemohla vidiet

saska1
21. máj 2008

ahojte...
mirinka...skús sa nejako rozptýliť a teraz 3-4dni nemyslieť na mrchu, ani na špinenie,ani na test...rob čokoľvek iné,mysli na čokoľvek iné...ja som si tiež povedala, že po dobraní duphiku to skúsim...
možno tým, že sa tak hrozne sledujeme na konci cyklu, a čakáme resp.nečakáme mrchu, tak ona na just dojde..viem, že teraz sa mi to hovorí, ale skús, za to nči nedáš.. 😉
tanika...a ty ako??Nehlásiš čo sa s tebou deje??

mirinka78
22. máj 2008

Saska, dik za slova utechy, viem ze nemozem nato mysliet a skutocne sa aj snazim. A ty ako? Ako dlho sa usilujete o mimco?A ake vysetrenie okrem horm.profilu si podstupila?

tanika.t
22. máj 2008

kočky,ste zlaté,že mi dávate toľko nádeje,ale ja tomu vôbec neverím 😒 , dr.by mi asi povedala možnosť,že by som mohla byť tehu,takže ak to nespomenua,tak sa nič nedeje..akurát rozmýšľam,že čo to ten clostil spôsobil..
dnes je 39.dc,BT 36,9

mirinka78
22. máj 2008

Tanika, mne sa to neako nezda. Ved dr. predsa nemohla este vidiet malinke. To je predsa logicke, nie. A moznost tehu. mozno nespomenula aj koli tomu, ze keby nahodou to nebolo to, tak aby si nebola zbytocne SKLAMANA. Ja ti nechcem davat zbytoc. nadej, to je len moj nazor.A skutocne bola by som rada, kedy uz aspon jedna po dlhom case tento mesiac ostala BACULKOU. Ja som druhy den po dobr.DUPH. no a co ine, znova cakam co bude. Ci dochde MRCHA, alebo budeme OSLAVOVAT 😝

saska1
22. máj 2008

mirinka 🙂 my už pomaly 2roky...okrem HP zatiaľ nič, ale v pondelok som bola v centre...tak dokončím tento mesiac liečbu, potom mesiac bez liekov, a potom to začne...povedal ,že laparke sa asi nevyhnem ☹
tanika a brala ti krv??tak potom ako je možné, že vyvolávačka už bola kedy, a ty ešte nemáš mrchu... 😝
no ja som zvedavá aj za teba... 😉

mirinka78
23. máj 2008

Saska, no ja tiez akonahle neostanem tehu, tak na koniec septembra pekne krasne nastupujem tiez na lapaeku. Ohladne laparky som pocula kadeco, niekto si to pochvaluje, a iny znova od toho odradzaju, ze moze byt aj horsie.Sama neveim ako dalej.

tanika.t
23. máj 2008

dobré ránko,
laparky sa nebojte,od veľa báb som počula,že práve po nej otehotneli 🙂

tak ja som dnes ráno testla a nič ☹ ,pritom BT sa drží na 37 C
som z toho naštvaná,lebo mi to rozhádže cyklus 😒 ,dnes 40.DC a nič 😒

mirinka78
23. máj 2008

Tanika, ja tak na teba myslim, ani by si neverila. Bola by som skutocne presvedcena, ze uz konecne po dlhom case, aspon spolu s tebou by sme sa tu tesili. No mozno mas neako rozhadzany ciklus, ale neboj ono sa to da do poriadku.Ja som dneska uz 3 den po dobr.DUPH.a mrcha chvaloboze nikde. Tak sa aj tesim, a na WC beham v jednom kuse. Moj dr. mi povedeal ze tak do 3 - pripadne 5 dni by mala MRCHA dorazit, ak nie tak ..........Mozno 😝

saska1
23. máj 2008

tanika ☹ to ma hroozne mrzí, že sa príroda s tebou takto hrá ☹
a máš brať clostil aj další mesiac??
ja som dnes 9DC...a tiež mám teploty 37-37,1C..tak možno naozaj clostil tie teplotky drží, ale prečo ti nedošla mrcha...

tanika.t
23. máj 2008

mirinka, doteraz mi ms chodila pravidelne,tak vôbec tomuto nechápem 😒
a tebe by som tiež priala nech nedôjde,nech sa uhniezdi radšej fazuľka v brušku 😉

saška,asi ten clostil zabral moc aj na maternicu,takže sa nekoná žiadna ms 😒
ale čo už,viem,že tehu nie som ,tak v utorok idem ku dr.,ak nedorazí ms..ak dojde,tak až po nej
nech sa apoň tebe zadarí tento mesiac,budem držať palce 😉

saska1
23. máj 2008

díky, si zlatá..ale s tými teplotami ☹

mirinka78
23. máj 2008

Tanik, ved ja tiez celkom nerozumiem tej tvojej teplote. To ma metie, ona skutocne vyzera na tehu, aj ked bohuzial to nieje to.
Ale dr. ti urcite povie co a ako dalej . Urcite bude vsetko OK.Drzim Ti palceky.

tanika.t
24. máj 2008

no dnes zase 37 C -tak ja neviem 😒 ,ale začal ma pobolievať pravý vaječník,tak asi dačo príde ☹

saska1
24. máj 2008

tanika ☹ a nepiješ nejaké čajíky??možno nejaký bylinkový na menzes, alebo nejaký babský recept na vyvolanie mrchy..
ja som dnes zistila že som včera zabudla zobrať norprolac 😒 dúfam,že to až tak nevadí..

mirinka78
25. máj 2008

Cau holky!Tak musim sa vam pochvalit, ze uz som 5 den po dobrati DUPHAST. a MRCHA nikde 😀 Nechcem sa tesit doopredu, ale zatialk mam vsetky priznaky TEHU. Zvisena teplotka, vytoky, ale take ake maju byt, bolestive prsia ....No uvidime duduci tyzden sa TESTNEME.Tak drzte PALCE.

saska1
25. máj 2008

výborne mirinka, len tak ďalej... 😉
kedy chceš testovať??v pondelok,alebo neskôr?tak držím palce, a daj avízo 😉

prettybaby
25. máj 2008

mirinka ahoj a kolko uz duphaston beries? ja teraz budem druhy cyklus. prvy mi po duphastone nechodila a prisla az na 11 den po dobrati

prettybaby
25. máj 2008

drzim palceky 🙂

mirinka78
26. máj 2008

Babulky, tak zatial je to celkom OK. Ale vcera vecer som zacala kusok spinit, tak to uz som bola skoro na pokraji zrutenia, ale chvalabohu bolo to len kusok a prestalo.Dneska mam len vytoky take slabucko ruzove, tak uvidime co bude dalej. Pokial MRCHA nepride,tak TESTOVAT budeme koncom tyzdna, alebo az pocas vykendu.A dostat MRCHU na 11 den po dobr.DUPH. nie je celkom normalne podla mojho gyn. tam sa jedna o hormonalnu poruchu, lebo MRCHA, by mala prist do 72 hod.Pripadne najneskor do 5 dni.Pokial nepride a na teste sa zisti, ze o tehotenstvo sa nejedna je potrebne urobit hormonalny prof.

prettybaby
26. máj 2008

mirinka, mne doktorka povedala, ze do 12 dni dojst moze. A ja som prestala brat Duphaston v stredu, ,od dalsieho podnelka som mala vytok ruzovkasty ako ty opisujes a v sobotu nato dosla.
no a kolko berie ten duphaston?

mirinka78
26. máj 2008

No ja som uzivala NORPL, ale ucinok nebol obec ziadny.A DUPH. uzivam, vlastne som uzivala teraz 1.mesiac.Ja obec neviem co si mam o tom vsetkom mysliet, lebo kolko lekarov, tak tolko nazorov. Uvidim ako to vlastne dopadne, ale poviem pravdu obec sa dopredu netesim, tesit sa budem ked to vinde, ale aspon nestracam nadej , ze predsa MOZNO....

prettybaby
26. máj 2008

a vies ze aj ja. stretavam sa s tolkymi nazormi doktorov....
ja tiez teraz budem 2.mesiac DUPH uzivat. No a presne ako pises, raz to vyjde aj nam!!!!