Norprolac a zvýšený prolaktín. Ktorá má skúsenosť?

lenrieta
23. okt 2007

ahojte snazilky, ja tiez patrim medzi vas ☹ . Uz rok sa snazime astale nic..no teraz mi svitla nadej, lebo mi zistili zvyseny prolaktin a tak si myslim, ze on mi tu robi neplechu 🙂 . Vcera mi nasadili Norprolac, uzivam 1/2 tabletky vecer. A je tu nejaka snazilka ktora ma s tym skusenost ( zvyseny prolaktin a Norprolac) keby sa o tom so mnou podelila 🙂 Dkujem a pekny dnik 🙂

mirinka78
26. máj 2008

Kocky musim vam teraz hned oznamit, ze sme testovali a som T E H O T N A 😀 Ono jednoducho tam su dve//

prettybaby
27. máj 2008

jeiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis
mirinkaaaa🙂 a to ti meskaju ci akoooo? gratulujem 🙂

saska1
27. máj 2008

mirinkaaaaaaaaaaaa....super.. 😉 🙂
takže zabral duphík??no tak popíš, tvoj posledný a dúfajme úspešný cyklus...nerobila si grafík??

mirinka78
27. máj 2008

Kocky,moj posledny mesiac som si obec nerobila ziaden grafik, obec nic.Ved som o tom aj pisala, jednoducho som len uzivala DUPHASTON a to bolo vsetko. A co sa tyka psychiky, tak stale som myslela nato , to jednoducho ako hovoria, ze nemyslite nato, tak to nejde.No a DUPHASTON som dobrala v utorok a moj dr. mi povedal, ze menzes by mal dojst do 72hod,najneskor do 5dni. Predvcerom som kusok zacala spinit, a to uz bol6den, tak sme to s priatelom odskusali testnut, koli tomu, aby sme vedeli nacom sme a odrazu tam su dve//. No a kusok som tusila, ze sa nieco meni, ako som aj pisala, mna nikdy ani pred menzesom neboleli prsia, az teraz aj mam pocit, akoby trochu podrastli, alebo nieco take,a tiez som citila neviem ci budete tomu rozumiet, palenie zahy, to je v krku taky kysli pocit,a tiez mam nohy ako z olova.Este skor ako pojdem k dr. tak urobime este jeden test, ci je vsetko OK a uz pojdem potom naisto.Chystam sa ist buduci tyzden.SOM NEUVERITELNE STASTNA.Ale tie pocity ktore clovekom prebehnu po tom teste, tak to sa opisat skutocne neda. Je tam stastie, radost, strach , trema proste uplne vsetko............Prejem ten pocit zazit, kazdej z VAS

tanika.t
27. máj 2008

mirina,to je super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mooooc gratulujem 🙂

prettybaby
27. máj 2008

mirinka, mne je az doplacu🙂 gratulujem este raz a informuj o kazdom kroku 🙂

baby, takze hor sa, nezufame, aj nam to vyjde :!

tanika.t
27. máj 2008

mirinka a koľký DC si robila test?

mirinka78
27. máj 2008

Test som robila vcera vecer a to bol 6 den po dobr.DUPHASTONU.Cely vykend som sa modlila, aby som nedostala menzes a od pondelka som kusok spinila, ale bolo a je to celkom ine spinenie, ako doteraz a vcera na 6 den som testovala a odrazu tam boli dve//.Ja neviem opisat ten pocit, je to nieco neuveritelne a celu noc som nevedela spat, stale myslim nato, ze sa mi meni uplne cely zivot.

prettybaby
27. máj 2008

mirinka, akle nemysli na to tolkoooooooo prosim, aby bolo vsetko ok 🙂 a bude 🙂

mirinka78
27. máj 2008

No viete kocky nemysliet nato to sa jednoducho NEDA. Som velmi rada, ze mi prajete, verte aj ja prajem Vam vsetkym nech ste take stastne ako ja teraz.
Nezufajte, ono to urcite raz pride, ale aj aj sa musim priznat uz som ani neverila a pomali som sa pripravovala aj na tu laparku.

uci
27. máj 2008

mirinka to je uplne super! velmi sa tesim 😅 ja som vedela, ze ma uz coskoro budete niektora nasledovat a za chvilu uz budeme vsetky za vodou, baby tak vidite, ze to ide, skor ci neskor vas to stasticko postretne kazdu 😉

mirinka78
27. máj 2008

Uci, som skutocne velmi rada, ono to teraz by mal byt zaciatok 3 tyzdna.
Tak uvidime, ako to bude dalej pokracovat.

prettybaby
27. máj 2008

🙂 tfuj,tfuj,tfuj pre mirinku 🙂

uci
27. máj 2008

mirinka: zaciatok 3 tyzdna po oplodneni ale vlastne je to uz 5 tyzden tehotenstva (to sa rata od poslednej mrchy) takze uz vlastne zacinas 2. mesiac 🙂

tanika.t
27. máj 2008

tak kočky, som v poriadku,vraj to špinenie bola slabá ms,kvôli nízkej sliznici...
teraz mám krásnu sliznicu 8,6 mm a folík 16 mm,ktorý ešte podrastie-tak držte palce 😉

saska1
27. máj 2008

dnes samé pozitívne správy 🙂 super...
ja tento mesiac nejako divne, teploty vysoké, a nie a nie klesnúť...teraz by som potrebovala, aby ma dr.kukol ultrazvukom,že aký je folík ☹
tu je môj graf http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

tanika.t
28. máj 2008

saska,to môže byť kľudne z tých liekov..a preto mi aj dr.povedala,že folikulometria je presnejšia ako meranie BT...snaž sa to u dr.nejako vybaviť..
ja som dnes skúšala ten mikroskop,zas ukazoval len bodky 😒 ,tebe to niekedy ukazuje aj papradie? a v akom čase pred ovulkou?

saska1
28. máj 2008

tanika 🙂 ukazuje papradie asi1-2pred ovulkou
no a dnes ani včera žiadne papradie, len bodky... ☹ tak neviem...či bude anovulák, alebo posunutá ovulka...aj ked si myslím, že clostil by nemal spôsobovať anovulačné cykly..nie??
a skôr by mal ovulku posunúť k tomu cca 14dňu..

uci
28. máj 2008

saska: a co takto testik? ak ti ani po mrche neklesaju teplotky, tak by tam aj skrze tu mrchu mohlo nieco byt 😝

saska1
28. máj 2008

uci 😵
nemyslím si, lebo 2dni pred mrchou som robila test, a negatívny ☹

saska1
28. máj 2008

tanika hod grafík.. 😕

uci
29. máj 2008

saska: ved 2 dni pred mrchou moze byt kludne neg., teraz by uz mohol byt ... 😝 ak ti neklesne teplotka tak by som to skusila

saska1
29. máj 2008

jooj uci...kiež by si mala pravdu 😵 to by bolo taaak super...
ale metie ma fakt, že v poovulačnej fáze sú teploty tak okolo 37,2..a teraz sa mi pohybujú okolo 37..počkám a uvidíme..

uci
29. máj 2008

ved hej saska, nechcem ti zbytocne davat nejake nadeje, ale ta teplotka je fakt divna a uz ma nic ine nenapada - tak len trpezlivost, nejako sa to uz vyvrbi 😉

saska1
29. máj 2008

dakujem uci 🙂
len som trochu na ten môj cyklus nahnevaná, lebo teraz tretí mesiac beriem tbl, a od bud.som bez liekov...a ked ovulke sa nechce prísť ani s clostilom 😠
ale keby tie teplotky boli také vysoké kvôli tehu, nenahnevala by som sa 😀

zuzi22
29. máj 2008

Ahojte
tak ja k vam znova pridava,dnes mi lekar predpisal norprolac,takze pokracujem v liecbe.Prolaktin vyskocil uz na 120 😖
Uci ako ti ta 28-cka pekne svieti 😉

saska1
29. máj 2008

ahoj zuzi... 🙂 ty už si brala norprolac a potom si prestala??

zuzi22
29. máj 2008

ahoj saska,
ano uz som ho brala.zacala som minuleho roku v marci s parlodelom v septembri som presla na norprolac a brala som ho do januara,ale mala som uz velmi nizku hodnotu,tak sme ho vysadili 😒

uci
30. máj 2008

zuzi: dakujem 😉 uz by som ale miesto tej dvojky na zaciatku prijala aj trojku 😀 hm, ten prl je ale potvora co? bud je vysoky alebo zas nizky, ale hadam radsej nech je nizky, to by nemalo nicomu vadit,
no aj neviem saska, ale zase 37, ja by som to fakt skusila 😝 nemas este niekde ten predchadzajuci cyklus? uz si velmi nepamatam ako prebiehal, ze by sme si to osviezili

saska1
30. máj 2008

ahojme... 🙂
uci, tu je ten minulý graf...http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...