Norprolac a zvýšený prolaktín. Ktorá má skúsenosť?

lenrieta
23. okt 2007

ahojte snazilky, ja tiez patrim medzi vas ☹ . Uz rok sa snazime astale nic..no teraz mi svitla nadej, lebo mi zistili zvyseny prolaktin a tak si myslim, ze on mi tu robi neplechu 🙂 . Vcera mi nasadili Norprolac, uzivam 1/2 tabletky vecer. A je tu nejaka snazilka ktora ma s tym skusenost ( zvyseny prolaktin a Norprolac) keby sa o tom so mnou podelila 🙂 Dkujem a pekny dnik 🙂

uci
30. máj 2008

saska: no este ma napadlo, ze by to mohlo byt z toho sarapisu, mne spravil tiez nieco podobne - teplotky boli hore (nie uplne tak vysoko ako zvykli po ovulke ale zase ani ako pred) a ovulka stale neprichadzala, nechcem ta strasit ale vtedy som si zazila svoje najdlhsie cykly (napr. az 87 dni) 😒 dufam, ze u teba to bude v niecom inom ale dost mi to pripomina to moje vtedajsie sarapisove obdobie 😕

saska1
30. máj 2008

uci...no možno máš aj pravdu... ☹ uvidím ako sa to bude vyvíjať..lebo keby aj chcela prísť ovulka, tak neviem, kam by museli skočiť teplotky 😠

mirinka78
30. máj 2008

Tak caute kocky.Musim sa vam pochvalit, ze dneska som bola u lekara, a potvrdili mi tehotenstvo. Takze testy neklamali. Musim Vam povedat, ze ta radost, aku sme prezili s priatelom aj ked dneska po potvrdeni tehotenstva, len cez telefon bola neuveritelna. Uz sa ho nemozem dockat kedy pride dneska z poobednajsej a vraj ma hned celu zje, tak pisem radsej teraz, co ak by som to potom uz nestihla 😀 Stale tomu nemozem uverit. V ambulancii, mi podali do ruk taku pozornost, kufrik s vybavickou /vseliake vzorky, dudlik, vodicka, masticka, kremiky, casopis, ...../a ja som tam stala ako socha a nevedela ci je to sen, alebo skutocnost.No a doma ked som to nepozerala 100x takl ani raz a vecer znovadalsich mozno 1000x.Nadalej beriem DUPHASTON 2x denne, DICIONE tiez 2x denne,a tiez 3x denne ascorutin koli spineniu.Inak som uplne v pohode, ale velmi unavena.Ta sa drzte verim ze coskoro budete ma nasledovat a spolu to dotiahneme do uspesneho konca 😅

prettybaby
30. máj 2008

mirriiiiii, zatial som precitala len prvu vetu🙂 musim ti zagratulovat a idem docitat prispevok 🙂 joj ako sa tesim

prettybaby
30. máj 2008

mirriiiii, mne sa az plakat chce🙂 boze sa tesim s tebou 🙂 gratulujem 🙂

saska1
30. máj 2008

mirinka 🙂 to je krááááása...vymeň si snž za tt... 😉

prettybaby
30. máj 2008

sasi,vsak? akurat som ti to isla do grafov napisat, aby si sem kukla

papa zdravi ta tiez saska🙂

saska1
30. máj 2008

toto vždy povzbudí...a mirinka..prskaj tehu vírusíky 😉

prettybaby
30. máj 2008

🙂 asi mirinka uz odisla, len sa nam prisla pochvalit🙂

saska1
30. máj 2008

možno ju už drahý papá 🙂
ani sa nečudujem 😉

prettybaby
30. máj 2008

jasne🙂 som na to zabudla, pekna vecera 🙂

mirinka78
31. máj 2008

Saska a Pretybaby ste uzastne. Dakujem Vam ze mi to tak prejete, verte aj ja Vam z celeho srdca prajem nech ste cim skor tehulky, a potom si uz budeme pisat len o tom kolko sme pribrali 😀 a ako rastie brusko.Ja o dva tyzdne idem na sono a uz teraz ma chcel moj dr. vypisat, na choru, koli tomu spineniu, ze mam lezat.Ale este sa to pokusim vydrzat a po dvoch tyzdnoch odchadzam aj z prace, moje malinke mi je prednejsie , ako cokolvek na svete.

saska1
31. máj 2008

mirinka... 🙂
presne tak ako píšeš...bábo ja najdôležitejšie, a my ktoré máme problém so špinením si musíme dávať pozor..takže ja na tvojom mieste by som veru teraz oddychovala najviac ako sa dá..
v práci dávaš výpoved, alebo ako končíš?

tanika.t
31. máj 2008

mirinka,tak to je naozaj super správa 🙂 ale dávaj si na seba pozor!!!a naozaj,zmeň si na tehuľku 😀

saška,ako?ja som dostala 28.5. ms,takže predsa až teraz 😒 ,no a najbližší mesiac beriem len Norprolac,nič iné,tak uvidíme

saska1
31. máj 2008

tanika...ja tiež hrozne ☹ som dnes 17DC..celý čas mám vysoké teploty, príznaky ovulky nekorešpondujú, hlien som mala pred4dňami, ovu mikroskop ukazoval papradie včera, teplota asi včera ak to pojde zajtra hore...
no proste hruza...a to som zrovna tento mesiac naordinovala drahému permen, tak poctivo papá a ja nemám ani normálnu ovulku...a to som brala clostil... 😠
a tebe tanika urobil tiež ten clostil pohromu, že??

tanika.t
31. máj 2008

presne,nejak mi to všetko rozhádzal..ale asi ej rozumné,že teraz mi dr.dala pauzu s liekmi

prettybaby
31. máj 2008

ahojte holky .-) mirinka pekne si napisala, ze saska a prettybaby 🙂 si rovno mohla saška a saška 🙂 lebo obe sme sašky

drzkaj sa a kazdy den cakame infosky, ako sa vam dari 🙂

mirinka78
1. jún 2008

Caute Kocky.Tak ja zajtra idem do prace, s tym, ze im oznamim, nech uz dlho so mnou nepocitaju, lebo pojde na PN do konca 3 mesiaca a potom rovno na rizikove tehotenstvo. Asi tak. Mam sa celkom Ok az nato spinenie, to ma prenasleduje kazducky den.Ale beriem lieky a dufam to skonci.Aj vy sa mi drzte a s tym permenom pre milacika, to je spravne riesenie aj moj Bubo to poctivo uzival kazdy den 2 mesiace, a stacilo 😀 Tak sa pekne dalej snazte, aj sa este musim ved este som nic nevyhrala.

uci
2. jún 2008

mirinka: super spravicky! len sa drzte a pekne oddychujte, a vela vit. C - ten je tiez dobry na to spinenie 😉

mirinka78
2. jún 2008

UCI CHCELA SOM SA TA OPYTAT, CI SI POCAS TEHU NIKDY NEMALA PROBLEMI SO SPINENIM, LEBO JA TO MAM STALE, ANI LIEšKY NEAKO NEZABERAJU, NIE JE TO VELMI ALE JE. A TIEZ V KTOROM ZHRUBA TYZDNI CI MESIACI TI UZ BOLO BADAT BRUSKO

uci
2. jún 2008

mirinka: nie nemala som, ale ja som brala ten duphaston az do konca 3. mesiaca, tak asi aj ten zabral, no a brusko nejake uz bolo vidno v tom 4.mesiaci ale to videli len ti, co vedeli, inak sa to kludne dalo pomylit aj s takym tym prejedenym bruskom 😉

mirinka78
3. jún 2008

Uci ja tiez beriem stale DUPH.2x denne,a teiz 3 x denne po 2 tabl ascorutin a este denne 2x dicione, proti krvacaniu. A stale spoinim , no a vcera sme boli na navst. u mojho gyn. hned sa pytal , ze co a ako, no a povedal ze ak to neprejde tak do pondelka, tak mam si ist polezat do nemocnice. Stale ma tlaci na choru, ale uz akurat dneska som to aj oznamila v praci, ze aky je stav, ja pracujem ako administ.pracovnik, takze cel. den iba sedim za PC, nech pocitaju s tym ze mozno uz od pondelka nepridem. Skusim sa setrit, tak ze do toho pondelka uvidim ako mi bude a ked sa to nepolepsi, tak v pondelok sa pobalim a idem si polezat a vraj aj neake vyzivy podavaju a tie udajne zaberaju.Inak ja som celkom v pohode, ani si to este neako neuvedomujem, ze som tehotna.Neako mi to este asi nedochadza, ved premna je to neuveritelne 🙂

prettybaby
3. jún 2008

mirinka, stale na teba myslim 🙂

mirinka78
3. jún 2008

DIKY, ved ja tiez a stale som na tychto strankach a neboj urcite aj ty uz coskoro sa budes mat dovod sa radovat. A potom si uz budeme pisat len o tom co sme si uz nakupili do vybavicky, ake meno hoci ja uz mam davno vybrate len sa musime este dohodnut 😀 , viem je to este skoro, ale co uz 😉 A tiez , aky kociarik , no viez ja uz len nadtym hutam aky, kazdy den si vyberiem iny 😅

prettybaby
3. jún 2008

🙂 mirinka, tak Ti to prajem (vies ja si este pockam, ja to citim - nenahovram si zbytocne) ale ked to pride coskoro, budem skakat meter dvadsat🙂

mirinka78
3. jún 2008

Neboj moja zlata, ja som to obec necakala a uz som ani nedufala, skor zufala a stale som myslela nato, ze ja uz nikdy nebudem mat a vyplakavala som aj som sa chcela rozist zo snubencom, hovorievala som mu nech si najde taku ktora mu to malinke da, lebo on to chce uplne najviac nasvete. No a on uz ked som to povedala co bolo kazdy mesiac tak chytal hotovy amok. Stale ma iba utesoval, ze aj ked Matelka ako mu hovorime nebudeme mat tak ma nikdy neopusti a bude stale so mnou a ze ked sa to dlho nebude darit tak si adoptujeme. Potom som sa pomali psychicky pripravovala aj na laparku aj na uplne vsetko a toto som ani necakala.Urcite aj ty sa coskoro budes radovat , ja ti to z celeho srdca prajem a kolko mas rokov, ked mi to mozes povedat. Ja mam 29 a priatel tak isto.Viez ono to maju omnoho lahsie tie uplne mladucke kocky, cim mladsia tym je to aj lahsie, aj ta liecba moze dlhsie trvat, ja som sa len bala, ze sa nam nebude darit aj niekolko rokov 5-7 a to by som uz bola dost stara 😅 aj ked kazdy mi hada tych 24-25, ale organy tie nikto neoklame. 😕

prettybaby
3. jún 2008

mirinka, to je krasne co pises - o drahom. Mame vela spolocneho - tiez casto hovorim, ze co ked nebudeme moct, a podobne. Moj drahy povedal, ze ma nikdy neopusti 🙂 joj ako sa to pekne cita🙂
no ja mam 25 prec, moj manzelik 27. Mne tiez tipuju tak 18 - a ked zistia, ze mam 2 roky po VS a som rok vydata tak sa pytaju, kedy som to stihla 🙂 dakujem, vies ako pomozu take slova od bab, ktore vedia, co sa tu preziva 🙂
drzim palceky🙂

mirinka78
3. jún 2008

No my mame naplanovanu svadbu na 30 augusta, len teraz premyslam ako sa navleciem do tych siat, ktore mam uz vyplatene a vycalocvala som za ne8 a pol tis. Ked som ich skusala tak mi boli uplne presne , no a teraz 😀 neviem.Moj priatel tiez 2 mesiace uzival vytaminovy doplnok na posilnenie spermii PERMEN. Je drahsi stoji na 15 dni okolo 500sk a uzivaju sa 2 tobolky dečnne, no a moj drahy tvrdi, ze asi aj to pomohlo.
Tak to skuste aj vy.

prettybaby
3. jún 2008

my papame (teda moj drahy) CEM-M, ja CBP,Ecko a teraz ten duphaston
a saty? vsak Ti ich prisposobia? 🙂 to robia 🙂

uci
3. jún 2008

mirinka: ak treba len si pekne chod polezat do nemocky - na robotu sa vykasli - babenko je dolezitejsie a urco bude vsetko ok v nemocke sa o teba postaraju 😉 a o saty sa tiez neboj, to budes akorat zacinat ten 4. mesiac, to najhorsie bude za tebou a brusko este urcite nebude velke neboj, oni ti ich upravia ako pise prettybaby 😉