• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Norprolac a zvýšený prolaktín. Ktorá má skúsenosť?

28. marca 2016 
tanika, teraz som 2 DC, cize este nemeriam a ked skonci zacnem ale nebudem sa nim depkovat, cize po zmerani tepltoy rano hodim teplomer manzelikovi a on si bude zapisovat teplotky. potom to na konic, alebo tak hodim do grafu. som sa tak rozhodla, lebo ma depkujem, ked kazde rano hadzem do grafu a vidim ako mi blbne. takto nebudem vediet aka je teplotka a budem kludna. nebudem smutit :slight_smile: skusim to tak jeden cyklus a uvidime. _.)
13. jún 2008 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a predtým ti ovu nevyznačilo?
13. jún 2008 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tani,nie? ale grafy - nad tym aj moja dokina pkrutila nosom, ze nicomu sa neda na 100% verit a ja to aj tak beriem. nezufam, lbo ja ovulku citievam, teda dufam, zeto je ovulka :slight_smile:hodim sem teraz minuly graf
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=57495/nummer=3
13. jún 2008 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to teda :fearful: však tam ti malo ovu jasne vyznačiť :rolling_eyes: 19. al.20.DC,nie? a ty si koľký deň cítila ovu? zhodovalo by sa to s tými dňami?
13. jún 2008 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pockaj moja, idem kuknut- ved to,,,ja ju tak citim a graf nist
idem kuknut, hned napisem
13. jún 2008 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano cely ten tyzden som tak citila a niekedy zaciatkom , az k strede tyzdna dost citila, cize v tom cas - no
13. jún 2008 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to teda nechápem vôbec :fearful: ..kašli na to,asi graf zabudol vyznačiť,tiež sa môže mýliť :dizzy_face:
13. jún 2008 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to len tak zapisuejm, aj ked depkuje ma , ale ja sa nedam :slight_smile:
dobre mojko, idem teraz offf, lmusim makat:slight_smile:
papapapa
13. jún 2008 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasulka..zabudla som ti napísať...včera sa na teba pýtal drahý...že ako sa má mopslíčka :grinning: už si zaškatuľkovaná..ty môj mopslík :slight_smile: znie to tuším romantickejšie ako sasulka :slight_smile:
13. jún 2008 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej moja, ze dakujeeeeem :slight_smile:mam sa fajn:slight_smile: zlaty:slight_smile:
13. jún 2008 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preto som s ním :wink:
kúpila som si červené víno...dúfam, že popri tom čakaní na mrchu, sa zo mna nestane alkáčka :grinning: :grinning: a hlavne dúfam, že mi to pomôže
počuuj mopslík...ty kde cvičíš..??v PK??
13. jún 2008 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky :slight_smile: tak včera som si dala to víno, a dnes ajhľa...konečne mrcha dorazila...taaak sa teším.....
14. jún 2008 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sasulka,no super.-) ja vinko neluubim.
mojko, cvicim v BA .-)v dubravke a v DNV
14. jún 2008 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslíš, že mne chutilo:??? :grinning: ani nie...ale vraj to pomáha...a pomohlo..
škoda, že nie v petržalke.. :frowning2: ako často do týždna makáš??potrebujem nájsť nejakú motiváciu lebo aerobic som žrala...a chýba mi pohyb :confounded:
14. jún 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sasulka! :slight_smile: Ja cvičím asi mesiac pilatesa,je to celkom fajn,len si zvyknút.Zhodila som už 5 kg za 3 mesiace,tak som spokojná.Kamoška zas taebo,je to dynamickejšie,postupne sa chcem dostat aj k tomu.Ale ak si chodila na aerobik,tak skús taebo,vyštaví ta...hihihi.Ja sa snažím cvičit každé ráno,je to najlepší čas.
ahoj pretty! :wink:
nové foto-dobré foto...hihihi
:grinning:
14. jún 2008 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marietka :slight_smile: ráno by som nezvládala cvičiť, to nejako nestíham....taebo je fakt zaberačka..robila som karate, tak som to skúsila..
14. jún 2008 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marietka,aj ja som sašulka:slight_smile:
no v petrzke,zial nie.chodi na mna cvicit aj"krpcek" odtiato.tu sme sa spoznali a zacala, raz ze kde cvicim, ze dame stretko a potom pojde so mnou a odvtedy chodi :slight_smile:
no predcvicujem pondelok,utorok,stvrtok. a v sobotu nedelu si idem u nas v PK zacvit, ale to ze ja zacvicit, cize nepredcvicujem:slight_smile: ale nie kazdu sobotu nedelu.
a ty si kam chodila na aerobic?
rano? to len v sobotu . tu u nas chodievam.-) rano lepsie spaluje, ale potom som cely dat ako zbity havino .-)
14. jún 2008 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauko babky!Je u vás tiež tak škaredo ako u nás? :frowning2: Celý den zamračené,slnko ani nevyšlo. :frowning2:
pretty,a už ako dlho takto predcvičuješ?
15. jún 2008 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marietka, u nas bolo fajn.-)
a uz joooj, 4 roky, predtym som len chodila cvicit
15. jún 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojme :slight_smile:
sasulka..no to je škoda...neverím, že by som sa dokkopala ísť do DNV alebo do Dúbravky...ale možno raz motyka vystrelí...
a krpček kde v petržke cvičí??
16. jún 2008 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok,baby,tak aj ja sa zapojím :grinning: ..cvičila daktorá z vás Pilatesa? aké máte skúsenosti?
16. jún 2008 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som bola u dr.,takže dnes 20.DC a folík bol už prasknutý,videli sme na monitore :wink: ..tak len teraz čakať,že čo a ako :wink: teraz je to len o šťastí :sweat_smile:
16. jún 2008 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanika :slight_smile: hod grafík,lebo ten čo si dala naposledy sa nedal otvoriť...a nepiichala ti ani pregnyl??si úplne bez liekov,že??ja som dnes 3DC :grinning: tak sa teškám na snažikovanie..konečne bez hormonov
16. jún 2008 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. jún 2008 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanika :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je krásny graf...na to ,že bez liekov...no kráááása...aj ste snažilkovali cez ovulku?Toto zakončíš // :wink:
16. jún 2008 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grafík je fajn,aj sme snažilkovali v tom období-ale či bola vtedy ovulka,tak to je vo hviezdach :confused:
joj,keby si tak mala pravdu :dizzy_face:
16. jún 2008 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj si cítila ovulku??lebo s týmto ja mám problém..nebyť teploty a toho mikroskopu, tak netuším kedy ju mám :unamused:
16. jún 2008 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje kocky, ahojte
sasulka, krpcek ona na mna chodi cvicit, ona nepredcvicuje, tu som dotiahla ja na aerobic :slight_smile:
16. jún 2008 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes: pripečená som ...zas a opäť... :grinning: :grinning:
16. jún 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojaaaa, co si :slight_smile: v dobrom - zvykla som si :slight_smile: chichichi
sranudjeeeem
16. jún 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok