Norprolac a zvýšený prolaktín. Ktorá má skúsenosť?

lenrieta
23. okt 2007

ahojte snazilky, ja tiez patrim medzi vas ☹ . Uz rok sa snazime astale nic..no teraz mi svitla nadej, lebo mi zistili zvyseny prolaktin a tak si myslim, ze on mi tu robi neplechu 🙂 . Vcera mi nasadili Norprolac, uzivam 1/2 tabletky vecer. A je tu nejaka snazilka ktora ma s tym skusenost ( zvyseny prolaktin a Norprolac) keby sa o tom so mnou podelila 🙂 Dkujem a pekny dnik 🙂

prettybaby
2. júl 2008

sasulka,nevadi, este mozno pojde hore, nezufaj mojko

saska1
2. júl 2008

no teplotka možno pojde hore, ale kedže už nie som s drahým tak ten včerajší sexík to asi nezachránil..
ale čo už...všetko je tak ako má byť 😝 no nie??

prettybaby
2. júl 2008

moja, este si ma zastihla ale uz idem offfff, na pedikurku 🙂 jupiiiii
presne ako pises - aj moje motto tak znie a drzim sa ho - v dobrom aj zlom
papapapa🙂

saska1
2. júl 2008

na pedikúrku..to sa niekomu žije.. 🙂 mna zasa lanárili kozmetičke, ale akosik ma to neláka, a hlavne nemám čas na také veci..skôr sa zberám na masáž 😉
ale to až od budúceho týždna... ja som asi 3roky nič nepila..a naposledy ked som čakala mrchu, tak som si dal víno...a teraz už druhý deň pivo.... 😀 nejako mi zachutilo...a po mi nulé roky som ho neznášala 😔

tanika.t
2. júl 2008

ahoj saska 🙂

tanika.t
2. júl 2008

držím palce,nech ide teplota hore 🙂 🙂 🙂

saska1
2. júl 2008

ahoj tanika 🙂
už je to asi jedno...do nedele nie som s drahým,takže ak aj bude ovulka,tak príde neskoro... 😠
aj ked človek nikdy nevie... 😉

prettybaby
3. júl 2008

hello girls🙂
sasulka-no na pedikuru, musim, lebo moje nozicky dostavaju zabrat, kedze stale cvicim.🙂 a aku krasnu fr.anikuru mi babenka urobila? joooj🙂 herecka som isla odtial 🙂 s usmevom od ucha k uchu.

ako, aby si si zasa nemysela, ja len pedikuru, lakovat si nemusim, ale ked sa ponukla - tak reku baba, ukaz sA🙂 a fakt som spokojna. 27.augusta idem opat🙂

saska1
3. júl 2008

sasulka 🙂 v PK chodíš na pedikúru??

prettybaby
3. júl 2008

ahoooj🙂 no teraz som isal prvykrat do PK, inak som chodila d BA

saska1
4. júl 2008

ahojme babulky... 🙂 kde ste všetky...tuším táto téma začína zapadávať...okrem pretty a taniky sem už nikto nechodí ☹ ☹ ☹ ☹
nevieme čo je s mirinkou??dlho sa neozvala...dufam ,že je všetko O.K.

prettybaby
5. júl 2008

ahoj sasulkaaaa🙂 my temu udrzime
inak som kukla tvoj grafik 🙂 dnes som aj ja mala taku istu a tiez idem hore

saska1
5. júl 2008

sasulka.... 🙂 ešte si nehodíš tie teplotky do grafíku...? 😕 už som zvedavá...

prettybaby
5. júl 2008

no mi hovor, dnes mam take tiky ze idem hodit, ale pockam este a asi zajtra, teplotu pisem, ale ma to taky isty ucinok ako drahy, lebo nemam prehlad,aky je graf, tak je to fajn 🙂 ale dnes bola 37,1 taku som dlho nemala

saska1
5. júl 2008

už si dobrala duphík??ak áno, tak hod ten graf už dnes... 😝 😉
akurát som písala dnes do grafov BT, že je to sila, že kým som brala lieky, tak ani ovulka, a teraz ked som úplne bez , tak aj hlien bol, aj ovulku som cítila, aj teplotka celkom dvihnutá../dufam, že neporieknem/ akurát škoda ,že s tým drahým som nebola... 😝 😝

prettybaby
5. júl 2008

bola si v utorok a silni jedinci vydrzali 🙂
dnes vecer poslednu tabletku🙂

saska1
5. júl 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 pekná predstava 😉

tanika.t
5. júl 2008

ahojte sasky 🙂

tak ja som sa objednala do Heliosu v MT ,už 10.7.tam idem..ale nechcem nijaké IUI,IVF..len nech poradia..a ak to nevyjde,tak to asi nechám úplne tak..čo má prísť,tak príde,alebo nie

saska1
5. júl 2008

sasulka...stačilo by, keby jeden silný jedinec vydržal 😀 😀
tanika...ja si to tiež tak predstavujem, aby zistili, kde je problém a uvidí sa...len je zasa fakt, že pre nich je najlepší biznis práve IVF, tak sa snažia to urobiť hádam každému...držím ti palce..ved to pojdeš skôr ako ja...ja počkám do najbližšej mrchy a 2DC..len ma napadlo, čo ked dostanem mrchu v piatok alebo sobotu..to mám čakať další mesiac??? 😠

prettybaby
7. júl 2008

ahojte kocky, nejdem mi nejkao wunsch ☹ chcem graf robit a nejde ☹

prettybaby
7. júl 2008

sasulka, chces vidiet? 🙂

saska1
7. júl 2008

jasne, že chcem vidieť, sasulka... 😉 ale čítala som grafy a som videla 😀 😀
pekný...konečne oficiálna ovulka 😀 😀 teraz už len čakať... 🙂

prettybaby
8. júl 2008

ahooooooj cek moja 🙂 tak supis, tak sleduj tam, aspon nemusim sem kopcit.
ja som happy uz len z toho, ze vyznacilo a ani som o teplotkach nevedela 🙂 super

mariettka27
8. júl 2008

avojky saska,tak čo máš nové moja? 😉
Chcem sa ta opýtat na ten lady tester,ako to vlastne je.Aký máš ty?Ja som chcela ten lady Q,ale ten nemali,mali akúsi lacnejšiu verziu.Akosi zatial tomu ale velmi nerozumiem.V návode odporúčajú zo začiatku sledovat nielen sliny,ale aj hlien z pošvy,sledujem asi týžden.Dnes mám 17dc,ovu bola 13dc.Len mi napr.ukázalo paparade len v slinách a v hliene nič.Alebo,ked som ho kúpila tak dva dni som sledovala asi tak 5x za den a raz ukázalo krásne papradie a za hodinu neukázalo 2X nič,tak teraz neviem,potom zasa bolo papradie a to všetko v jeden den.Tak som zmätená,či sú to teda plodné dni alebo nie sú alebo čo to tam ukazovalo.Ako to ukazuje tebe? ☹

mariettka27
8. júl 2008

a ešte sa vás chcem opýtat,babenky moje,akurát som si prečítala v návode na ten lady tester toto:
papradovitá štruktúra sa začína objavovat 3-4dni pred uvolnením vajíčka a za 2-3dni po nom zasa mizne.To znači necelý týžden plodných dní.

Tak kedy je potom najvhodnejšie sexovat?Ten 3-4den,ked sa uvolnuje to vajko?Ved schopnost oplodnit je 24-48 hodín...

saska1
8. júl 2008

marietka moja...tak takto..mám ten lady Q test..zo začiatku som tiež myslela, že si robí zo mna srandu...BT som si nemerala, hlien som nemávala taký ten pravý naťahovací...ale minulý mesiac to bolo krásne...ovulka nechodila, 16DC som už myslela že ovu test musí ukázať papradie, a furt nič...aj teplota sa tvárila, že už chce stupať...a potom 19DC, ukázal papradie,deň predtým len také slabulinké, a 20DC bolo tiež papradie..ovulka bola 20DC..hlien bol naťahovací tiež práve 19 aj 20DC...21DC už tester neukázal papradie...takže asi tak 😝 normálne som sa unavila 😀

mariettka27
8. júl 2008

to bolo vyčerpávajúce,však? 🙂
Ale diky,mám v tom už aspon trocha jasnejšie... 😵

prettybaby
8. júl 2008

ja aj tak som mimo 🙂)) nejako sa mi to nechce studovaaaaaat

saska1
9. júl 2008

sasulka...rozoberali sme ovumikroskopy a ich použitie. 😉

prettybaby
9. júl 2008

sasulka, ja som pochopila,to ja len tak 🙂