Norprolac a zvýšený prolaktín. Ktorá má skúsenosť?

lenrieta
23. okt 2007

ahojte snazilky, ja tiez patrim medzi vas ☹ . Uz rok sa snazime astale nic..no teraz mi svitla nadej, lebo mi zistili zvyseny prolaktin a tak si myslim, ze on mi tu robi neplechu 🙂 . Vcera mi nasadili Norprolac, uzivam 1/2 tabletky vecer. A je tu nejaka snazilka ktora ma s tym skusenost ( zvyseny prolaktin a Norprolac) keby sa o tom so mnou podelila 🙂 Dkujem a pekny dnik 🙂

saska1
25. júl 2008

iiiiha.... ☹ normálne som sa až naľakala...nebud na mna zlá...pjosiiiiim.... ☹ mrzí ma to, už sa to nezopakuje 😀 😀
dúfam, že mi odpustíš..
apropo...ja ani neviem,že som bola na grafoch...asi len na chvíľku že??a ty si sa prečo schovala??
srdiečko...ja asi odchádzam na týždeň preč... 😒 ☹ ale budem priebežne na koníkovi...vlastne teraz som mala málinko času, takže aj tak som tu bola málinko...
včera sme sa s drahým dosť posekali... 😔 ale už je dobre...len som zle búvala...
apropo...objednala som si femigard 😉 😀 len neviem kedy mi príde...

saska1
25. júl 2008

sasula, sasula 😠
do snažiliek 25 napíšeš a mne nie ☹ aj ty dostaneš po riti 😀 😀 😀 😀 😀 😀

prettybaby
25. júl 2008

zlatooooooo, vsak som sem kukala a tu nic🙂

prettybaby
25. júl 2008

mojaaaa - no mne zajtra radulo odchadza a ze teda budem na MK a budeme klabosit a ty ides heeeet.-(
no nevadi, tak sa mi ohlaaaaaaas.-) ako len budes moct.
verim, ze si zle buvala, ale ked to uz je oki, tak to je faaaaaajn 🙂

saska1
25. júl 2008

neboj...budeme klábosiť, len dúfam, že sa občas stretneme aj online... 😉 cez týždeň budem na konikovi pomenej, ale večerom mrknem,..alebo hned ráno...nebojkaj, nenechám ťa samu 😉 😉
ja by som potrebovala aby ovulka došla skôr... 😠 aby sme mohli v pohode snažilkovať, bez stresu v robote a tak...

prettybaby
25. júl 2008

a kedy by mala prist? teraz si 8 ci 9 DC tusim , nie? ci sa mylim?
budem sa na Teba tesit, vecer asi budem na MK, lebo co ine budem doma sama robit? 🙂

tanika.t
25. júl 2008

ahojte sasulky 😀 čo máte nové????

saska1
25. júl 2008

tanika 🙂 🙂 ty neverníčka....kde si bola tak dlho...??už tu chodíme len my so saškou..obe sme začali nový cyklus, sasulka je pár dní predomnou...ja som dnes asi 8DC..
ty sa chváľ...rýchlo...som zvedavá...meriaš???čo nové v heliose??
prettinka...pokladík...kuk 😀 😀

prettybaby
25. júl 2008

ahojte laaaaasky moje

kocky, trhali mi zub, skopcim vam text co som pisala do snaziliek do 25 tky - lebo ma to boli a ledva kukam☹

prettybaby
25. júl 2008

holky, u zubarky mi trhali zub, necakala som, ze dnes budeme trhat, ale bolo to dost zle, prva anesteza nepomohla, dala druhu, druha tiez nepomohla, dala tretiu, ta konecne zabrala a zub isiel von, ale trvalo to dobru pol hodku. stale mi to krvaca, dala mi aj antibiotika, zub bol krivy, preto isiel tazko.boli ma to, ani papat riadne neviem, stale plujem krv.
radulika som pobalila, poplakala som si a musim to vydrzat.

saska1
25. júl 2008

sasulka srdiečko 😔 ty si silná osobka...s bolesťami si drahého ešte aj pobalila...teba musí na rukách nosiť.. 😉
antibiotiká budeš brať ako dlho???a vravela si jej, že môžeš byť tehotná???ináč, akurát som na grafoch čítala, že baby zistili, že ked je dievčina chorá, a oslabí sa imunita, tak sa lepšie zahniezdi embryjko... 😉 😉 tak dúfam, že to bude aj tvoj prípad 😉 jasneeeee? 😉

prettybaby
26. júl 2008

ahoj sasuliatko moje, no uz som sama, som od pol siestej hore, plakala som ako uz dlho nie, pozerala za nim z okienka, kyvali sme si .... boze ako to ja vydrzim, dnes idem vecer pre maminu s bratom a jeho polovickou do TN k babke, kde bola na prazdninach . musim zabijat cas, aspon takto cez vikend, cez tyzden to bude lepsie, lebo predsa budem v praci.

citala som hned letak, este nez som vzala prvu tabletku a bolo tam pisane, ze mozu to aj v takych pripadoch tehotne, len dojciacim sa to neodporuca.
tak dufam, ze nic nepokazim, ak je vobec co 🙂 a to je 🙂
beriem ich 5 dni, cize do utorka, dnes planujem, este trosku sa valat v postielke, potom kedze nejdem na aerobic, co ma tesi, sa prejdem asi u nas do mesta a nieco si kupim, radulik mi nechal nejake chechtaky a prosil ma a by som sa niecim potesila.
moje zlatko

no a poobede mozno telka, rada by som sa slnila, ale ked tie antibiotika☹
no uvidime, a vecer pojdem pre maminu.

saska1
26. júl 2008

joooj sasulka...ani sa nenazdáš, a budeš ho mať naspäť 😉 uvidíš...
mne u našich tak blbne internet, že hruza. 😠 čakám ako pako, kým ma pripojí, potom sa rozhodne, že ma len tak odpojí...no živá katastrofa 😠
dúfam, že zúbok už nebolká,a že nekrvácaš...
koľký DC si?? stihli ste ovulku, ked už drahý odišiel??dúfam že áno, a ked sa vráti, ukážeš mu tehotenský test,s // paličkami ,hmm??? 😉 😉 😉

vivera
26. júl 2008

Ahojte, chcem sa opytat ako dlho beriete norprolac a ake mate vysledky. beriete ho dlhodobo alebo s prestavkami?

prettybaby
26. júl 2008

sasuuuuulik🙂 no dufam, keby tak bolo,dnes som 16ty zajtra zacinam duphik, ci sme stihil neviem, lebo sice meriam ale hadzem az po dobrati duphika do grafu, vsak vies🙂
je mi lepsie, kupila som si rifliky a tricko a zubok neboli, len je cely od krvy uschnutej, to dasno....
vivera ahoj, jaberiem duphaston, akosi som sa sem k saske a tanike zatulala .-)

saska1
26. júl 2008

viviera ahojky...ja som brala norprolac len na 3mesiace, potom mi bola od gyndošky navrhnutá laparoskopia...ale zatiaľ som u nej bola, druhý mesiac som bez liekov...a mali sme ísť už do caru..ale zatiaľ úspešne odolávamae 😀 😀
niektoré baby berú dhodobo, niektoré ako ja len na určitú dobu...už vôbec neviem aké som mala hodnoty, bol len trochu zvýšený, kontrolný odber krvi bol už O.k..
sasulka 🙂 som rada , že ti je už lepšie...a hlavne, ked máš programm, čo s časom...ja idem papať, maminka robila plnenú papriku 😀 mnam

prettybaby
26. júl 2008

mnaaaaam, ja ale lubim len omacku a knedlu, to masko s paprikou ee ☹ ja som si len polievocku dnes dala, nechuti mi akosi cez ten zub 🙂

prettybaby
26. júl 2008

idem si asi zchrupnut
dobru chut sasulka🙂

mariettka27
26. júl 2008

ahojte sasulienky,ako sa mi máte? 😉

prettybaby
26. júl 2008

ahoj marietka 🙂 smutno, radulik isiel het, trhali zub, som dva tyzden sama a idem si schrupnut, lebo nevidim od unavy
papa a priiiiiidi este🙂 castejsie

mariettka27
26. júl 2008

neboj,dva týždne ubehnú ako voda a máš ho naspät... 😉
no veru som tu pri vás dlhoooo nebola,nebolo času ,skoro dva týždne som bola úplne vytažená.. 😒
tak sa dobre vyspinkaj,ja by som tiež schrupla,bola som v bare do rána,tak mi klipú oči tiež... 😀 😀 😀
ale musím poupratovat a idem k našim na chalupu neskôr... 😒
papa

saska1
26. júl 2008

juuuj...už som napapaná...aj guličku som si dala...ja zase nemám rada papriku 😒 a začína aj mna lámať, možno si dám aj ja 20trestných minút v postielke..
marietka ahoj 🙂 ako máš??ako dopadol cyklus,???

saska1
26. júl 2008

marietka...tak ty takto po bare chodíš a mangel v zahraničí:?? 😀 😀

mariettka27
26. júl 2008

ahoj sasi,cyklus na houby,tak som sa bola včera trocha odreagovat a zapit žial,že to zasa nevyšlo.
mala som pocit,že som tehu,bolo mi tak divne na žalúdku,týžden mi meškala mrcha,tak som sa tešila... ☹
a nič z toho zasa,tak možno sa zadarí v jeseni....Drahý bol tiež sklamaný,ked som mu volala,že som dostala...
ved sme sexíkovali každý den skoro celý týžden,aj ten mikroskop ukazoval stále plodné,tak neviem...
ale inak on mi ukazuje plodné aj teraz cez mrchu,tak ho asi praštím z okna von,nech oblbuje niekoho iného... 😀 😀 😀
a ty ako moja?čo je nové u teba? 😉

saska1
26. júl 2008

to fakt ti ukazuje papradie aj mimo ovulkY??ja som s tým mojim spokojná...2dni papradie, a potom už nič..
ja tiež na prd...len u nás bol sexík 2dni pred ovulkou, tak som ani nič nečakala..grafík vyzeral pekne, to mi dalo trochu nádej a nič ☹ a zrovna mi to vyšlo tak ,že som mala ísť do iscaru a menzes som dostala v piatok...takže HP a návšteva centra sa odkladá...objednala som si predvčerom femigard, tak čakám ale tento cyklus to už asi nesihnem pijkať...takže asi tak..
idem ja off...lebo periem, umývam riad, a všetko naraz a teraz idem na vzduch.. 🙂 s drahým striekať plot...papapa 😀

mariettka27
26. júl 2008

kuky kuk,a som zasa tu 😀 😀 😀
sasik,ukazuje mi papradie každý den,ide ma z neho porazit... 🙄
a femigard je na čo dobrý?
inak ja tiež robím všetko naraz,akurát mi zmoklo na balkone prádlo,tak sa tomu veeeelmi teším 😲 😲 😲

saska1
26. júl 2008

kuk aj ja som tu.. 😀 ale len na chvíľu , lebo drahý s mojim ocinom si bezomna ani neuprdnú 😀 😀 zas ma potrebujú...
femigard sú bylinné kvapky..na úpravu hormnov..na podporu otehotnenia...tak som si povedala, že vyskúšam...

mariettka27
26. júl 2008

a to sa dá kúpit normálne v lekárni alebo sú na predpis?

tanika.t
26. júl 2008

ahoj saska!! 😀

tanika.t
26. júl 2008

mariettka,mne zas ukazuje ten blbý mikroskop neplodné dni aj keď som mala ovu potvrdenú dr. 😒
tiež neviem čo je to za zázrak 😒