Norprolac a zvýšený prolaktín. Ktorá má skúsenosť?

lenrieta
23. okt 2007

ahojte snazilky, ja tiez patrim medzi vas ☹ . Uz rok sa snazime astale nic..no teraz mi svitla nadej, lebo mi zistili zvyseny prolaktin a tak si myslim, ze on mi tu robi neplechu 🙂 . Vcera mi nasadili Norprolac, uzivam 1/2 tabletky vecer. A je tu nejaka snazilka ktora ma s tym skusenost ( zvyseny prolaktin a Norprolac) keby sa o tom so mnou podelila 🙂 Dkujem a pekny dnik 🙂

mariettka27
26. júl 2008

ahoj tanika,saska je asi jedna z mála,ktorej ten mikroskop ukazuje papradie len dva dni... 😀
väčšinou sú nanho negatívne reakcie,ja ho tiež asi vyperem z okna a radšej budem kupovat asi ovu testy.
tanika,a to ti robí dr. hormonálny profil či folikulometriu?

tanika.t
26. júl 2008

mariet,oboje 🙂 a ovu bola isto,aj žlté teliesko videla,vraj to funguje ,tak ako má...teraz sme boli v Helíku,vyšiel horši spg,presne mi povie dr. až osobne,keďže ma ešte čaká návšteva hematologie kvôli minulým MA
a ty ako? dlho snažilkujete?mala si aj MA?

mariettka27
26. júl 2008

no my sa snažíme dva roky,MA som naštastie nemala,nemáme ešte ani spg,lebo manžel je odcestovaný.Beriem Duphaston už dlllllllllllllllllllllllho,druhý rok,papám kyselinu listovú.Mužovi som naordinovala zinok a cem m a ešte mu chcem dat jest aj permen.Chodím tiež do helíku,zatial len asi 10x utz mi robil Krajko..
A to ako často chodíš k dr,ked ti robia oboje?Každý den,alebo ako to prosím ta vlastne prebieha?

tanika.t
26. júl 2008

ja som tam bola len 2x..predtým som chodila k dr.u nás... v helíku chodím ku dr.Gáťovej,je super...som zvedavá,čo nám povie..tiež som objednala manželíkovi permen 😉

tanika.t
26. júl 2008

musím už končiť,nech manželík nie je sám 😉

tanika.t
26. júl 2008

do helíku idem najbližšie 8.aug...ty kedy?

mariettka27
26. júl 2008

ja idem až v septembri,okolo 15,ešte nie sme ani objednaní.idem aj ja kukat tv,maj sa 🙂
pekný večer 😉

saska1
26. júl 2008

ahooojte.... 🙂 už som Vás nestihla.... ☹ joj, tanika,my sa furt míname ☹
marietka..femigard som is objednala cez net , čakám že už dojde ,aby som stihla ešte tento cyklus...ak nie, tak vyčkám do budúceho...teraz sa dopujem alchemilkou..

prettybaby
26. júl 2008

sasulka, som tu , teraz som prisla

mariettka27
27. júl 2008

ahojte slniečka 😉
sasik,fuuuj alchemilka... 😝
a môže sa femigard kombinovat s duphastonom?

prettybaby
27. júl 2008

baby, ahojte, ja som sa uz rozhdola, ja uz nic viac nebudem do seba davat, ved davam Ecko, calibrum, duphaston, meriam BT, uz nechcem daslimi liekmi a "zazrakmi"sa dopovat

prettybaby
27. júl 2008

dnes mam asi blby den

prettybaby
27. júl 2008

dnes somsi sama merala a zaznacovala, a nakukla do teplot do kalendara, stale t skace okolo 36,5 A 36,6 hore dole. to ma nastvalo, ale neviem,,,,,,ovulka asi podla teplot nebola este ale uz aj moze ist kade lahsie.ved radulik je prec a aj z toho mam asi blbu naladu.

mariettka27
27. júl 2008

ahoj prettinka,nebud smutnučká,ved je taký pekný den.. 😉
tie teploty sú aj tak na prd,mne takto skákali tri mesiace,je to ovplyvnené každou blbostou... 😠
čo ideš robkat poobede?Daj nejaký tip,až nesedím doma... ☹

prettybaby
27. júl 2008

ahoj marietaka 🙂 dakujem 🙂 no akurat papam detsku vyzivu, lebo ten zub, mi sposobil, ze citim celu lavu stranu a trosku to este je napuchnute, takze nechcem moc kusat.
a beriem aj antibiotika, a tiez spavam odokryta, tak aj to teplotu mohlo hentak ovplyvnit
viem je to na dve veci to meranie, tiez to berem s rezervou ale vsak vies🙂

mariettka27
27. júl 2008

viem,kdesi v kútiku duše človek verí,že to je na niečo dobré a že to pomôže k niečomu...Ja tiež aj napriek negatívnym pocitom z merania nad tým uvažujem znova,lebo mikroskop mi ovu neukáže asi,tak hladám iné riešenia...Ešte skúsim ovu testy,je to drahé jak svina ale to mi je jedno,ved to poznáš moja...
tak ta to ešte bolká,skús si uvarit repík ak máš doma a vyplachovat s ním,malo by pomôct... 😉

prettybaby
27. júl 2008

moja nechcem miesat, uz dost liekov beriem,euthyrox, duphaston od dnes znova, ecko, calibrum a antibiotika na zuby, takze nech mi uz je ako je 🙂
viem, meranie by som najradsej zahodila, ale neda mi to, ta zvedavost.......aj na d ovu testami mi beha mysel ale hovorim si, ze no isto a aj tie mi ukazu ze neovuloujem tak ma uplne porazi

mariettka27
27. júl 2008

a ty si už bola na folikulometriu alebo hp?

prettybaby
27. júl 2008

hp som bola, v septembri idem k dokine, mala som brat 5=6 cyklov duphaston, cize terza idem na stvrty cyklus

mariettka27
27. júl 2008

no a hp ti neukázal ovulku,alebo ako to s tebou je?hm?

prettybaby
27. júl 2008

no na HP to bolo vraj ok, len nieco bolo trosku zvysene.nepamatam ale co, uvidime co v septembri
inak ma to prestava bavit

prettybaby
27. júl 2008

idem offf moja, nieco podniknut, lebo ma zabija travit krasny den medzi styrmi stenami, aj ked neviem co takto sama .-)
papa

mariettka27
27. júl 2008

oki moja,idem aj ja dovarit obed a pôjdem asi na zmrzku aspon...peknú nedelu....papa 😉

saska1
27. júl 2008

ahojte slniečka 🙂
vy ste toho ale popísala 😝 to som nečakala 😉
marietka...nechceš mi povedať že ti nechutí alchemilka, že nie??ja som normálne na nervy,ked ju po ovulke vysadím...mne ti hrozne chutí...a od včera ju pijem 2xdenne, ak samozrejme nezabudnem...to ma na bylinkách baví, že to nie je chémia, a našťastie mi to chutí... 😉
babulky, čo sa týka toho merania...ja myslím, že je to fajn, aj ked je to taká mnešia zavislosť a pridávač stresu.. 😖
kým som nemerala, vôbec som to neriešila, že sa nedarí..až posledné 3-4cykly ma to celkom chytilo...ale zasa vdaka meraniu viem, že ovulku nemávam 14DC, ale až 18-19Dc...sledujem na sebe hlien, čo som predtým nevšímala...atd...takže podla mna je to fajn...ale ked sa rieši napr.folikulometria, tak to je fakt istejšie..kedže ja zatial tú možnosť nemám, tak to riešim meraním..
sasulka 🙂 je fakt, že ja by som okrem vitamínov nebrala žiadne zázračné kvapky k tým tvojim hormonom...aby sa to náhodou nejako nebilo..
ale ja to vyskúšam, a potom vám daám vedieť,jo?? 😉

mariettka27
27. júl 2008

bubububu,je tu niekto??? 😀
saska,mne to nechutí,ja som to tiež pila...Viac mi chutí žalúdočný čajík,ten pijem furt,len ten mi akurát k tehulkovstvu asi nepomôže... 😒
ja idem tento cyklus skúsit tie ovu testy,lebo ja stále neviem kedy mám ovu,každý mesiac inak a som z toho na nerv.. 😠
mikroskop mi neukazuje dobre,hlien tiež nemám taký pravý natahovací,tak skúsim testy,možno budem múdrejšia...
a daj vediet ako účinkuje ten femigard...
inak ja uvažujem aj nad liečitelkou z Košíc,volá sa pani Anežka,skúste www.anezka.sk a vraj pomohla viacerým ženám k tehu... 😅

saska1
27. júl 2008

no som zvedavá marietka, čo potom na tie ovutesty povieš...chcela som to vyskúšať aj ja , ale načo.. 😒 mne ten mikroskop ukazuje hádam ovulku dobre+meranie BT..
idem kuk TV....
dobruú nocku kočky... 😉
sasulka 🙂 🙂 špeciálne tebe krásne sníčky...a nebud smutnučká...pa 😉 😉 😉 🙂

prettybaby
27. júl 2008

moja sasulka
lepsie mi je, ked ta citam 🙂

saska1
28. júl 2008

😵 😵 😵 😉
ozvem sa ...len nestíham...papapapapa

prettybaby
28. júl 2008

nevadi mojko🙂

saska1
28. júl 2008

ahooooooooooooooooooooooooooj 🙂 🙂
akurát som sa vrátila dnu....si predstav že som murovala... 🙂 som zistila ,že ja som normálne multifunkčná 😀 😀 😀 😀