• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Norprolac a zvýšený prolaktín. Ktorá má skúsenosť?

28. marca 2016 
no nehovor, ty koki :slight_smile:
28. júl 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa mi máš ty??aký si mala den?
28. júl 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no taky uponahlany, mzdarka mi oznamila, ze rocne zuct. ZP som mala zle, ze si mam podat opravne, tak som lietala do zdravotky,nastastie mi teta povedala, ze mam doniest podklady a urobia mi to.
no stres
ale inak fajn.ty?
28. júl 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si predstav, že mne dnes prišiel ten femigard...tak som si ho hned nasadila.. :grinning: juuj,tešila som sa akokeby som videla na teste //..naši ma hned sprdli, že vymýšlam také hovadiny...a že či mi hovorí niečo placebo efekt... :pensive: no hovorí mi ale aspon iskierka nádeje,no nie?? :wink: :slight_smile:
28. júl 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a co, si musela byt zlata.-)
28. júl 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute bambule :grinning:
sasi,ty sa nezdáš,nebude z teba nakoniec murárka?Treba mi obložit wc,nemáš zájem? :grinning:
a mne zarubnu zasadit:slight_smile:
no vidíš,mi ti s pretty hned dohodíme biznis... :grinning:
28. júl 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj marietka :slight_smile:
no baby...celý týžden mám tréning u naších, potom môžem vybaviť aj vás :grinning: :grinning: len neviem, či sa patrí zahanbiť vašich chlapov :grinning: :grinning: alebo žeby som zaučila aj vás, a chlapi by len kukali, že čo všetko my vieme??
:grinning:
28. júl 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasi, ano radko sa vrati a bude nove byvanicko:slight_smile:uz som mu aj bordel v casakoch upratala:slight_smile:
28. júl 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no myslím sasi,že tí naši chlapi aj tak niekedy kukajú čoho sme my ženy schopné,teda aspon ten môj je niekedy v nemom úžase,že čím ho ešte prekvapkám... :grinning:
28. júl 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak tak.. :wink:
len im to trochu tým chlapom ulahčujeme, nie???tým aké sme šikovné...keby sme boli neschopné,tak musia viacej zvládnuť oni... :grinning: :grinning:
28. júl 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, my sa s radulinom doplname, aj ked je lepsi:slight_smile: no zasa ale ja by som ani poistky, keby vypadli, nevedela co robit:slight_smile:
28. júl 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja osobne mojmu splním čo mu na očiach vidím,a to sme spolu osem rokov... :grinning:
A čože ste dnes robili?Boli ste v práci,či ste sa ulievali? :wink:
28. júl 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
psssst sasulka...nepriznávaj :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marietka, tak si aka ako ja, niekedy si hovorim ze aka som sisina, ze sa mu niekedy az do ritky pcham, ale on si to zaslusil, vytrpel si pri mne vela a milujem ho nadovsetko

b praci, v praci
28. júl 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si tiež niekedy hovorím a dost,vieš,ked ma naserie....Ja mu tiež skáčem okolo ritky a čudujte sa svetu,robím to rada,ja som tak rodinne založená,no čo už... :wink:
A pretty,teraz,ked maš Radka preč,tak ho budeš ešte viac lúbit.Ja Mima lúbim každým dnom viac a idem sa zbláznit od radosti,ked sa mi vráti a je aspon chvílu so mnou... :slight_smile:

ja som dnes unavená jak koník... :confounded:
28. júl 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám dovolenku... :slight_smile: :dizzy_face: teda takú minidovolenku...išli sme s drahým k našim...takže tzv.slovenská dovolenka na malte :grinning: :grinning: ešte že nám počasie zatiaľ vychádza... :wink:
a vy čo s dovolenkou??more nebude,?my by sme s drahým chceli na konci augusta zvrtnúť chorvátsko. :dizzy_face:
28. júl 2008 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej,sasi,to sa niekto má,aj počasie vám praje....

my by sme radi na dovču v septembri,ale uvidíme...
28. júl 2008 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marietka, tusim v tebe vidim seba
ja ho chcem mat stale pri sebe, niekedy si hovorim, ci som neni chora a aby som to neprehanala
ale na to si poviem a preco, milujem ho, preco by som sa mala zdrahat.zijem len raz a chcem mu dat vsetko
28. júl 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marietka, opat to iste
aj my v sept.ak vyjdu peniazky
sasi, my sme tiez chceli aj na konci augusta chorv.tie volna co tam su a potom last minute nejaky, v sept.druhej polke, grecko ak sa bude finanacne dat
28. júl 2008 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
plne s tebou súhlasím moja,budeme v tomto asi ako vajce vajcu podobné... :grinning: :grinning: :grinning:
lenže najhoršie je,že ked milak príde na chvílu domov,on chce postíhat vela vecí a ja ho chcem mat len a len pre seba... :frowning2: a potom sú aj slzičky... :cry:
28. júl 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaj moja, som sa ja nabulila v sobotu ked odchadzal, to som veru nezazila sto rokov, taky pocit, uplne bezmocna
28. júl 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my chceme íst ani neviem kde...egypt,grécko alebo cyprus...rozhodne manžel ako obyčajne a ja zariadim... :grinning:
28. júl 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasul...my sme tiež chceli povodne grécko, ale vzhladom k tomu, že sme kúpili to auto, tak sa poteším aj chorvátsku :wink: nemôžeme mať všetko.. :wink:
baby, ja mám tiež pocit, že som miestami trochu závislá :unamused: a to asi nie je dobre... :confounded:
28. júl 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked odchádzal,ja som plakala dlho dlho dlho,a potom som celý další den strávila bezducho v posteli,ani obraz ani zvuk... :frowning2:
marietka,nie si ty ja? uplne ako u nas :slight_smile:
ale čoby saska,ved čo v živote je krajšie ako láska? :slight_smile:
a aké auti ste si kúpili?pochvál sa... :grinning:
28. júl 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prettinka moja,vidíš,ako spriaznené duše sme tu na koníkovi... :grinning:
28. júl 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pockaj, uz to pisala,jjeeeeejda, mi to vypadlo

no marietka, sme, tusim tu ficime my tri a tak sa tomu tesim :slight_smile:
28. júl 2008 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš