Norprolac a zvýšený prolaktín. Ktorá má skúsenosť?

lenrieta
23. okt 2007

ahojte snazilky, ja tiez patrim medzi vas ☹ . Uz rok sa snazime astale nic..no teraz mi svitla nadej, lebo mi zistili zvyseny prolaktin a tak si myslim, ze on mi tu robi neplechu 🙂 . Vcera mi nasadili Norprolac, uzivam 1/2 tabletky vecer. A je tu nejaka snazilka ktora ma s tym skusenost ( zvyseny prolaktin a Norprolac) keby sa o tom so mnou podelila 🙂 Dkujem a pekny dnik 🙂

saska1
28. júl 2008

škoda superb 😔
len ja to chcem zvládať ako drahý, ked sa kúčime, on vyzerá byť v pohode, a ja som straaašne smutná...tak ma to hnevá, a hovorím si ,že aj ja budem silná, a nebudem furt emocionálna...i ked ja som typ, na ktorom je vidieť všetko...neviem skrývať emocie... 😒

mariettka27
28. júl 2008

to je dobre,lebo človek sa nemôže o niektorých veciach porozprávat s hocikým.....ja tu s vami dvoma sasulienkami rada popíšem... 😀

prettybaby
28. júl 2008

anoooos, som tusila ze skoda ale zabudla ze superb🙂
no ja sa hned za vsetko rozrevem 🙂 musim priznat, ze casto samu seba polutujem a poplacem si nad sebou.-) no a co? 🙂
aj ja s vami a som rada, lebo s vami pridem na ine myslienky 🙂

mariettka27
28. júl 2008

nový model?nádhera....a akej farby? 😲
ja mám najradšej,ked sa mne spustia slzičky,tak to netrvá dlho a môj dvojmetrový stokilový mužík má v očiach tiež slzičky.On velmi nie je na vyjadrovanie pocitov,ale ked ma vidí plakat,tak je aj jemu smutno a vtedy si uvedomujem,že moja láska je opätovaná a je to najkrajší pocit na svete... 😅

mariettka27
28. júl 2008

pretty,ja tiež revem pre každú somarinu niekedy a hlavne teraz som si to všimla ako bereim ten duphaston,že mám strašné predmenštruačné stavy lútosti... 😢

prettybaby
28. júl 2008

marietka aj ty, to je hrozne, neviem ci si to namyslam, ale akonahle zacnem brat depka ako vysita, nalada v haji, striedam ju ako ponozky, kazdy den ina a zistila som, je to tym, ze viem ,ze po dobrati pride

saska1
28. júl 2008

babulky... 😵 😵 aj ja som taká rada ,že vás tu mám... 🙂
marietka...nie nový model, 2005..čierna perleť.. 😉 juuuj parádne vozenie...aj ked vydržala by som aj bez neho, ale ked mimčo nechce ísť, tak sme sa potešili aspon takto.. 😉 a hovoríme si ,že teraz ked máme veľké auto, tak môže prísť aj saskia... 😵 a zmestí sa ku nej aj sebastian 😵 niekedy mi už z toho šibe, a si to predstavujem ,ako tam sedí v detskej autosedačke 😵 😵 😵 😵

prettybaby
28. júl 2008

jeeeej aj mena vybrate🙂 no my budeme mat dvojicky radko a vladko - to moj radulik stale hovori a co je najhorsie uz aj ja 🙂
lebo on je radko a jeho brat vladko

mariettka27
28. júl 2008

nič si z toho nerob,nie si v tom sama,že pretty? 😉
ja sa tiež vidím v pôrodnici napr a v rukách malú mariett... 😀
mimo chce futbalovú jedenástku... 😀 😀 😀

prettybaby
28. júl 2008

🙂 jeeeejda to je zlate, takze mimo je futbalista? 🙂 no my pre zmenu budeme mat motorkarov ☹ len to nie

saska1
28. júl 2008

baby...ja sa teším že som duphaston vysadila, a aj tie ostatné hormoniky, ale spomínam si presne na tie symtomy..furt naladová..viac ludí si na mne všimlo, že som nejaká podráždená a tak... 😒 ale teraz je to v pohodke...dúfam...
,babulky..idem sa osprškovať...ešte sem mrknem, či tu budete...ak nie...krásne sníčky.... 😉 😉

prettybaby
28. júl 2008

sasulik, nezabudni zmyt penu .)
papa aj tebe

mariettka27
28. júl 2008

pretty,u mna to nie je asi tým,že viem,že príde...u mna je to skôr tými hormonmi,úplne mi to šibe,ked D beriem,drahý má čo robit niekedy,aby som ho nezožrala zaživa 😀

prettybaby
28. júl 2008

🙂 noooo🙂 musis byt pri tom zlata

mariettka27
28. júl 2008

a mimo nie je futbalista,on chce mat len doma futbalovú jedenástku alebo aspon hokejovú šestku,on je fanúšik... 😀 😀 😀

saska,sladké sníčky....

prettinka,ja už pôjdem tiež hajat,zajtra vstávam o tretej ráno,idem na služobku,tak idem,nech vstanem... 🙄

prettybaby
28. júl 2008

jeej, davaj si pozor moja, teda nasa🙂 ja o piatej
tak bruuuu
este dokukam lyrics

saska1
28. júl 2008

baby...my budeme mať asi kutiyl s.r.o...lebo drahý furt vercajk okolo seba a niečo montuje a vrtká... 😀 v tom prípade nech je to sebastian...ak to bude saskia..bude asi rarita medzi ženami 😀 😀

mariettka27
28. júl 2008

Dobrú nocku moje dve sasulky a zajtra sa tu večer možno stertneme zas...papapa 😉

prettybaby
28. júl 2008

ahoj mariettka 🙂

prettybaby
28. júl 2008

to je smieeeesne sasulka

mariettka27
28. júl 2008

prajem vám krásny den zajtra............................................................ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

prettybaby
28. júl 2008

aj my teeeebe🙂

saska1
28. júl 2008

dobrú nôocku marietka...nakoniec si ma ešte predbehla 😀

mariettka27
28. júl 2008

dikyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy...ešte stále som tu ale už stojím pri pc naštartovaná do postele... 😀

prettybaby
28. júl 2008

viem si ta mozno predstavit🙂 to poznam

mariettka27
28. júl 2008

tak a už tu nie som 😎

saska1
28. júl 2008

baby vy ste také rýchle...kým ja niečo stihnem napísať, už je to pomaly neaktuálne 😀 😀
bodaaaaaj ho 😀 😀
tak už fakt idem sprchovať.. 😀 neviem sa od vás odrhnúť.. 😝 😀

prettybaby
28. júl 2008

bezte kocky, keby som tu uz nebola tka idem hajkat
cmuky obom 🙂

tanika.t
29. júl 2008

ahojte sašulky a mariettka 🙂

saška 1,ja som si tiež objednala fermigard,užmi aj došiel a kúpila som si aj pupalku s vit.e, no a manželíkovi som objednala permen,lebo vraj spermijky nie sú ok ☹ ,ale hlavne,že sú 🙂 ,my ich už dáme do poriadku 😀
dnes 10.DC a ja hádžem do seba vitamíny a pijem poctivo alchemilku 🙂 a ty ako?

pretty,ako zúbky???

mariettka,skús si alchemilku trošku osladiť,bude ti skôr chutiť 🙂

saska1
29. júl 2008

tanika ahoj 🙂 ja rovnako ako ty...od včera pijem femigard, uvidíme ako bude účinkovať...popri tom alchemilka, vit E a kys.listovú...a som dnes 11DC.. 😉