Norprolac a zvýšený prolaktín. Ktorá má skúsenosť?

lenrieta
23. okt 2007

ahojte snazilky, ja tiez patrim medzi vas ☹ . Uz rok sa snazime astale nic..no teraz mi svitla nadej, lebo mi zistili zvyseny prolaktin a tak si myslim, ze on mi tu robi neplechu 🙂 . Vcera mi nasadili Norprolac, uzivam 1/2 tabletky vecer. A je tu nejaka snazilka ktora ma s tym skusenost ( zvyseny prolaktin a Norprolac) keby sa o tom so mnou podelila 🙂 Dkujem a pekny dnik 🙂

tanika.t
29. júl 2008

saska,skoro rovnako 😀 😀 😀 ja jem pupalku s vit.E 😀 😀

saska1
29. júl 2008

načo je dobrá tá pupalka??divné, že to ešte neviem 😀

prettybaby
29. júl 2008

ahoj sasulik, nachvilku som tu

saska1
29. júl 2008

zlatik ahoooj...aj ja som na chvíľku šla mrknúť...
😀 hľadám na nete plodné dni podľa jonáša...nevieš náhodou stránku?? 😀

prettybaby
29. júl 2008

mojko, neviem a ani netuzim , este to by mi chybalo 🙂

saska1
29. júl 2008

ty trdielko 😀 😀 ja som to raz našla aj som zadala údaje, a plodné dni mi vyšli kúsok po mrche,takže asi proti prírode..ale chcela som len tak cvične hodiť... 😀 😀

prettybaby
29. júl 2008

no tak hod to sem nech sa zasmejem

saska1
29. júl 2008

sasulka...idem pomaly haji...som unavenučká.. 😅 pa

prettybaby
29. júl 2008

moja este hod ten link

prettybaby
29. júl 2008

tak ja ja
papa

saska1
29. júl 2008

nenašla som... 😒 skúsim zajtra...aj niekde na koníkovi to bolo... ☹
takže zajtra si vypočítame plodné dni...chceš?? 😀 😀 😀 😀 😀

saska1
29. júl 2008

dobrú nocku sasuliatko 😉

prettybaby
30. júl 2008

dobre rano zlatko, este osem noci .-)
jasne, ideme na pocitanie🙂

prettybaby
30. júl 2008

Ktoré pravidlá porušuje:
http://www.lunarium.co.uk/jonas.php
zeby? 🙂

prettybaby
30. júl 2008

no zlaticko ne.ebne ta? vcera poobede 3:49 som mala trtkat. ak tak so zachodovou misou🙂
moja neuveris, ale na vcera, dnes, cca mi asi vyjde ovulka, podla teplot.mna uplne slahne ...
najlbizeis 27.8.2008

saska1
30. júl 2008

sasulka 😀 😀 😀 no veru by ma ....skúsim vypočítať ja...
to s tou ovulkou myslíš fakt...??to by bola sila...mne to vtedy ked som počítala vobec nevychádzalo na ovulku...

prettybaby
30. júl 2008

ja ti neviem, no dnes stupla teplota , takuto ako dnes som tento cyklus nemala no vuidime v nedelu, ked budem robit graf
ale nejako sa tym nezaoberam

saska1
30. júl 2008

sasul...tak ja som mala plodiť 21.07...to som mala menzes... 😝 😠 😒 sakra..
v auguste 20.08. ked počítam zasa to vychádza na menzes... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

prettybaby
30. júl 2008

je to hovadinka
moja, som nebola od doobedia na nete, az teraz

saska1
30. júl 2008

kuk 😀 😀
babulky prajem dobrú nocku...sasulka už sa ti to kráti,že?? 😉

saska1
30. júl 2008

apropo...dúfam, že je to hovadina s tým s tým lunáriom..lebo podla toho by som tuším ani neotehnotnela... 😔

prettybaby
31. júl 2008

sasulik, neriad sa tyymmm🙂
ano, krati, este 8 noci a tyzden to je inak .-)

jankaaa
31. júl 2008

ahojte babenky aj ja mam ten problem.uz asi dva roky mam zvyseny prolaktin.tiez beriem norprolac 1tbl vecer.snazime sa uz skoro rok a zatial nic...je mi z toho smutno...

saska1
31. júl 2008

ahoj jani...a meriaš aj BT??robili ti aj nejaké vyšetrenia okrem HP??lebo norprolac ti prolaktín upraví, ked ho berieš, takže treba skúmať, aj dalej ..či je ovulka, aké sú spermie...atd... 😉

jankaaa
31. júl 2008

ahoj....vies co nemeriam si BT...lekar mi povedal ze ked do troch mesiacov nezostanem tehotna tak potom zacneme to riesit.ze priatel pojde na spermiogram a potom bude skumat mna ze zrejme pojdem na laparoskopiu a neviem co vsetko este

jankaaa
31. júl 2008

teraz v nedelu mi bolo zle som zvracala tak som hned vysadila lieky lebo lekar mi povedal ze ked nieco ked mi bude zle alebo podobne mam ich hned vysadit ale zatial som este nebola u lekara a ani nemam pocit zeby som bola tehotna

jankaaa
31. júl 2008

dakujem saska1 ze si napisala...som uz troska smutna a tesi ma ze aspon s niekym si mozem pisat o mojom probleme.

prettybaby
31. júl 2008

ahojte holky
ja by som tak spala, lahla a spala ☹ ahoj janka
sasulka ahoj

jankaaa
31. júl 2008

ahoj prettybaby....ja som tiez unavena,nic sa mi nechce

tanika.t
31. júl 2008

ahoj jankaa a vitaj 🙂

sahojte sasky moje 😀

pretty,ako sa držíš? ty si už úplne ochorela bez toho svojho miláčika ☹ ..tak nech ti to rýchlo prejde a máš ho doma 🙂

saska1,kukni na môj graf..ja ti neviem,ale mne sa zdá,že včera bola ovulka,normálne aj hlien bol aj také príznaky,celkom ako predtým som mávala...veď už po litroch alchemilky by to aj malo účinkovať 😀
inak ti odporúčam,aby tvoja polovička šla na spermiogram-nám v helíku vyšiel zlý spermiogram,presnejšie mi povie dr .v pondelok,tak zatiaľ odporučila ,aby bral permen,ja som mu ešte objednala selezin a sebe som kúpila včeliu ginseng gelee royal a pupalku a beriem aj ten femigard,no proste taká malá lekáreň 😀