• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Norprolac a zvýšený prolaktín. Ktorá má skúsenosť?

28. marca 2016 
3. aug 2008 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale včerajšiu teplotu som zabudla,ale asi bolo tých 36,7...no aj tak je to jedno :grinning:
3. aug 2008 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanika... :wink: parádny....ti poviem, ovulka jak vyšitá.. :wink: aj si pociťovala bolesti, a hlien naťahovací??
lebo ja som myslela, že ešte nebude ovulka, lebo hlien síce bol ale moc sa nenaťahoval.. :confounded: a asi ste mi pobosorovali :grinning: aj ten ovumikroskop :grinning: , lebo ten mi ukazoval plodné dni pred ovulkou asi 5dní...potom prestal a včera zasa ukázal a dnes už nič...tak ma zmiatol.. :sunglasses:
3. aug 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saska bola som prvykrat v chorvatsku.ta cast je niekde kde je split sibenik.pozri si to na mape.nie je to az uplne dole.ak mas rada take tichsie miesta urcite je tam super.ak chces diskoteky a tak tak neviem my sme tam neboli na diske.ale mestecko take pekne malicke.super tam bolo.mozem odporucat....
3. aug 2008 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani..práveže chceme klud...pokoj...relax...takže žiadne diskotéky ani žúrky..ideme len my dvaja :dizzy_face:
tanika...vždy mávaš takéto nízke teplotky...sa mi zdá že predtým si mala vyššie, že??žEBY Tá naša chodiaca lekáren ich takto krásne upravila :grinning: :grinning: :grinning:
3. aug 2008 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saska ideme teraz k vode.ak sa chces este nieco spytat kludne potom ti napisem ked sa vratim.
3. aug 2008 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ak chces popozeraj si na nete rogoznica.mas tam aj foto.mali sme zajednane ubytovanie dopredu.
3. aug 2008 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani...krásne popoludnie.. :wink: uži si to.. :wink: a díky..
dakujem...aj tebe pekny dnik zatial... :slight_smile:
ja už som po obedíku,vypražila som si hermelín so zemiačkami,raz za čas treba aj nezdravo... :grinning:

saska,mám teraz nabitý program,šéf ma vytažuje na maximum,večer padám do postele k.o :unamused:
ale snád sa to už zlepší... :confounded:
a ty?ako v robotke?
jani,a ako dlho ste boli na dovolenke?Ja som ešte nebola v chorvátsku...
3. aug 2008 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zdalo sa mi,že je nejak veľa toho hlienu :grinning: minulé mesiace som to tak nepociťovala,ale nebol nejak naťahovací :grinning: ale vraj aj takýto môže byť..len neviem,či sme sa trafili ,snažilkovali sme 11.DC,tak snáď spermijky prežili,keď sú také prechorené :wink:
a ten ovumikroskop mi aj ukazoval,ale také zmiešané..mne nejak nefunguje,asi ho vyhodím..a keď zapnem svetielko,tak nevidím vôbec nič :angry: sa čudujem,že tebe funguje..ja som skúšala aj krčok a všetko mi to sedí..tak už záleží na spemijkach :wink:
3. aug 2008 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja som nebola v chorvátsku :frowning2: ale chystáme sa budúci rok :grinning: tak hovoríš jani,že rogoznica? hm,kuknem aj ja na nete :grinning:
mariett,dúfam,že veľa neješ plesnivé syry,vraj snažilky by nemali vôbec....a ja ich zbožňujem všetky,ale teraz ich vôbec nejem
3. aug 2008 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uci,aj teba zdravím :grinning: ty už o chíľku mamina budeš :slight_smile: aspoň sa nám potom ozvi,ak budeš stíhať :slight_smile:
3. aug 2008 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do ritky,stále mi vyhadzuje,že stránku nejde zobrazit,ked odošlem odpoved... :confounded: :confounded: :confounded:
3. aug 2008 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teraz odoslalo :grinning:
3. aug 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je ako naschvál,šlak to traf... :angry:
a prečo by sa nemali jest tie plesnové syry?To som ešte nepočula...
3. aug 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem marietka
sasulik, no :slight_smile: ved este jeden cyklus a koniec . len v polke sep.chceme ist na dovcu, asi skocim este predtym k doktorke sa ukazat
3. aug 2008 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanika..a krčok má byť aký po ovulke,?? :confused: to ešte neovládam :pensive: ináč dnes ma dosť pobolieva podbruško, tak dúfam,že tá teplota je dvihnutá fakt preto, že ovulka bola..lebo drahý mi odišiel na 3dni...
a ja som ešte zostala u naších..vedúcej som telefonovala,že ešte tento týzden beriem dovolenku.. :grinning: ja som riadne trdlo, a potom cez vianoce už nebudem dovolenku mať, a budem musieť makať.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takže ešte si užívaaaaaaam :grinning: juch
3. aug 2008 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saska,krčok má byt taký mäkký,ked máš ovulku,ináč je tvrdý.Skúšala som skúmat aj to ale k ničomu som nedospela... :unamused:
jeeeeeeeeeej,to sa niekto má,že sasi? :wink: ja by som dovču brala všetkými desiatimi...

a prečo by sa nemali papat tie plesnové syry?ked ja ich lubim veeeeeeeeelmi... :frowning2:
3. aug 2008 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saska,presme,ako napísala mariet,má byť mäkký -ako pera cez ovu a po ovu tvrdý ako nos :grinning: ale naozaj :slight_smile:
no ty sa máš,keď ešte týždeň dovky :dizzy_face:

ja zajtra idem do helíku po konečný verdikt dr. :unamused: po všetkých tých vyšetreniach..som zvedavá,čo povie..

mariet,vraj plesňové syry robia neplechu tam dolu,že robia zlé prostredie-spomínala to jedna baba tu na MK

jani,aké rybky ste chytili?? :confused:
3. aug 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saska,skus si vyhladať v google maca-je to bylinka..zaujímavé
3. aug 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanika..tak daj vedieť ako si dopadla v heliku.. :wink:
dobrú nôocku babule :wink:
3. aug 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku
3. aug 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj sasulík..ty si tu??aká bola nedela?? :wink: ja som vyprevadila drahého do BA a asi v stredu dojde za mnou.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejako to vydržím...aj tebe sa to kráti :wink:
3. aug 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj moaj, som este
no nudna, nemala som co robit
och
no krati, este styri noci , citkala som, ze si si vzala este dovcu:slight_smile: aj on bude mat od stredy?
3. aug 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasulka nevies,ked mam s jednym fitkom spisanu dohodu o vykonani prace a terza chcem akoze prestat tam cvicit, ako mam tu vypoved formulovat
3. aug 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasulka..hej,hej..on v podstate ani nemusel kvoli robote ísť do BA, len pár vecí šiel vybaviť mne, a kuknúť family...dosť je viazaný na segrinho malého :wink:
a ty máš spísanú dohodu do kedy??tam by mal byť uvedený dátum...ty ju chceš predpokladám ukončiť skôr ako ste sa dohodli,hej?nemám veľmi skúsenosti s výpovedami, ale mrknem ti to... :slight_smile: kamoška je právnička, tá robí aj pracovné zmluvy, tak bude hádam ovládať aj toto...ako ti to súri??lebo sú celý týžden v chorvátsku..
3. aug 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marietka vcera som ti uz nestihla odpisat.boli sme v chorvatsku tyzden.keby som vedela ze bude tak super tak ideme urcite na dlhsie.takych 10dni urcite treba...ale ked pojdes bude sa ti tam urcite pacit...chorvatsko je krasna krajina
4. aug 2008 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem sasulka, uz som nieco zbuchala, nemam tam uvedenu dobu dokedy, takze je to okej:slight_smile: dakujem ale si zlata
4. aug 2008 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanika chytili sme sumcov a kapra....bolo super doniesli sme asi 12ryb domov
4. aug 2008 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok