Norprolac a zvýšený prolaktín. Ktorá má skúsenosť?

lenrieta
23. okt 2007

ahojte snazilky, ja tiez patrim medzi vas ☹ . Uz rok sa snazime astale nic..no teraz mi svitla nadej, lebo mi zistili zvyseny prolaktin a tak si myslim, ze on mi tu robi neplechu 🙂 . Vcera mi nasadili Norprolac, uzivam 1/2 tabletky vecer. A je tu nejaka snazilka ktora ma s tym skusenost ( zvyseny prolaktin a Norprolac) keby sa o tom so mnou podelila 🙂 Dkujem a pekny dnik 🙂

tanika.t
3. aug 2008
tanika.t
3. aug 2008

ale včerajšiu teplotu som zabudla,ale asi bolo tých 36,7...no aj tak je to jedno 😀

saska1
3. aug 2008

tanika... 😉 parádny....ti poviem, ovulka jak vyšitá.. 😉 aj si pociťovala bolesti, a hlien naťahovací??
lebo ja som myslela, že ešte nebude ovulka, lebo hlien síce bol ale moc sa nenaťahoval.. 😖 a asi ste mi pobosorovali 😀 aj ten ovumikroskop 😀 , lebo ten mi ukazoval plodné dni pred ovulkou asi 5dní...potom prestal a včera zasa ukázal a dnes už nič...tak ma zmiatol.. 😎

jankaaa
3. aug 2008

saska bola som prvykrat v chorvatsku.ta cast je niekde kde je split sibenik.pozri si to na mape.nie je to az uplne dole.ak mas rada take tichsie miesta urcite je tam super.ak chces diskoteky a tak tak neviem my sme tam neboli na diske.ale mestecko take pekne malicke.super tam bolo.mozem odporucat....

saska1
3. aug 2008

jani..práveže chceme klud...pokoj...relax...takže žiadne diskotéky ani žúrky..ideme len my dvaja 😵
tanika...vždy mávaš takéto nízke teplotky...sa mi zdá že predtým si mala vyššie, že??žEBY Tá naša chodiaca lekáren ich takto krásne upravila 😀 😀 😀

jankaaa
3. aug 2008

saska ideme teraz k vode.ak sa chces este nieco spytat kludne potom ti napisem ked sa vratim.

jankaaa
3. aug 2008

tak ak chces popozeraj si na nete rogoznica.mas tam aj foto.mali sme zajednane ubytovanie dopredu.

saska1
3. aug 2008

jani...krásne popoludnie.. 😉 uži si to.. 😉 a díky..

jankaaa
3. aug 2008

dakujem...aj tebe pekny dnik zatial... 🙂

mariettka27
3. aug 2008

ja už som po obedíku,vypražila som si hermelín so zemiačkami,raz za čas treba aj nezdravo... 😀

saska,mám teraz nabitý program,šéf ma vytažuje na maximum,večer padám do postele k.o 😒
ale snád sa to už zlepší... 😖
a ty?ako v robotke?
jani,a ako dlho ste boli na dovolenke?Ja som ešte nebola v chorvátsku...

tanika.t
3. aug 2008

no zdalo sa mi,že je nejak veľa toho hlienu 😀 minulé mesiace som to tak nepociťovala,ale nebol nejak naťahovací 😀 ale vraj aj takýto môže byť..len neviem,či sme sa trafili ,snažilkovali sme 11.DC,tak snáď spermijky prežili,keď sú také prechorené 😉
a ten ovumikroskop mi aj ukazoval,ale také zmiešané..mne nejak nefunguje,asi ho vyhodím..a keď zapnem svetielko,tak nevidím vôbec nič 😠 sa čudujem,že tebe funguje..ja som skúšala aj krčok a všetko mi to sedí..tak už záleží na spemijkach 😉

tanika.t
3. aug 2008

ani ja som nebola v chorvátsku ☹ ale chystáme sa budúci rok 😀 tak hovoríš jani,že rogoznica? hm,kuknem aj ja na nete 😀
mariett,dúfam,že veľa neješ plesnivé syry,vraj snažilky by nemali vôbec....a ja ich zbožňujem všetky,ale teraz ich vôbec nejem

tanika.t
3. aug 2008

uci,aj teba zdravím 😀 ty už o chíľku mamina budeš 🙂 aspoň sa nám potom ozvi,ak budeš stíhať 🙂

mariettka27
3. aug 2008

do ritky,stále mi vyhadzuje,že stránku nejde zobrazit,ked odošlem odpoved... 😖 😖 😖

tanika.t
3. aug 2008

a teraz odoslalo 😀

mariettka27
3. aug 2008

to je ako naschvál,šlak to traf... 😠
a prečo by sa nemali jest tie plesnové syry?To som ešte nepočula...

prettybaby
3. aug 2008

dakujem marietka
sasulik, no 🙂 ved este jeden cyklus a koniec . len v polke sep.chceme ist na dovcu, asi skocim este predtym k doktorke sa ukazat

saska1
3. aug 2008

tanika..a krčok má byť aký po ovulke,?? 😕 to ešte neovládam 😔 ináč dnes ma dosť pobolieva podbruško, tak dúfam,že tá teplota je dvihnutá fakt preto, že ovulka bola..lebo drahý mi odišiel na 3dni...
a ja som ešte zostala u naších..vedúcej som telefonovala,že ešte tento týzden beriem dovolenku.. 😀 ja som riadne trdlo, a potom cez vianoce už nebudem dovolenku mať, a budem musieť makať.. 😝
takže ešte si užívaaaaaaam 😀 juch

mariettka27
3. aug 2008

saska,krčok má byt taký mäkký,ked máš ovulku,ináč je tvrdý.Skúšala som skúmat aj to ale k ničomu som nedospela... 😒
jeeeeeeeeeej,to sa niekto má,že sasi? 😉 ja by som dovču brala všetkými desiatimi...

a prečo by sa nemali papat tie plesnové syry?ked ja ich lubim veeeeeeeeelmi... ☹

tanika.t
3. aug 2008

saska,presme,ako napísala mariet,má byť mäkký -ako pera cez ovu a po ovu tvrdý ako nos 😀 ale naozaj 🙂
no ty sa máš,keď ešte týždeň dovky 😵

ja zajtra idem do helíku po konečný verdikt dr. 😒 po všetkých tých vyšetreniach..som zvedavá,čo povie..

mariet,vraj plesňové syry robia neplechu tam dolu,že robia zlé prostredie-spomínala to jedna baba tu na MK

jani,aké rybky ste chytili?? 😕

tanika.t
3. aug 2008

saska,skus si vyhladať v google maca-je to bylinka..zaujímavé

saska1
3. aug 2008

tanika..tak daj vedieť ako si dopadla v heliku.. 😉
dobrú nôocku babule 😉

prettybaby
3. aug 2008

dobru nocku

saska1
3. aug 2008

joooj sasulík..ty si tu??aká bola nedela?? 😉 ja som vyprevadila drahého do BA a asi v stredu dojde za mnou.. 😝 nejako to vydržím...aj tebe sa to kráti 😉

prettybaby
3. aug 2008

ahoj moaj, som este
no nudna, nemala som co robit
och
no krati, este styri noci , citkala som, ze si si vzala este dovcu🙂 aj on bude mat od stredy?

prettybaby
3. aug 2008

sasulka nevies,ked mam s jednym fitkom spisanu dohodu o vykonani prace a terza chcem akoze prestat tam cvicit, ako mam tu vypoved formulovat

saska1
3. aug 2008

sasulka..hej,hej..on v podstate ani nemusel kvoli robote ísť do BA, len pár vecí šiel vybaviť mne, a kuknúť family...dosť je viazaný na segrinho malého 😉
a ty máš spísanú dohodu do kedy??tam by mal byť uvedený dátum...ty ju chceš predpokladám ukončiť skôr ako ste sa dohodli,hej?nemám veľmi skúsenosti s výpovedami, ale mrknem ti to... 🙂 kamoška je právnička, tá robí aj pracovné zmluvy, tak bude hádam ovládať aj toto...ako ti to súri??lebo sú celý týžden v chorvátsku..

jankaaa
4. aug 2008

marietka vcera som ti uz nestihla odpisat.boli sme v chorvatsku tyzden.keby som vedela ze bude tak super tak ideme urcite na dlhsie.takych 10dni urcite treba...ale ked pojdes bude sa ti tam urcite pacit...chorvatsko je krasna krajina

prettybaby
4. aug 2008

dakujem sasulka, uz som nieco zbuchala, nemam tam uvedenu dobu dokedy, takze je to okej🙂 dakujem ale si zlata

jankaaa
4. aug 2008

tanika chytili sme sumcov a kapra....bolo super doniesli sme asi 12ryb domov