Norprolac a zvýšený prolaktín. Ktorá má skúsenosť?

lenrieta
23. okt 2007

ahojte snazilky, ja tiez patrim medzi vas ☹ . Uz rok sa snazime astale nic..no teraz mi svitla nadej, lebo mi zistili zvyseny prolaktin a tak si myslim, ze on mi tu robi neplechu 🙂 . Vcera mi nasadili Norprolac, uzivam 1/2 tabletky vecer. A je tu nejaka snazilka ktora ma s tym skusenost ( zvyseny prolaktin a Norprolac) keby sa o tom so mnou podelila 🙂 Dkujem a pekny dnik 🙂

jankaaa
4. aug 2008

ahoj pretty...pekny dnik

prettybaby
4. aug 2008

ahoj janka🙂 podobne🙂

jankaaa
4. aug 2008

uz makas?alebo este dovolenkujes?ja som uz v praci ale vobec sa mi nechce

prettybaby
4. aug 2008

moja, ja som ani nedovolenkovala 🙂 to druha sasulka🙂
ja makam makam , dovolenkovat budem mozno az v septembri 🙂

jankaaa
4. aug 2008

aha....na jednej strane je to super.my to uz mame za sebou potom ti budeme len tak zavidiet ked pojdes na dovolenku 😉 joj taka som nestastna lebo zase mi meska mrcha...som uz z toho zufala

prettybaby
4. aug 2008

a kolko meska? ja cakam, v tychto dnoch by mala prist
co uz s nou

jankaaa
4. aug 2008

tak zatial len 2dni ale vies to ma stve ze nikdy nepride nacas tak ako by mala

prettybaby
4. aug 2008

no ja tiez nemam hodinkovy cyklus, ale mavala som velmi kratjky, tak 18-19 dni a zacala som brat Ecko a aj duphik mi to upravil, tak mavam tak 28 - 30 dnovy, co je konecne super

jankaaa
4. aug 2008

ja som rada ked mam 35dňovy cyklus...som rada ked mam taky lebo ked nie zvykne mi meskat aj mesiac 2mesiace kedy ako

prettybaby
4. aug 2008

fuuuha, no uvidime, co s nami bude🙂 verim, ze len to dobre🙂

jankaaa
4. aug 2008

aj ja dufam 🙂 len ked teraz v mojom okoli kazdy male babo ma tak je to pre mna take tazke a este viac deprimujuce

prettybaby
4. aug 2008

mi hovor, ale zvladneme to, verim tomu, musime verit a dufat

jankaaa
4. aug 2008

ved ano musime verit...snad raz.... 🙂

prettybaby
4. aug 2008

urcite raz 🙂

jankaaa
4. aug 2008

aky mas dnes v praci dnik?

prettybaby
4. aug 2008

no zatial v poho, mame uzavierku, cakame kedy ju ukoncia, tak teraz volenjsie

jankaaa
4. aug 2008

tak to je super..my mame teraz tiez volnejsie predsa su prazdniny je take dovolenkove obdobie

prettybaby
4. aug 2008

no ale polka prazdnin je fuc

jankaaa
4. aug 2008

no strasne rychlo to leti

prettybaby
4. aug 2008

hej,vikend si mala aky? ja nudny

jankaaa
4. aug 2008

celkom v pohode v piatok po robote som bezala domov sa rychlo zbalit lebo priatel vymyslel ze ideme do madarska na rybacku takze z piatka na sobotu sme boli tam,bolo super,sobotu sme celu prelezali co sme boli unaveni a vcera sme sa vybrali k vode len co sme tam dosli som sa natrela s kremom spustil sa taky lejak ze sme hned vsetko mohli zbalit a utekat domov...takze tak...a ty preco si sa nudila?

prettybaby
4. aug 2008

no som sama bola, ale nasledujuci vikend si budem plno uzivat. draheho mam vo francuzsku, uz cakam na stvrtok. len s havinom som bola, sobota bola okej, ale vcera bola uz nuda

jankaaa
4. aug 2008

priatel alebo manzel neviem tam pracuje?..hmm tak to verim ze uz cakas na stvrtok kedy budete spolu 🙂

prettybaby
4. aug 2008

manzelik moj, nie len bol na motorke, po francuzsku

jankaaa
4. aug 2008

aha...ze si bol urobit taky mensi vyletik...bola som v lekarni si nakupit vitaminky aj cajik aby som co najskor zacala brat...hrozne mam pomaly pocitac

prettybaby
4. aug 2008

no taky vacsi, 13 dnovy🙂
a tu alchemilku? ake vitaminiky? ja berem calibrum, ecko

jankaaa
4. aug 2008

kupila som si tiez kalibrum a alchemilku....plus ten norprolac k tomu a uvidime...

jankaaa
4. aug 2008

pretty navstevujete s manzelom aj nejake centrum?na to aby si zostala tehotna?

prettybaby
4. aug 2008

jani, nie, zacali sme teraz duphaston , ale teraz na jesen, mozno uz v auguste pojdem na kontrolu k dokine a uvidime co dalej

jankaaa
4. aug 2008

ja teraz mam brat 3mesiace ten norprolac potom na kontrolu a lekar povedal ze ked nezostanem dovtedy tehotna tak priatel pojde na spermiogram a ja potom mozno na laparoskopiu...ale tu u nas v ke je dobry lekar dr.herman tak neviem ci to mam skusit u neho