Norprolac a zvýšený prolaktín. Ktorá má skúsenosť?

lenrieta
23. okt 2007

ahojte snazilky, ja tiez patrim medzi vas ☹ . Uz rok sa snazime astale nic..no teraz mi svitla nadej, lebo mi zistili zvyseny prolaktin a tak si myslim, ze on mi tu robi neplechu 🙂 . Vcera mi nasadili Norprolac, uzivam 1/2 tabletky vecer. A je tu nejaka snazilka ktora ma s tym skusenost ( zvyseny prolaktin a Norprolac) keby sa o tom so mnou podelila 🙂 Dkujem a pekny dnik 🙂

prettybaby
4. aug 2008

uvidis, mozno sa do 3 mesiacov zadari

jankaaa
4. aug 2008

bola by som ten najstastnejsi clovek 🙂 ale velku mieru na tom ma psychika a moja psychika je na tom zle..stale nato myslim...mozno aj preto este nic

prettybaby
4. aug 2008

vies, ak uz raz zacinas nad mimi rozmyslat, tazko sa z toho dostavas, urcite sa neda uplne, ale pomoct si vies napr.aj tym, ze ked ta chyti depka, aspon na MK nejdes - tak to ja robim, MK mi vela dal, ale mi aj dost berie

jankaaa
4. aug 2008

ved ano....inac pekna nevesta si bola...

mariettka27
4. aug 2008

ahojte moje krasavice,ste tu niektorá? 😉

prettybaby
4. aug 2008

ahoj zlatko
dakujem janka🙂

mariettka27
4. aug 2008

inak kde sa dajú pozriet tie tvoje fotky pretty?Ja som ich nenašla v albume... 😒

prettybaby
4. aug 2008
mariettka27
4. aug 2008

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej,kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne prettinka,bola si nádherná nevestička... 😀 😀 😀
a ked sa ta môžem opýtat,kolko máš rokov?

prettybaby
4. aug 2008

dakujem mojko 🙂 25 a pol 🙂

mariettka27
4. aug 2008

no nemáš za čo,naozaj som také pekné fotky už dlhooooo nevidela.A saska má tiež svadobné foto v albume?Nevieš? 🙂

prettybaby
4. aug 2008

no veru to neviem, musime zisit, lebo by som ju veru rada videla. ty mas albumik?

saska1
4. aug 2008

ahojte slniečka 🙂 dnes len na chvilu...idem si hajať, je mi hrozne zle.. ☹ srdiečko si bije ako sa mu zachce a je mi ťažko od žaludka 😖
apropo..marietka...ja nemám fotečky...ešte ma drahý nepožiadal.. 🙂
sasulka...tvoje fotečky ešte kuknem...prvých 9som videla..si bola nádhernááááá nevesta.. 😉

mariettka27
4. aug 2008

nemám zatial,ako si ho vytvorím,ja som do tých albumov vliezla dnes prvý krát... 😒

prettybaby
4. aug 2008

na MS si zaregistrovana? ak nie, tak sa zaregistruj a potom ,ze albumy, moje albumy , vytvor album a budes vkladat fotecky🙂

mariettka27
4. aug 2008

ahoj druhý sasulik,ty nie si ešte vydatá?či ako to? 😕

prettybaby
4. aug 2008

sasulka, boze co je? z coho ti bije,moja, bojim sa o teba

mariettka27
4. aug 2008

sasi,a čo si niečo zlé spapala?
pretty,ked bude čas vytvorím....alebo vám pošlem na mail,ak chcete... 😉

prettybaby
4. aug 2008

no jasneeeeee, prettybaby@centrum.sk

saska1
4. aug 2008

marietka... ☹ neviem ako to??proste sme to zatial neriešili...naši ma vychovávali v duchu"načo by si sa vydávala.." a ja som si povedala, že sa vydám pri 2svedkoch,ale až vtedy ked bude babo...nám je zatial spolu dobre aj bez papierov...tak uvidíme 😉
sasulka...neboj zlatko...ked sa vyhajam to prejde...zvyknem to občas mať...je to blbý pocit, ale neboli nič...len ti srdiečko nebije pravidelne, ale vynecháva.. 😝 😔 tatino tvrdí, že to z toho femigardu, ale mne sa to zdá blbosť, že z toho...aj ked je pravda, že za posledný týžden ma to už pár krát chytilo.. ☹

prettybaby
4. aug 2008

moja prosim slub mi ze si ides lahnut, vsetko odloz a chod spinkat prosim, mam strach, to neni sranda

saska1
4. aug 2008

idem...už len tvoje 4fotky a už idem 😔

prettybaby
4. aug 2008

moja ziadne styri , tie pockaju aj zajtra tam budu

saska1
4. aug 2008

tak už som dopozerala..veeeeľmi pekné...idem teda hajať,dúfam,že ráno už bude o.k. 😔 dobrú nocku prajem babulky

prettybaby
4. aug 2008

ddobru nocku a ohlas sa prosim, budem nervozna

mariettka27
4. aug 2008

dobrú nocku sasik,sladké sníčky... 😉

prettybaby
4. aug 2008

dobru nocku marietka

mariettka27
4. aug 2008

poslala som ti ten mail,snád došiel......papa zajtra 😉

prettybaby
4. aug 2008

idem kuknut
bez hajkat aj ty, vy moje dve chorobky 😠

mariettka27
4. aug 2008

utekaj od nás,lebo ta nakazíme 😀 bububu