Norprolac a zvýšený prolaktín. Ktorá má skúsenosť?

lenrieta
23. okt 2007

ahojte snazilky, ja tiez patrim medzi vas ☹ . Uz rok sa snazime astale nic..no teraz mi svitla nadej, lebo mi zistili zvyseny prolaktin a tak si myslim, ze on mi tu robi neplechu 🙂 . Vcera mi nasadili Norprolac, uzivam 1/2 tabletky vecer. A je tu nejaka snazilka ktora ma s tym skusenost ( zvyseny prolaktin a Norprolac) keby sa o tom so mnou podelila 🙂 Dkujem a pekny dnik 🙂

prettybaby
4. aug 2008

dakujeeeeeeem, krasnucke, som ti odpisala ale uz hybaj hajat

certisko19
4. aug 2008

caute,je tu este niekto?nebola som sice v tejto teme...ale snad to este nevadi...🙂

prettybaby
4. aug 2008

ahooooj, ja este som tu

certisko19
4. aug 2008

jeeej,super....🙂

prettybaby
4. aug 2008

a jasne, ze to nevadi 🙂

certisko19
4. aug 2008

inac,tu chodia same holky,co maju skusenosti s norprolacom...resp.ho uzivaju?inac,co robis?

prettybaby
4. aug 2008

no ja nie, ja beriem duphik, som sa sem akosi dostala, mam tu kamosky super🙂
ako myslis, co robim? ako teraz?kukam tv a chatujem na MK🙂

certisko19
4. aug 2008

no,asi napodobne...myslim tu tv a MK...🙂tak ja som uz uzivala cca 2 roky s prestavkami norprolac a 2x v nutnom pripad duphaston....

prettybaby
4. aug 2008

PRECO V nutnom? ja teraz pojdem na kontrolu a uvidme co a ako dalej

certisko19
4. aug 2008

tak kvoli dlhemu krvacaniu....:(nic prijemnu...nikomu nie je lepsie ako chlapom... 😀 no,o tyzden idem na odber...a potom sa zasa uvidi,co bude...ci sa budem naspät davkovat tabletkami...pravdupovediac,mam troska aj strach,co zasa bude....

prettybaby
4. aug 2008

neboj, pomozeme si navzajom, mysli pozitivne, aj ked niekedy je to naprd

certisko19
4. aug 2008

no,asi tak....jasne,ze sa clovek snazi mysliet pozitivne...ale niekedy sa to asi neda...neviem.... ☹ ale to by bol super zivot,keby neboli "problemy"

prettybaby
4. aug 2008

jasne, su to vsetko skusky a my nimi musime prejst, boli to ale bojujeme

certisko19
4. aug 2008

no,asi tak... 🙂 vsetky uz sli spinkat? 😉

prettybaby
4. aug 2008

asi ano, sasulke bolo zle a marietka tiez je nejaka chorlava, tak som ich vyslala sa liecit a spinkat

certisko19
4. aug 2008

myslim,ze si nic lepsie asi nemohla urobit...teraz je asi mozno take obdobie...tiez som uz tyzden chora...kychanie,kaslanie...atd....ale uz mi je konecne trocha lepsie a mozem dyyychat.... 🙂

prettybaby
4. aug 2008

ano, no mna to asi obchadza, dobre tak, dufam, ze to aj ku mne nezavita
a si uz fit? doliec sa poriadne

certisko19
4. aug 2008

tak ja neviem,co sa deje...odkedy beriem lieky....tak vzdy to mam parkrat do roka....ani nie pred 2 mesiacmi soom bola chora....myslim,ze teraz je to uz celkom ok.... 🙂 bud rada,ze ta to obchadza... 😉

prettybaby
4. aug 2008

som to som 🙂

prettybaby
4. aug 2008

dobruuuuuu nocku

certisko19
4. aug 2008

bru noc

jankaaa
5. aug 2008

ahojte babenky pekny dnik prajem 🙂

prettybaby
5. aug 2008

ahoj janulkaaaa🙂

jankaaa
5. aug 2008

ahoj pretty uz v pracicke?ja uz ano... ☹

prettybaby
5. aug 2008

ano ano mojko, uz od siedmej makam ☹ tu prsiiii

jankaaa
5. aug 2008

u nas zatial svieti slniecko ale verim tomu ze poobede bude prsat ako vzdy..dnes som nejaka unavena..uz som si uvarila cajik alchemilku idem si dat aj vitaminky 🙂

prettybaby
5. aug 2008

ja u mam Ecko v sebe, Calibrum davam na obed 🙂

jankaaa
5. aug 2008

bola si fakt krasna nevesta.v jednoduchosti je krasa...vzdy sa mi to tak pacilo...aj satky krasne uplne jednoduche.tiez by som chcela nejake take

jankaaa
5. aug 2008

hrozne pomaly mam internet uz druhy den neviem co je s tym

prettybaby
5. aug 2008

no presne take som chcela, korzet a zavoj, bol to novy model vtedy🙂 prva nevesta som ich mala, aj peknu vysivku mali 🙂
dakujem 🙂