Norprolac a zvýšený prolaktín. Ktorá má skúsenosť?

lenrieta
23. okt 2007

ahojte snazilky, ja tiez patrim medzi vas ☹ . Uz rok sa snazime astale nic..no teraz mi svitla nadej, lebo mi zistili zvyseny prolaktin a tak si myslim, ze on mi tu robi neplechu 🙂 . Vcera mi nasadili Norprolac, uzivam 1/2 tabletky vecer. A je tu nejaka snazilka ktora ma s tym skusenost ( zvyseny prolaktin a Norprolac) keby sa o tom so mnou podelila 🙂 Dkujem a pekny dnik 🙂

prettybaby
7. aug 2008

nie, bol este s jednym manzelskym parom. ano tesim sa ako mala, budem stastna, ked mi porozprava ako bolo a ze je vobec pri men, staci, ze budeme spolu 🙂
a aky divny? co , ako sa chova?

jankaaa
7. aug 2008

neviem nejak sa uz vobec neozyva,ked mu volam je uplne odmerany v tel,ked sa stretneme pytam sa ho ze co sa neozve tak on ze naco ze on to nepovazuje za potrebne volat ze aj tak sa uvidime vecer,aj som sa pytala ze co ako nasa buducnost ze kedy svadba a tak nevie sa so mnou o tom normalne porozpravat stale iba odvrkne ze co zase zacinam s tymi somarinami a podobne...neviem sme spolu dva roky ale fakt neviem...sa mi to nepaci vobec...proste padlo by mi dobre keby aj on si na mna spomenul pocas dna aspon napisal sms ...chapes ma? ☹

jankaaa
7. aug 2008

ty preco si nesla s nim na ten vylet?

prettybaby
7. aug 2008

janka, uplne Ta chapem
na jednej strane, je malo chlapov, ktori su takto pozorni a napisu len tak sami od seba nam peknu sms napriklad. Ale vies, chlapi, jednoducho inak citia ako my. neznepokojovala by som sa hned. uvidis, skus sa chvilku drzat a neozyvat sa cez den, mozno sa mu to bude znad cudne, uvidis, vsetko chce cas.

moja, nesmuuuuuut, viem, ze ta to boli, ale drzkaj sa

jankaaa
7. aug 2008

dakujem moja 🙂 ked ja som dost casto taky slaboch ze to nevydrzim a potom mu hned zavolam alebo napisem...ale teraz sa poriadne zatnem a neozvem sa 😉

prettybaby
7. aug 2008

jani, si uplne ako ja, ja tiez a nie raz aj slzu vyronim kvoli blbosti, som proste citlivka,
tiez by ma to hnevalo, to co pises, ale musime sa drzat🙂

jankaaa
7. aug 2008

tiez som citlivka....saska kolko mal tvoj manzel ked ste sa brali?ja budem mat za par dni 27 a priatel je o rok mladsi....

prettybaby
7. aug 2008

no ked sme sa brali? ja som mala 24 aj 3 mesiace 🙂 a on mal 26 aj 7 mesiacov🙂

jankaaa
7. aug 2008

kto chcel aby ste sa vzali?ty si prisla s tym alebo ta neako prekvapil tvoj mily a ta poziadal o ruku?takze si myslim ze nechcem nieco nerealne od priatela...ci ano?ved na 26rokov sa zenit to nie je az take hrozne...

jankaaa
7. aug 2008

mas tu vela kamaratok?aj sa stretavate?

prettybaby
7. aug 2008

no, poviem Ti, ze byvame spolu uz vyse troch rokov, brali sme sa po 2 a pol roku chodenia a vyse 2 rokoch byvania. chodila som este na VS, ale uz pocas toho som sa pytala, kedy sa vezmeme a tak, zlatko povedal,ze po skole. skoncila som skolu v sept. a cez zimu sme zacali organizovat, svadba bola v maji. takze tak nejako spolocne

mylsis, tu na MK? no tak v teme mlade snazilky mam dost, potom este v duphastone, a v tejto. stretavam sa len s jednou, zoznamili sme s atu na MK a zato som MK vdacna🙂

jankaaa
7. aug 2008

tak to je fajn..to je pekne ze aj tu sa da najst kamaratka...bola by som rada keby som tu tiez mala kamaratky... 🙂

prettybaby
7. aug 2008

mas , minimalne jednu uz urcite🙂 mna 🙂

jankaaa
7. aug 2008

jeeeej super 🙂 dakujeeeeeem

prettybaby
7. aug 2008

za to nedakuj moja🙂

jankaaa
7. aug 2008

preco si nesla s manzelom na ten vylet? kam sa chystate na dovolenku?

prettybaby
7. aug 2008

no radulko aj chcel aby som sla, ale pre mna by to nebola dovca. takto si on sam lepsie zajazdi a tak 🙂 vies, ja si pod dovcou predstavujem slnko, vodu 🙂

jankaaa
7. aug 2008

tak to ti verim..ja si tiez pod dovcou predstavujem slnko more oddych...moj priatel tiez tuzi po motorke..ale snad ho to prejde..ja to velmi nemusim

prettybaby
7. aug 2008

🙂 no moj radulo vie jazdit, mame svoju

jankaaa
7. aug 2008

nebala si sa ho pustit?ci uz bol niekedy tak na takom vylete?bola som na obed tak teraz tu asi odkvecnem za chvilu...

prettybaby
7. aug 2008

nie nebojim, on je zodpovedny, takto dlho nie. len na 4 dni raz bol

jankaaa
7. aug 2008

jooooj tak to vas dnes caka krasny vecer 😉

prettybaby
7. aug 2008

no moja, ja budem stastna, zebudeme spolu, vies, radulik bude po 13 dnoch na motorke, unaveny isto 🙂

jankaaa
7. aug 2008

no ved jasneeeee...ale to ze uz budete spolu 😉

prettybaby
7. aug 2008

ano, tesim sa ako ho uvidim a obijemem
a ako havinko nas bude na nho vyskakovat 🙂

jankaaa
7. aug 2008

viem presne co prezivas moja ako sa tesis..ja som to prezivala ked moj bol 3mesiace v taliansku...ked prisiel domov to bolo radosti 😉

prettybaby
7. aug 2008

boze 3 mesiace? jeziiiiiiiis, to si ako zvladla?

jankaaa
7. aug 2008

vies co bolo to velke trapenie ale zvladla som to.bola to aj skuska vlastne ci to vydrzime bolo to aj na zaciatku nasho vztahu....ale mozem ti povedat ze uz viac by som nechcela...je to velmi dlho..som mala krasny darcek na vianoce lebo bol od septembra do decembra pred vianocami sa vratil...tak to bolo super

prettybaby
7. aug 2008

ano to ti verim
presne to iste som ja vravela, ze to bude riadna skuska 🙂 aj ked v porovnani s 3 mesiacmu su 2 tyzdne malina 🙂

jankaaa
7. aug 2008

no tak to ano...ale prezili sme to...kedy koncis v praci.ja o stvrtej..vobec sa mi nechce robit