Norprolac a zvýšený prolaktín. Ktorá má skúsenosť?

lenrieta
23. okt 2007

ahojte snazilky, ja tiez patrim medzi vas ☹ . Uz rok sa snazime astale nic..no teraz mi svitla nadej, lebo mi zistili zvyseny prolaktin a tak si myslim, ze on mi tu robi neplechu 🙂 . Vcera mi nasadili Norprolac, uzivam 1/2 tabletky vecer. A je tu nejaka snazilka ktora ma s tym skusenost ( zvyseny prolaktin a Norprolac) keby sa o tom so mnou podelila 🙂 Dkujem a pekny dnik 🙂

jankaaa
7. aug 2008

ano?tak to je super

jankaaa
7. aug 2008

uz si odisla?tak ti prajem pekny vikendik uzite si to....ked tu budes tak sa ozvi.budem sa tesit.idem sa aj ja pomalicky balit.papa

jankaaa
7. aug 2008

ahojte babenky

tanika.t
7. aug 2008

ahoj janka 🙂

jankaaa
7. aug 2008

ahoj moja uz odchadzam zajtra napisem.pekny vecer 🙂

mariettka27
7. aug 2008

ahojte,no vy ste ale šikulky,tolkooooo ste tohu popísali za den.... 😉
janka,odkial si?A inak mám tiež kamarátku,ktorá má 150cm a ver,že ked ona vojde niekam do podniku,tak je jej tam plno... 😀 😀 😀 Takže vôbec nezáleží kto kolko meriame alebo nebodaj vážime....Každá sme jedinečná a krásna... 😉
kto súhlasí,nech napíše... 😀 😀 😀

jankaaa
8. aug 2008

dakujem marietka....ja som z kosice.a ty? 🙂

mariettka27
8. aug 2008

ahoj jani,ja som od žiliny....Kolko máš rokov?A ako dlho sa snažilkujete o mimi? 😵
pretty,tanika,saska,všetky babulky,kde ste?uuu? 😕

uci
8. aug 2008

ahojte babenky, nuz ako vidim, tak ten tehu bacil sa nie a nie chytit, ale nebojte, teraz, ked mi uz pomaly koncime, tak urcite presadne na niektoru z vas, to je zakon prirody, ved sa nenecha vykynozit 😉
nuz ja sa idem vlastne s vami rozlucit, lebo od pondelka ideme uz lezat do nemocky (kvoli tej zrazanlivosti aj opuchom), tak nabuduce ked sa ozvem uz budeme snad vo dvoje 😀
tak vam drzim vsetkym palceky a nepustite toho tehu bacila do inej temy - jasne?

mariettka27
8. aug 2008

ahoj uci,tak držím palčeky,aby všetko dobre dopadlo a domkov sa vrátiš s krásnym malinkým bábätkom.A máš už vymyslené aj mená? 😉

zuzi22
9. aug 2008

Ahojte 🙂
Uci tiez Ti drzim palce,nech to dobre dopadne.Ako rychlo to ubehlo 😲 😉

saska1
9. aug 2008

ahojte slniečka 🙂 trošku som absentovala tento týžden...ale mali sme toho dosť...na to, že som mala dovolenku, tak som urobená ako taká svinka... 😝 drahý dával našim do spálne parkety, ja som bola kupovať postel...a medzitým kopec dalších vecí...dnes je trochu kludnejšie..
sasulka ...dufam,že s radulom ste sa riadne zvítali, a že víkend užívate v plnej paráde, aj ked počko nie je bohvieaké..
tanika...zabudla si merať?????prečo nemáš doplnené teplotky...každé ránko mrknem v rýchlosti, a ty nič 😕 😒
uci...držím palčiská.. 😉 daj nám potom vedieť...základné údaje, ako dlžka a váha a pohlavie a meno..hádam nás to nainšpiruje 😉
marietka, jankaa...ako víkendujete???

jankaaa
9. aug 2008

ahooooj saska no konecne ze si tu 🙂 vikend o nicom pocasie je hrozne.teraz sme skoncili s upratovanim varenim pecenim takze konecne mam chvilku cas dokial pride aj priatel.a ty ako vikendujes?

jankaaa
9. aug 2008

ahoj marietka za par dni to bude uz 27 🙂 boze ale som uz stara....vies co uz asi rok sa snazime a zatial nic.dufam ze sa to da do poriadku.uz by som chcela babo velmi

jankaaa
9. aug 2008

hmmmm zase som prisla asi neskoro ☹ nikto tu nie je

saska1
9. aug 2008

jani ahojky...až teraz som sa pripojila..lebo makám ešte na druhom compe, a do toho drahý bol hladný, tak som robila papať...
ty budeš mať 27 a si starááááááá??? 😕 to ako môžeš povedať...ja chuda som mala tohoto roku 30!!!!! ☹ to ja som starááá...ty trdielko...ináč ked som mala 25,tak som si hovorila, že by som chcela mať babo v 27 rokoch...ako to ušlo..teraz mám 30 a babo nikde ☹ 😔

jankaaa
9. aug 2008

saska si tu?

jankaaa
9. aug 2008

saska ked budes tu napis prosiiiiiiiim.....potrebujem radu....

saska1
9. aug 2008

tu sooooom..budem tu aj zajtra doobeda 😉 dúfam,že to nie je nič vážne... 😕

jankaaa
10. aug 2008

som myslela vecer ze uz nedojdes tak som odisla....sorry....celu noc som nespala

saska1
10. aug 2008

čo sa deje,????????????????????????????????????? 😕

jankaaa
10. aug 2008

este som to nikomu nepovedala...robila som si druhy test a vysiel mi pozitivny

jankaaa
10. aug 2008

zajtra pojdem k lekarovi a dufam ze vsetko bude ok lebo ja som brala ten norprolac az vcera som ho vysadila ....

saska1
10. aug 2008

janiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer...ja sa tak veeeeeeeeeeeeeeeeľmi s tebou teším.....až mám zimomriavky na tele....ty si teplotku nemerala, čo??škoda, mrklad by som grafík...
myslím ,že kvoli tomu norprolacu sa neznepokojuj, dokina ti povie, čo a ako...ale už neber..

jankaaa
10. aug 2008

nie nemerala som si....este si asi dnes urobim jeden test ci je to pravda naozaj...vies co ja som si pred tyzdnom robila a vysiel negativny tak som brala dalej ten norprolac ved som si myslela ze nic nove zase mi meska ako vzdy ale vcera mi to nedalo som si kupila dalsi a vysli mi dve ciarky 🙂 som teraz v rozpakoch celu noc som nespala

saska1
10. aug 2008

dúfam, že si neodpadla...kedy to povieš drahému?????juuuuuuuuuuuuuuuuj..to je sila.. 😀 😵 strašne ti držím palcxe...
a vidíš to naťahovanie od zalúdku , to nebol norprolac, ale tehotenstvooooooooo..

jankaaa
10. aug 2008

drahy to uz vies bol vcera pritom....zostal uplne prekvapeny...ale tak zajtra uvidime co povie lekar a potom to povieme rodicom no a svadba....vidis predsa ten zaludok bol z tehotenstva asi

jankaaa
10. aug 2008

neodpadla som...ale ked som zbadala tie dve ciarky take zmiesane pocity ani neviem to popisat ake to je

saska1
10. aug 2008

to ti teda verím...ja ked raz objavím // tak asi tiež nezaspím....bože tak by som ich chcela aj ja vidieť na testíku.. 😵 😵 😵
idem si dať capuccinko..maminka mi urobila..mnam

jankaaa
10. aug 2008

saska ty si uz vydata?ja tomu este stale neverim