• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Norprolac a zvýšený prolaktín. Ktorá má skúsenosť?

28. marca 2016 
noooooooo nebolo by zlé, ale nepredbieham, aby som nebola smutná.. :frowning2:
veď na nás všetky raz musí dôjsť, no néééé? a ty ako dlho berieš norprolac?
19. mar 2008 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fuuha no uz to bude tusim 4 mesiac...tak by som uz aj nejake tie vysledky rada videla :grinning: , ale tiez uz radsej nepredbieham, lebo potom mi je to velmi luto...
19. mar 2008 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimusa,ja tiež beriem norprolac,teraz už 75 mg...tiež mi prišla ms na 29.dc-inokedy na 27.dc a myslela som,že snáď už niečo je,ale nič :frowning2:
včera teda dorazila,len slabé špinenie celý deň,dnes je to viac-ale ja celkovo mávam slabú ms-a vraj by to mal spôsobovať progesteron,jeho nízky stav..

lenrieta,ty beries aj niečo iné? ja ešte duphaston už dva cykly
19. mar 2008 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tanika
ja som brala duphaston 2 cykly, ale tento cyklus mi ho uz nepredpisal, ze to vyskusame bez neho...
19. mar 2008 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanika. ja mám tiež 75 ale beriem ho krátko, asi mesiac a ja mám akosi dlhé cykly, teraz momentálne som dostala dnes akurát som sa o tom bavila s lenrietou a pošla som na wc a bolo čiže na 39dc

lenrieta tak už mááááám
19. mar 2008 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj mimuska, no tak nevadi :slight_smile: ale holavu hore, aj na nas raz dojde :wink:
ja mavam tiez dlhsie cykly, od 31 do 35 dni..odkedy som vysadila HAK, este som nemala 28-dnovy cyklus
19. mar 2008 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta asi tak ako píšeš lenrieta, ja som rada že prišla lebo už som aj vola do car..aby som mohla ísť na krv, lebo piatok a pondelok sviatok ta potom ako by to bolo? keď mám ísť 2-3dc na krv :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. mar 2008 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
do car? to je kde? :slight_smile:
19. mar 2008 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
car je centrum asis. reprodukcie a ja som z KE tak do starej nemocnice..hoc už veľa diavčat ma volalo inam
19. mar 2008 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fuuha to veru nepoznam, ja som z PD a chodim do centra Gynferea, je tam uzasny lekar aj s lekarkou, zlati ludia :slight_smile:
19. mar 2008 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v KE je asi viac preferovaný spln a gyncare, zvažovala som ale ešte počkám..
19. mar 2008 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano, o tom som pocula... a mimus, ako sa uz dlho snazite?
19. mar 2008 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my už 2roky ale neúspešne :angry: , trocha mám pocit že sme ako stroje na výrobu dieťaťa.. :wink:
19. mar 2008 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja mavam niekedy ten pocit :slight_smile: a ake liecby uz mas za sebou?
19. mar 2008 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatiaľ sa robí HP beriem ten norprolac a potom by sa malo ísť na žiadosť a rozhodnutie či inseminácia abo UO..
no a možno laparka a ešte jeden názov hyst..neviem..poviem to len prefuk..uvidíme :confounded:
19. mar 2008 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne akurat sleduju folik, ako rastie a ci praskne, zatial to vyzera byt dobre...
19. mar 2008 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je potom dobré nie? mne len raz povedala na dc že vidí folik ale nič viac..tak uvidíme příšte..
19. mar 2008 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dá sa vidieť folík na 8.DC??
20. mar 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tani. t mne ho videla na 11dc, zabudla som tam dať č. soráč..
20. mar 2008 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem,čo mne tam bude pozerať,ale má mi dr.predpísať tabletky,alebo injekcie,tak uvidíme podľa vysledkov HP
20. mar 2008 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tebe ešte HP nerobili?
20. mar 2008 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano,robili-mám vysoký PRL-ale teraz robili test znovu na progesteron,lebo predtym bol nízky-všetko naopak :frowning2:
20. mar 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ježkove oči to nemohlo sa robiť súčasne? však nám berú toľko krvi, že až..
20. mar 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mohlo,ale na progest. je lepšie brať krv v 2.časti cyklu- a prvýkrát mi brali skôr a zistil sa zvýšený PRl

vieš,ja by som si dala krv vzať aj každý týždeň,len aby to pomohlo...idem tam v utorok,tak už sa bojím dopredu,čo mi zas dr.povie
20. mar 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale neboj, keď si budeš hovoriť že zase sa niečo nájde, tak to nepôsobí dobre na psychiku a si to nakoniec privoláš..tak prestaň! áno..všetko bude ok..
20. mar 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minule som v pohode išla po výsledky a báac,zvýšený PRL-to som skoro odpadla od prekvapenia-zas ďaľšie tabletky- a teraz som zvedavá na ten progesteron-v januari som mala len 1,98
20. mar 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorky, ale neviem čo je ten progesteron..to čo je-spôsobuje, abo ani neviem sa vykoktať.

no aj ja som bola prekvapená, keď mi povedala, po niekoľkých návštevách a odberoch ten PRL..ale čo už ..aj mi bolo z toho do plaču že všetko sa na mňa lepí a nič sa nedarí.. :frowning2:
20. mar 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tie isté pocity som mala,že práve na mňa sa všetko lepí..
progesteron-to je vlastne tehotenský hormon ,keď ho je málo,tak môže byť MA-čo som aj dvakrát mala..
no môj bývalý dr.mi HP vôbec nerobil,takže teraz sa ma ujala jedna dr.v nemocnici a tá robí všetky vyšetrenia
20. mar 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj toľko hormónov..a potom robia neplechu.no ani mne moja nerobila nikdy HP aj keď som jej povedala že sa nám nedarí otehotnieť..mohla mi ho robiť a súčasne polať menžela na spg..no ale niekde sú zaostalí
20. mar 2008 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne ako moj dr.-tomu som stále vravela,že chcem bábo- on stále,keď som prišla,tak povedal,vy chcete to dieťa,však? ako taký blbeček :unamused: a nerobil nič.. a ja som ani nevedela,že aké testy sa majú dať spraviť,to len teraz som múdrejšia :slight_smile:
20. mar 2008 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok