Norprolac a zvýšený prolaktín. Ktorá má skúsenosť?

lenrieta
23. okt 2007

ahojte snazilky, ja tiez patrim medzi vas ☹ . Uz rok sa snazime astale nic..no teraz mi svitla nadej, lebo mi zistili zvyseny prolaktin a tak si myslim, ze on mi tu robi neplechu 🙂 . Vcera mi nasadili Norprolac, uzivam 1/2 tabletky vecer. A je tu nejaka snazilka ktora ma s tym skusenost ( zvyseny prolaktin a Norprolac) keby sa o tom so mnou podelila 🙂 Dkujem a pekny dnik 🙂

certisko19
12. aug 2008

mam taky pocit,ze moj svagor je asi taky ako tvoj...🙂tiez sa asi bal a aj sa niekedy boji,aspon mam taky pocit....ale sestra si väcsinou stale za svojim...tak nejako sa to podarilo,ale ver tomu,ze svokra nebola nadsena....teraz su uz 3 roky spolu,maju krasne babo....ale svagor je stale hlupucky...ked nieco je nove,hned to musi mamke zvestovat...a ked ona nieco povie,resp.nieco chce...tak on hned leti....aby jej vyhovel....

jankaaa
12. aug 2008

dnes mu poviem na rovinu ze ja nedovolim aby sa mi niekto miesal do manzelstva.nech si to rozmysli ci chce mna alebo ci bude nadalej pocuvat mamicku....ako nepoviem jasne ze aj mne rodicia povedia hocico ale mam svoju predstavu a viem si to s nimi vyrozpravat...a nechcem sa dozit toho ze po par rokoch sa rozvediem len kvoli tomu ze on nebude vediet rodicom nic povedat

certisko19
12. aug 2008

dost bol problem s kostolom.....sestra je katolicka....on na papieri greckokatolik....oni su taka pomiesana rodina....no a svokra je evanjelicka..je to rodina,kt.do kostola nechodi....ale svagor zacal popri sestre a chodi stale s nou-....co sa tykalo priprav...tak to nebolo ruzovve....lebo jej sa stale nic nepacilo,lebo miestnost nie ej najlepsia....v dalsej je vsetko drahe...atd....a teraz sa dobre "neposerie",lebo ma vnuca...tak by sa len predvadzala,keby to bolo mozne....je pravda,ze odkedy sestra nebyva u nas...tak uz som jej svokru nevidela...my sme si dve strasne nesadli....ale vzdy som to len predychavala,ked tu bola...:-d

certisko19
12. aug 2008

no,jasne....sestra byvala u nas cca 2 roky po svadbe....no,myslim,ze nikto sa im do nicoho nemiesal...ale urcite je lepsie,ked si byvaju v svojom.....niekedy rodicia vedia riadne rozbit manzelstva len kvoli nejakym hlupostiam...sestra bola zo zaciatku velmi nervozna...ale myslim si,ze svokra ako keby trocha ustupovala,no a uz sa tak velmi nemiesa...ved,svokra si neberie teba...nebude s tebou mat dieta,zit...atd....ale jej syn....alebo naopak...tak nemyslim,ze by sa mi stale do niecoho miesat....sestra sa pred svadbou dost nasrala....a hovorila,ze ziadna svadba ani nebude....a ked nie,tak sa vezmu pod stromom...🙂ale nastastie je vsetko ok....🙂

prettybaby
12. aug 2008

jani, velmi Ti drzim palce,. len prosim nezdupkaj, maj odvahu, ved Ta lubi, tak to pochopi hadam .

certisko19
12. aug 2008

Jani,ked ho lubis a aj on teba...tak je zbytocne,aby ste neboli spolu,len kvoli hlupostiam rodicov....verim,ze vsetko bude ok...🙂velmi sa neznervoznuj....lebo babo taketo veci citi...🙂

jankaaa
12. aug 2008

dievcata teraz mi volal ze mamka mu rano plakala ze neprestupim na ich vieru ze jak budeme zit,chapes to?nic ine ich nezaujima....a on?uz ma prehovara nech prejdem na ich vieru.tak som sa ho spytala ze s kym bude zit.ci mu viac zalezi na mame alebo na mne

certisko19
12. aug 2008

chodim do kostola a som veriaca...ale myslim,ze rozdielna viera by nemala rozdelovat ludi....boh je jeden....a myslim,ze on isto taketo rozdiely nerobi,ze ten tejto viery je lepsi,atd....rozdielne vierovyznanie neznamena,ze nemozete byt spolu stastni

jankaaa
12. aug 2008

certi ale u nich to tak asi nie je...kedze nie som ich vierovyznania tak asi nie som plnohodnotny clovek

certisko19
12. aug 2008

tak mohli by sa nadtym troska zamysliet...kazdy je plnohodnotny clovek bez ohladu na to akeho je vierovyznania...vyzoru,atd....problem je asi v tom,ze ta "starsia" generacia to berie asi trocha inac....lebo niekedy to tak bolo,tak asi chcu,aby aj teraz to tak bolo....myslim si,ze ak by sa priatel trocha k tomu postavil v prospech teba...tak aj keby sa im to nepacilo...tak casom by mozno trocha ustupili...ale on sa ich najskor boji,aj ked ta lubi

jankaaa
12. aug 2008

ved to ze keby sa postavil v prospech mna ale sa nepostavi...a ja som sa uz rozhodla...bud sa rozhodne pre mna alebo nebude ziadna svadba...teraz som sa vratila z obedu

certisko19
12. aug 2008

a co take dobre si mala na obed?

jankaaa
12. aug 2008

brokolicova polievka kremova a stroganov s ryzou a hranolkami..mnam mnam

certisko19
12. aug 2008

mnam....mnam....mohla sii poslat...:-d

jankaaa
12. aug 2008

no vidis 🙂

certisko19
12. aug 2008

druhykrat musis poslat...:-d

jankaaa
12. aug 2008

jasneeeee

certisko19
12. aug 2008

no,uz teraz sa tesim,len to asi tak skoro nebude....:(

jankaaa
12. aug 2008

zajtra idem tiez na obedik

certisko19
12. aug 2008

akurat som trocha citala zo zaciatku,co tu baby pisali...zasmiala som sa nad tym,ako pisali o tom,kolko maju zvyseny prolaktin....tak zo zaciatku som mala okolo 100....a naposledy nejakych 60....no,hroza....vcera mi zobrali krv...tak si teraz pockam na vysledky,co to zasa bude....

jankaaa
12. aug 2008

tak dufam ze to uz bude lepsie

certisko19
12. aug 2008

uvidime...lebo bud ho mam sialene zvyseny alebo potom pod normu...ziadny stred...:(urcite to asi aj ovplyvnuje stitna zlaza,atd...co je zvysene alebo znizene

mariettka27
12. aug 2008

ahojte babenky moje.. 😅

jani,gratulujeeeeeeeeeeeeeeeem ti z celého srdiečka,hlavne sa opatruj a dobre papaj.. 😀 😀 😀

a inak môj názor je taký,že ste dost starí na to,aby ste si svadbu naplánovali ako vy chcete,nemáte predsa 17-18,rodičia by sa vám nemali do toho miešat..Je to váš život a treba im to aj nejako jemne aj naznačit.... 😒

certisko19
12. aug 2008

ahoj marrietka,
aky mas dnes dnik?

jankaaa
12. aug 2008

dik marietka.....ja mam nato taky isty nazor...tak uvidime ako to vsetko dopadne...ja sa zameriavam teraz len nato aby malicke bolo v poriadku..dnes som uz dost plakala

certisko19
12. aug 2008

leen neplac...babo je urcite teraz najdolezitejsie....🙂takze usmev prosim...🙂

mariettka27
12. aug 2008

ahoj čertisko,celkom ujde dnes,včera som mala horší den...Padla som večer do postele k.o...A ty?Si v robotke?

janik,nech to dopadne ako chce,ty sa sústred hlavne na seba a bábätko...Ved so svokrovcami žit nebudeš,či nebodaj áno?
a neplač moja,mimi to cíti a ono teraz potrebuje silnú a veselú mamičku,aby pekne rástlo... 😉

jankaaa
12. aug 2008

dakujem babenky 🙂 aspon tu clovek nachadza pochopenie...budeme byvat u nas chvalabohu ale moj nastavajuci sa chce potom budovat u nich maju tam pozemok,ale dufam ze ho nejak prehovorim a zostaneme byvat u nas lebo viem ze nasi sa do nas starat nebudu.

certisko19
12. aug 2008

nie,som doma dnes...celkom to aj ujde...trocha ma boli ruka od vcerajsieho odberu...ale inac ok...aj ja tvrdim,ze babo to citi...takze Janka plakat nebude...vsetko sa nejako da na spravnu mieru...uvidis

mariettka27
12. aug 2008

no ono sa to určite nejak utrasie,neboj...Kým sa malé narodí všeličo sa zmení...Ja to poznám tak trochu tiež...Plány sa jednoducho priebežne menia,nič nejde,tak ako si to naplánujeme....