Norprolac a zvýšený prolaktín. Ktorá má skúsenosť?

lenrieta
23. okt 2007

ahojte snazilky, ja tiez patrim medzi vas ☹ . Uz rok sa snazime astale nic..no teraz mi svitla nadej, lebo mi zistili zvyseny prolaktin a tak si myslim, ze on mi tu robi neplechu 🙂 . Vcera mi nasadili Norprolac, uzivam 1/2 tabletky vecer. A je tu nejaka snazilka ktora ma s tym skusenost ( zvyseny prolaktin a Norprolac) keby sa o tom so mnou podelila 🙂 Dkujem a pekny dnik 🙂

certisko19
12. aug 2008

uz velmi dlho sportujes?

prettybaby
12. aug 2008

no cvicim aerobic od 18tky a predcvicujem 4 roky

certisko19
12. aug 2008

wow....tak to musis byt isto dobra...🙂

prettybaby
12. aug 2008

to neviem, to sama na seba nemozem hovorit, ale baby si chvalia

moja, idem uz spinuskat
dobru nocku

certisko19
12. aug 2008

bru noc....

prettybaby
13. aug 2008

dobre ranko zlaticka, som tu, ale pracujem pri tom

jankaaa
13. aug 2008

ahoj sasenka pekny dnik 🙂

prettybaby
13. aug 2008

ahoj janulka,mamulka 🙂

prettybaby
13. aug 2008

tak ako? myslela som na teba vcera, povedala si drahemu?

jankaaa
13. aug 2008

sasenka jemu som povedala nech si rozmysli ze ako lebo ja nedovolim aby sa jeho rodicia do nas miesali,tak uvidime ze co z toho bude,povedal ze zatial bude vsetko tak ako sme sa my dvaja dohodli.a rozhodla som sa ze aj ked pridu jeho rodicia k nam nebudem riesit temu ako my dvaja budeme zit ako budeme vychovavat deti..ved predsa som dospela a viem si to zariadit aj sama....

prettybaby
13. aug 2008

janka, mam z Teba radost🙂 🙂 tesim sa moja

jankaaa
13. aug 2008

rozhodla som sa ze si z toho nebudem robit tazku hlavu a nebudem sa trapit lebo to neprospieva mne ani malickemu.je to vsetko na mojom nastavajucom.ako sa rozhodne.ja uz som rozhodnuta....

jankaaa
13. aug 2008

dnes som len do jedenastej v praci idem si pozerat saty 🙂 som zvedava ci na takeho drobca nieco budu mat

prettybaby
13. aug 2008

tesim sa z Teba a s Tebou🙂
jasne ze budu mat jani, aj ked som o 5 cm vyssia, mali aj na nas🙂

jankaaa
13. aug 2008

len vies jak to na vychode u nas este nemaju take saty ako u vas 🙂

prettybaby
13. aug 2008

ale jani, nerob rozdiely lebo dostanes po riti 🙂

jankaaa
13. aug 2008

ok draha 🙂

prettybaby
13. aug 2008

🙂 tak teda.-)

jankaaa
13. aug 2008

nechce sa mi vobec pracovat

prettybaby
13. aug 2008

no ved vydrzis este hadam tie dve hodinky 🙂

jankaaa
13. aug 2008

ved hej co mi ine zostava 🙂

prettybaby
13. aug 2008

jooj, uz si asi prec, tak pekne vyberanie saticiek 🙂

alicia28
13. aug 2008

halo vsetci tu.....vete niekto poradit,,,,, uzivali ste cabest? ja som mala Norprolac vyse roka a lekarka rozhodla o zmene na Cabest lebo sa nemusi uzivat denne ale len jeden krat za tyzden....je to dobry bordel......je mi z toho zle.......najradsej by som sa vratila k Norprolacu ....budem to reklamovat 🙂 ,,,vie niekto poradit ,,,,,,ake ma s Cabest skusenosti? dik

alicia28
13. aug 2008

ako tak citam tak vy tu skor pisete o vsetkom moznom len nie o liekoch,

saska1
13. aug 2008

alicia28..ahojky...tak sme sa rozhodli, že život nie je len o liekoch , ale aj o šťastí, a je fajn, že si tu píšeme veci aj z bežného života.. 😉 čo sa týka tých tvojich liekov, nič mi ten názov nehovorí...a kvoli čomu sa dokina rozhodla, že ti ich zmení??čo neznížili prolaktín??skús mrknúť ešte v téme vysoký prolaktín, či tam niečo nenájdeš o cabeste..

alicia28
13. aug 2008

dik za typ, ja neviem preco lekarka rozhodla zmenu,,,prolaktin mam stale rovnaky 28 a tolerancia je od 6 do 30 takže v pohodke....ale zmena vraj preto aby som nemusela denne brat Norprolac tak Cabest je vraj pohodlnejsi a uziva sa len raz za tyzden.... je to ale o nicom....pojdem k lekarovi a poviem ze takto to dalej nepojde....dik

mariettka27
13. aug 2008

uuu,ste tu niektorá moja kamoška? 😉

mariettka27
13. aug 2008

sasky,janka,čertik,kdeže ste sa schovali? 😕

mariettka27
13. aug 2008

jani,ako dopadlo vyberanie šatočiek? 😅

saska1
13. aug 2008

marietka ahojky 🙂 ako sa mi máš??