Norprolac a zvýšený prolaktín. Ktorá má skúsenosť?

lenrieta
23. okt 2007

ahojte snazilky, ja tiez patrim medzi vas ☹ . Uz rok sa snazime astale nic..no teraz mi svitla nadej, lebo mi zistili zvyseny prolaktin a tak si myslim, ze on mi tu robi neplechu 🙂 . Vcera mi nasadili Norprolac, uzivam 1/2 tabletky vecer. A je tu nejaka snazilka ktora ma s tym skusenost ( zvyseny prolaktin a Norprolac) keby sa o tom so mnou podelila 🙂 Dkujem a pekny dnik 🙂

jankaaa
14. aug 2008

ahojte babenky tak vyber siat mam za sebou v prvom salone prve saty ktore som skusala tie budem mat 🙂 svagrinka bola so mnou hovorila ze ked sa mi pacia a citim sa v nich dobre ze zbytocne pojdeme dalej lebo potom sa nebudem vediet rozhodnut.takze saty zavoj kabatik bizuteria topanky toto uz mam vsetko v jednom salone....pekny dnik

jankaaa
14. aug 2008

babenky kde ste?aj u vas je dnes take hrozne pocasie?

prettybaby
14. aug 2008

ahojte janulka, marietka, sasulka, certik 🙂
jani supeeeeer, no vidis🙂 inak aj ja som prve co som obliekal vedela, ze tie su tie prave, skusala som dokopy 3ojo siat, ale prve viedli :
a vidis, aj na takych stuplov ako sme my si dostala .)

jankaaa
14. aug 2008

joj saska vies aka som rada.tak som sa bala ze bude problem...som rada ze to tak dopadlo.dnes idem na ultrazvuk drz mi palceky 🙂

prettybaby
14. aug 2008

ty mas kazdy den vzruso 🙂 drzim jasne moja

jankaaa
14. aug 2008

no teraz to asi tak bude 🙂 pracujes?

prettybaby
14. aug 2008

ano ano zasa a znova

jankaaa
14. aug 2008

aj u vas je dnes take hnusne pocasie.tu prsi od rana zamracene fuuuuj hnusne je

prettybaby
14. aug 2008

no poprskalo trochu, je pod mrakom, ale zatial neprsi, dufam, ze ani nebude, lebo nemam dazdnik, som si zabudla

jankaaa
14. aug 2008

ved ani ja nemam dazdnik vzdy ho zabudnem doma...saska vy s manzelom byvate sami?

prettybaby
14. aug 2008

nie jani, s nasim milacikom nickuskom - havinkom🙂 aj to je clen rodiny🙂

ale ano, sami🙂

jankaaa
14. aug 2008

jasneeee 🙂 saska akej farby si mala vyzdobu?ja by som chcela bielo zlatu...

prettybaby
14. aug 2008

my sme mali bielo lososovu, lebo aj kyticku som mala do oranzova a aj kravatu radulko mal taku 🙂

jankaaa
14. aug 2008

ja si dam bud kremovo zlatu alebo bielo zlatu uvidim

prettybaby
14. aug 2008

to bude peknucke a nefotila si s v satach vcera?

jankaaa
14. aug 2008

hej fotila.svagrinka hned urobila fotky

prettybaby
14. aug 2008

no tak a kde su??????

jankaaa
14. aug 2008

sasenka v mojom mobile su 🙂 bola som na ultrazvuk nakolko nemala som pravidelnu neviem v ktorom som este nic nevidel doktor musim ist na krv podla krvi vraj zisti

prettybaby
14. aug 2008

jeeeej, super jani, potom rychlo napis mi

jankaaa
14. aug 2008

sasenka drz mi palce nech to je normalne tehotenstvo.zobrali mi krv....doktor v maternici este nic nevidi ☹

saska1
14. aug 2008

ahojte..babulky...

certisko19
14. aug 2008

ahojte babenky....
ako sa mate?

prettybaby
15. aug 2008

janulka, samozrejme drzim silno

sauslka, certik ahojte

jankaaa
15. aug 2008

ahoj pekny dnik 🙂

prettybaby
15. aug 2008

aj Tebe
jani, ja som asi divna, kazdy den mam blbu naladu, uz ma to nebavi

jankaaa
15. aug 2008

sasenka verim ti.....ja tiez nemam bohvieaku naladu....mame take problemy s tym kostolom vies co

prettybaby
15. aug 2008

ako v sukromi, ci uz priamo v kostole vam robia problemy

jankaaa
15. aug 2008

aj v sukromi aj v kostole...zosobasia nas iba vtedy ked podpisem papier ze deti budu krstene v ich kostole...chapes to?ved to je vydieranie

prettybaby
15. aug 2008

to je sila, ako toto co je uz .
pardon za moje slova, ale uz aj cirkev?????

jankaaa
15. aug 2008

vies co saska ja uz som uplne zufala...este aj o malicke sa bojim..dufam ze mam normalne tehotenstvo....lekar mi nevedel este povedat.tiez moj lekar ma dovolenku teraz ma posielaju kade tade...fakt uz mam vsetkeho dost....a este aj ta cirkev...na nicom mi nezalezi len na tom zeby ja a malicke sme boli v poriadku