Norprolac a zvýšený prolaktín. Ktorá má skúsenosť?

Ahojte snazilky, ja tiez patrim medzi vas 😞 . Uz rok sa snazime astale nic..no teraz mi svitla nadej, lebo mi zistili zvyseny prolaktin a tak si myslim, ze on mi tu robi neplechu 🙂 . Vcera mi nasadili Norprolac, uzivam 1/2 tabletky vecer. A je tu nejaka snazilka ktora ma s tym skusenost ( zvyseny prolaktin a Norprolac) keby sa o tom so mnou podelila 🙂 Dkujem a pekny dnik 🙂
prettybaby
21. aug 2008
ja viem, len ja si dost potrpim na meninach ,narodeninach a tak , ked clovek zabuda
a hen sama to v poslednej dobe skoro robim
jankaaa
21. aug 2008
aj ja som taka ja si na tom tiez velmi potrpim...
certisko19
21. aug 2008
ahojte...
jani....vsetko naj...🙂
jankaaa
21. aug 2008
no na tvoje urcite nezabudnem lebo mas vtedy ako moje krsniatko 🙂
prettybaby
21. aug 2008
jani, to bolo mne? 🙂
jankaaa
21. aug 2008
no jasne ze tebe 🙂 som bola na obede preto az teraz pisem
jankaaa
21. aug 2008
ahoj certi dakujem velmi pekne 🙂
prettybaby
21. aug 2008
no super🙂
jankaaa
21. aug 2008
sasenka uz si po obede?
certisko19
21. aug 2008
jani: nie je zaco.....asi kazda je "zaneprazdnena",ked nas tu nikdy nie je vela...😞
jankaaa
21. aug 2008
no asi tak certi malo nas tu je..skoda 😞
certisko19
21. aug 2008
no,co uz...snad sa to zmeni....🙂
prettybaby
21. aug 2008
kocky, ja cez pracu len kedy tedy stiham, sa nehnevajte mojka 🙂
prettybaby
22. aug 2008
ahojte kocky, dnes mam vela prace, chcem ist trosku skor z prace, tak neviem ako tu budem, len aby ste vedeli .-)
jankaaa
22. aug 2008
ahoj saska aj ja chcem dnes odist skor z prace takze tiez neviem ako tu budem..pekny dnik a ak by si sa uz neozvala tak aj pekny vikend 🙂
prettybaby
25. aug 2008
dobre rano dievcence🙂
jankaaa
25. aug 2008
ahoj 🙂
prettybaby
25. aug 2008
ahoj jani? ako sa citis?
jankaaa
25. aug 2008
sasenka celkom dobre.buduci tyzden idem konecne k mojmu lekarovi uz sa vrati z dovolenky.a ty ako po vikende?co ste robkali?ja som troska oslavovala.dnes sa mi vobec nechcelo ist do prace.
prettybaby
25. aug 2008
narodky mas az zajtra 🙂
no my sem boli kamoske na svadbe gratulovat, svokrovci nas na obed pozvali, vecer sme opekat boli s kamosmi a vcera sme boli v kine , bol to uzasny film Mamma Mia - chod na to ak sa ti bude dat
jankaaa
25. aug 2008
ano narodky mam az zajtra ale mala som aj meniny tak mi uz boli blahozelat.jooooj chcela by som to vidiet.ze sa ti pacil ten film?citim sa nejaka nachladena....tak tiez ste mali super vikend ako tak citam 🙂
prettybaby
25. aug 2008
ja viem, mala si vo stvrtok, 🙂
jani, urcite stoji za to, uplne ma chytalo na tancovanie, zazrata som do nho bola, uplne skvele 🙂 Meryl Streep je Meryl Streep a ta baba, co hrala jej dceru, - proste nadherna zena
jankaaa
25. aug 2008
ok prehovorim mojho draheho a pojdeme 🙂 ako je dnes v praci?
prettybaby
25. aug 2008
no da sa zatial 😞)
jankaaa
25. aug 2008
mna to v tej mojej robote uz vobec nebavi...tak jak zo zaciatku tu bolo dobre teraz je to tu onicom...takych falosnych a pokryteckych ludi som este nestretla
prettybaby
25. aug 2008
a kde to pracujes?
jankaaa
25. aug 2008
sorry sasenka nestihla som skor pisat...pracujem v sukromnej zdravotnickej firme...
prettybaby
25. aug 2008
nevaid jani, ja som teraz tiez len nakukla a idem opat pracovat
prettybaby
25. aug 2008
chyba mi sasulka moja, dufam, ze pekne dovolenkuje a bude jej faaajn
sasulka, ked toto budes citat, napis mi IP, nieco dolezito prekvapujuco Ti musim napisat, budes mat zo mna isto radost🙂 teda dufam 🙂
certisko19
25. aug 2008
ahojte....
ako sa mate?