Norprolac a zvýšený prolaktín. Ktorá má skúsenosť?

lenrieta
23. okt 2007

ahojte snazilky, ja tiez patrim medzi vas ☹ . Uz rok sa snazime astale nic..no teraz mi svitla nadej, lebo mi zistili zvyseny prolaktin a tak si myslim, ze on mi tu robi neplechu 🙂 . Vcera mi nasadili Norprolac, uzivam 1/2 tabletky vecer. A je tu nejaka snazilka ktora ma s tym skusenost ( zvyseny prolaktin a Norprolac) keby sa o tom so mnou podelila 🙂 Dkujem a pekny dnik 🙂

saska1
31. aug 2008

ahojte moje kvietky...
sasulka...aké prekvapko..??jasne,že chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😕 som straaaašne zvedaváááá...
ináč, aj ja sa už druhý den cítim na figu..v noci mám furt upchatý nos, bolí ma hrdlo...ale ráno,ked vstanem, už je lepšie, a cez den úplne v pohodke akurát ma bolí hlavička, čo mna málokedy...tak bojím, čo na mna lezie, lebo teraz bvy som nechcela byť choručká...
marietka...sarapis je fyothormon...su to také ružovučké tablety, ale nechcem porieknuť, celkom pekne mi spravili cyklus, ovula 13-14den...takže super...a z nich mi nie je ani zle...obsahuje materskú kašičku, a vitamínky..

certisko19
31. aug 2008

ahojte kocky,
aj mne nejako tak na figu...no,ale vzdy hovorim,ze to moze byt lepsie,ale aj horsie...neviem ako u vas,no u nas sa uz dost ochladilo a je dost chladno....zasa taka rychla zmena....:((ako travite tieto volne dni?

prettybaby
1. sep 2008

mne je kocky uplne na dve veci, al na PN ist nemozem, isto je to zapal priedusiek ako vofebruari. v noci som kazdu hodinu hore. hlava ma celu noc bolela z vankusa, lebo som si ho tak dala, aby som mohla lepsie dychat
no je mi uplne nahovno ☹cmuuuk

mariettka27
1. sep 2008

pekné predpoludnie babulky 😉
sasik,a ten sarapis je na predpis alebo volnopredajný?Ja som si minulý týžden objednala testy z www.levnetesty.cz,tak čakám kedy prídu a či vôbec prídu...Nemáte niektorá s nimi skúsenosti,či som peniažky nevyhodila von oknom ako obvykle? 😖

prettinka,skús si dat čajík od teekane kašel a priedušky,mne pomáha....Teraz je niečo vo vzduchu,každý je chorý... 😠

prettybaby
1. sep 2008

marietka, dala som posledny co sme mali, musim ist este kupit, lebo v dalsich som nasla take musky 🙂 fuuuj, asi sme ho dlho nepouzivali
som cele doobedei prespala

saska1
1. sep 2008

sasuliatko...tak si zober aspon dovolenku, ak ešte máš, ked nechceš ísť na PN..ak je to zápal priedušiek,neni dobre, že zajtra pojdeš do robotky...horúčku máš??riadne sa poť,veľa čajíčkov nech ti mangel nakúpi, a pi..daj nejaký paralen...mne je dnes lepšie, aj ked hrdlo ešte v noci bolelo, ale hlava ma už len trochu pobolieva, tak dúfam,že to do zajtra prejde úplne
marietka..saarapis je volľnopredajný.....s tými testami nemám skúsenosti, ja našťastie (alebo naneštastie??/nikdy nestihnem testovať , lebo špinenie mi začne skôr, a tým pádom mi vezme nádej na tehu..ale od báb tu na koníkovi som poučená že budem kupovať len mamatest, ked budem niekedy testovať 😝

prettybaby
1. sep 2008

mojeeenemozem PN ani dovolneku lebo teraz je kolegyna na dovci a mame uzavierku a nemozem....

mariettka27
1. sep 2008

pretty,zdravie je prednejšie ako čokolvek iné... 😠 Ty,ty,ty,poriadne sa lieč... 😠

prettybaby
1. sep 2008

ja vim, ale fakt tolko roboty, rozdelovat ju ostatnym robit, musim este par dni vydrazt, potom mozno

saska1
1. sep 2008

presne ako marietka hovorí...a keby si dostala zápal slepého čreva??alebo niečo pdobné??čo by robil šéf??viem, ľahko sa mi hovorí, lebo ja som tkaá istá ako ty...ked mám radiť druhému, tak mi to ide...ale ked sebe, tak tiež všetko musím...lebo sú termíny... 😝 😔

prettybaby
1. sep 2008

baby tazko sa to vysvetluje, naozaj

saska1
1. sep 2008

ale naša sasulka je silná...a ona to zvládne 😵 😵 a hotovo... 😉 držím palčeky sasuliatko..
babulky...odchádzam...možno sa tu ešte večer ukážem..pa

mariettka27
1. sep 2008

hm,saska máš pravdu.Ja som taká istá,chodím do roboty pokým kdesi neodkväcnem... 😀
a až potom sa idem liečit a akonáhle mi je trolinku lepšie,zasa labzujem... 😀
ja umývam akurát okná,lebo už cez ne vôbec nevidno.. 😀

prettybaby
4. sep 2008

ahojte lasky, zajtra idem na plucne, tak potom sa ozvem

jankaaa
4. sep 2008

sasenka a co je s tebou?taka si chorucka?drzim palce 🙂

mariettka27
4. sep 2008

ahojte kuriatka 😉
pretinka,mojka,to si až taká choručká?Tak to ma mrzí... ☹ Držím palčeky,aby si rýchlo vyzdravela... 😉
Už si bola aj u obvodnej lekárky?To ta ona poslala na plucne?

prettybaby
4. sep 2008

no holky nebojte sa o mna🙂 len toco som si myslela ze zapal priedusiek, bude asi alergia...

ano obvodna, ze ci nemam nieco na plucach

saska1
4. sep 2008

čau drahá...som tu len na chvílenku,tak ťa aspon pozdravím...si došla z aerobicu?ja som dnes nemožná...nič som neurobila, ešte som si aj podvečer pospala, a teraz idem kuk mafstory a zas si lahnem..ty ako?

prettybaby
4. sep 2008

jej si zlata, ako si to pamatas-)
no ano,dnes po tyzdni, ale nesla som naplno, aj ked zo mna lialo
pre istotu
videla si graf?
ty mojko,co?

saska1
4. sep 2008

videla...mala si ten IP aj v ostatných grafoch??lebo tento mesiac ste sa aj pekne trafili... 😵 no ale nechcem veľmi lichotiť...ved to poznáme...moj graf som tuším ešte ani nedávala...ty si prvá, ktorá ho vidí..
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

prettybaby
4. sep 2008

pocuj zlatko, este si ju citis, ked si po cikani utieras ? : 😀 😀 😀 😀 😀
no ja ti neviem, ja sa v tom nevyznam hodim ti vsetky,kde bola ovulka vyznacena
cize tri

saska1
4. sep 2008

čo myslíš, či cítim??ovulku?či hlien? 😀

saska1
4. sep 2008

už som pochopilaaaaaaaaaaaaaaaaaa...ty trdielko 😀 😀 😀 😀 😀

saska1
4. sep 2008

ja sa už teraz desíím, ako ten môj vydrží 4dnovú abstinenciu 😀 😀 😀
ináč neviem čím to je , ale my vačšinou máme takú šnúru smajlíkov za sebou, a potom máme zasa pauzu dosť dlhú... 🙂 😀

prettybaby
4. sep 2008

no teda🙂 to mi tak na preskacku skor.-) ale drahy sa snazi, asi aj on fakt chce mimi 🙂
mojko, idem mu dat netik
papa zajtra az vecer

saska1
4. sep 2008

no teraz máš jednoznačne najkrajším graf, aj ste sa najlepšie trafili, aj ten IP je najvýraznejší..
takže tfuj,tfuj, tfuj..nech to už vyjde 😵

prettybaby
4. sep 2008

dakujem mojko, ale ja viem,len nech neplacem, len tomu sa nevyhnem.... 😒 ked budem sklamana
keby tak nebolo
papapa

saska1
4. sep 2008

aj ja už odchádzam...pa slniečko.. 😵 🙂

prettybaby
5. sep 2008

ahojte dievcata.-)
tak som dopadla asi tak, ze je to alergia , mam inhalator a mast do nosa, musim sa k alergol.objednat,
som unavena po dnesnom dni
nastastie, to nie su pluca, "len" asi astma