Norprolac a zvýšený prolaktín. Ktorá má skúsenosť?

lenrieta
23. okt 2007

ahojte snazilky, ja tiez patrim medzi vas ☹ . Uz rok sa snazime astale nic..no teraz mi svitla nadej, lebo mi zistili zvyseny prolaktin a tak si myslim, ze on mi tu robi neplechu 🙂 . Vcera mi nasadili Norprolac, uzivam 1/2 tabletky vecer. A je tu nejaka snazilka ktora ma s tym skusenost ( zvyseny prolaktin a Norprolac) keby sa o tom so mnou podelila 🙂 Dkujem a pekny dnik 🙂

certisko19
5. sep 2008

ahoj saska,
tak to je "velmi" potesujuce.....ale ber to tak,ze su aj horsie veci v zivote....chod si poriadne oddychnut...🙂

prettybaby
5. sep 2008

ahoj certik, presne tak,zijem,dycham (aj ked obcas horsie) a hlavne milujem a som milovana

certisko19
5. sep 2008

no,tak to je najlepsie....🙂chod pekne oddychovat...🙂v poslednej dobe tu nejako nikto ani nechodi...:(

prettybaby
5. sep 2008

no certik ja cez den nestiham chodim aj do grafov a vecer sa dostanem len nachvilku, .-(
ale myslim na vas vsetky 🙂

prettybaby
5. sep 2008

idem hajaaat
bruuuu noc

certisko19
5. sep 2008

bru noc sasi.....sladke snicky

zuzi22
8. sep 2008

ahojte prolaktinky
uci sa nam nejak dlho nehlasi 😖

certisko19
8. sep 2008

ahoj zuzi22..ako sa mas?

mariettka27
8. sep 2008

ahojte krásavice... 😉
čo máš nové čertík?

zuzi22
8. sep 2008

certisko dakujem mam sa dodre(teda mame sa 🙂 )
aj ked mi este byva zle,ale najhorie uz mame dufam za sebou

mariettka27
8. sep 2008

zuzi22,mala si nejaké vážne problémy? 😕

certisko19
8. sep 2008

zuzi22:tak snad to bude len a len lepsie....

jankaaa
8. sep 2008

ahojte babenky 🙂

zuzi22
8. sep 2008

marietka vo february som mala MA v 6tt,tak som sa teraz dost bala a vlastne sa stale bojim,aj ked je zatial vsetko OK.certisko dakujem,aj ja dufam,ze nevolnosti o chvilu skoncia 😝
a vy stale liecite prolaktin?ja beriem norprolac doteraz

mariettka27
8. sep 2008

zuzi,tak držím palce,aby si došla do úspešného konca 😉
ja beriem duphaston,tu som sa len akosi priplietla medzi baby 😀

ahoooj janka,ako sa darí?

saska1
8. sep 2008

ahojte,,
zuzi,zistili ti z čoho máš zvýš.prolaktín???

mariettka27
8. sep 2008

bububu sasi 😀

saska1
8. sep 2008

joj...marietka...chceš aby som zinfarktovala?? 😀 😀 tak som sa zľakla 😀 😀
ako máš??

mariettka27
8. sep 2008

výýýýýborne,dakujem za opýtanie a ty mojka? 😉
a nelakaj sa,ja nie som strašidlo. 😀 aspon dúfam... 😀

saska1
8. sep 2008

to by som tiež chcela povedať, že sa mám výýýýýborne...
dnes sa mám celkom mizerne,odhliadnuc od toho, že je pondelok, zas som začala špiniť....takže mrcha mrchatá sa hlási, z čoho som dosť smutnááá 😠

zuzi22
8. sep 2008

saska nie nezistili,bola som na CT v maji 07,ale to dopadlo dobre.
minuly mesiac som mala ist na mag.rez.,lebo po MA sa mi prolaktin este viac zvysil,ale to som uz nestihla,lebo som otehotnela 😉

jankaaa
8. sep 2008

marietka mam sa v pohode dufam ze to bude aj dalej tak 🙂 a ty co mas nove?

mariettka27
8. sep 2008

ja tiež pondelky nemusím,ale tento výnimočne áno,lebo po nom je utorok a po utorku je streda a v stredu konečne príde domov môj najdrahší princ na bielom koni 😀 😀 😀 straaaaaašnizno sa nanho už teším 😀 😀 😀
ja mám teraz piaty den užívania D,mrcha by mala byt okolo 17.09,tiež sa neteším,lebo viem,že ju dostanem,ovšem ak ma neoplodnil duch svätý... ☹ ☹ ☹
a potom ideme na snažilkovanie,ale nemám moc nádeje...... 😖

saska1
8. sep 2008

zuzi..to je super správička...že ide otehotnieť aj so zvýš. prolaktínom... 😵 držím ti palce, aby tehotenstvo prebiehalo bez problémov.. 🙂 😵

mariettka27
8. sep 2008

janik,ako idú prípravy?A kedy to vlastne máte? 😉

zuzi22
8. sep 2008

saska neotehotnela som so zv.prol. 😖
hormonalny profil mi robili 3 mesiace po MA,tak som zasa zacala uzivat norprolac,to bolo na 5 DC a na 30 DC som uz mala // 😅

jankaaa
8. sep 2008

marietka este par drobnosti ako obrucky oznamenia ale vo väcsej miere uz mam vsetko zariadene 🙂 no a den D bude 22.11

mariettka27
8. sep 2008

nooo,to je za chvíločku,ubehne to ako voda a z teba bude vydatá pani janka... 😀
a drahý poslúcha?

mariettka27
8. sep 2008

idem ja od vás,bo mi treba upratovat,aby môj manželík prišiel do čistunkého vonavého bytíku 😀 😀 😀
pa večer

saska1
8. sep 2008

no lebo ja som ho mala na 3mesiace stabilizovaný,ale neotehotnela som... 😠 a teraz som začala chodiť do Caru, tak mi dr kázal vysadiť, a robili mi HP..a už bol zasa vysoký ☹ 😒