Norprolac a zvýšený prolaktín. Ktorá má skúsenosť?

lenrieta
23. okt 2007

ahojte snazilky, ja tiez patrim medzi vas ☹ . Uz rok sa snazime astale nic..no teraz mi svitla nadej, lebo mi zistili zvyseny prolaktin a tak si myslim, ze on mi tu robi neplechu 🙂 . Vcera mi nasadili Norprolac, uzivam 1/2 tabletky vecer. A je tu nejaka snazilka ktora ma s tym skusenost ( zvyseny prolaktin a Norprolac) keby sa o tom so mnou podelila 🙂 Dkujem a pekny dnik 🙂

jankaaa
8. sep 2008

marietka kedy ako raz pocuva raz nie 🙂 ako chlapi...ale nestazujem sa 😉

mariettka27
8. sep 2008

saska,prosím ta,ktoré dni cyklu robia ten Hp?A vieš ako sa robí aj folikulometria?

saska1
8. sep 2008

2-4DC sa robí HP...
folikulometriu som ešte neabsolvovala,ale dr ti kuká ako rastie folikul, a ked má tuším cca 20mm tak sa treba snažiť, a ešte zvykne pichnúť pregnyl..ked nece folikul praskať..

mariettka27
8. sep 2008

diky,ja to chcem absolvovat tento mesiac a nevedela som kedy si tam mám zavolat,aby som sa objednala...diky ešte raz...papa 🙂

zuzi22
8. sep 2008

saska nevzdavaj sa.ja som prvy krat uzivala lieky 10 mesiacov-7 mes. parlodel a 3 norprolac a tiez sa nepodarilo,ale prol. som mala uz pod normu,len 0.50.tak sme lieky vysadili a vtedy som hned otehotnela,ale aj potratila.tiez som neverila vlastnym ociam,ked sa to potom podarilo hned 1 mesiac.
a robia ti v Care aj ine vysetrenia?

saska1
8. sep 2008

zatial len HP...ale teraz mám ísť zasa na HP..už 2x..drahý ide absolvovať spg...a tak pomaličky sa to hádam začne hýbať..doki povedal, že musíme nájsť príčinu toho zvýš.prolaktínu..hovoril niečo, o myome alebo endometrioze....ale ešte vyšetrenia nemám žiadne...tak teraz čakám na mrchu, a začínma.. 😝

zuzi22
8. sep 2008

tak ti drzim palce,nech to vsetko dobre dopadne.dufam,ze nezistia nic vazne a aj ty sa budes onedlho tesit z // 😉
ja som po prvej liecbe neverila,ze je to tym prolaktinom,(hlavne ked som citala ako ostatne baby po par mesiacoch liecby otehotneli)ale chvala Bohu sa podarilo. tak sa drz 🙂

saska1
8. sep 2008

presne zuzi...tiež viem o babách, čo brali tbl na prl a hned otehotneli...preto sa trošku bojím čím to je...nedarí sa nám už 2roky...tak mi to tak nejako pomaly prichádza, že je tam fakt problém...ktorý treba riešiť...
už by som strašne chcela // ani si neviem prestaviť ten pocit.. 😵

zuzi22
8. sep 2008

saska aj ja som prvy krat otehotnela po 2 rokoch snazenia.hrozne casy a potom este horsie 4 mesiace 😔
a otehotnela som,ked sme si povedali,ze si dame do konca roka pauzu.
ono to pride ked to clovek vobec necaka.mne sa este ani teraz neche verit,ze cakam babo.
potom daj vediet ako si dopadla

saska1
8. sep 2008

joooj...zuzi,až mám zimomriavky ako čítam tvoj príspevok...
len najväčšia chyba je, že neviem, ako na to nemyslieť...ja si to totiž hovorím stále, ale podvedome stále rozmýšľam že čo urobiť viac aby to už vyšlo...ty si asi nemerala BT, že?

zuzi22
8. sep 2008

saska ja ti verim,ze sa na to neda nemysliet 😒
neznasala som,ked mi niekto z rodiny povedal,nesmies na to mysliet.kricala som po nich,ze sa to neda 😝
ale teplotu som si merala,to ma bavilo

saska1
8. sep 2008

ved práve...tiež chcem prestať s meraním, lebo asi aj to mi trochu "pomáha" na neustále myslenie a sledovvanie sa...ale ked ma to celkom baví...ale asi fakt prestanem...toto bude posledný graf...ty si teraz nemerala,ked si oteho,?

zuzi22
8. sep 2008

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...
prestala som ked som mala vysledok z krvy

saska1
8. sep 2008

zuzi...😵 😵 😵 😵 😵 paráda..a ešte ak nevadí, že ťa tak spovedam, jedna otázočka...mávala si problém so špinením??lebo ja každy mesiac pred mrchou špiním...kuk grafík http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

zuzi22
8. sep 2008

saska v pohode 🙂
so spinenim som problem nikdy nemala.len po kyrete,to som spinila 2.5 mesiaca,takze so si to riadne "uzila".
ale to bolo vraj koli rozhadzanym hormonom a mala som aj cystu

saska1
8. sep 2008

však budem múdrejšia, ked budem chodiť k dokimu...snad..mna to špinenei dosť hnevá, aj ked lekári tomu nepripisujú nejakú dôležitosť...
zuzi...držkám ti palce..a dakujem za konzultáciu 🙂

zuzi22
8. sep 2008

za malo saska 😀
a dakujem.aj ja ti drzim palce

saska1
8. sep 2008

zuzi..a pocti nás návštevou častejšie, budeme tešiť...tehulky sú tu viac než vítané.... 🙂 aby sme mali dávku vírusíkov.. 😅

prettybaby
8. sep 2008

jankaaaaco je s tebou?

jankaaa
9. sep 2008

ahoj sasenka nemala som nejak cas prist na mk ale slubujem ze sa polepsim...vies co mam este par vybavovaciek ohladom svadby a tak....ale ani ty si tu velmi teraz nebola...ako sa inac mas?uz je to lepsie co sa tyka zdravia?

mariettka27
10. sep 2008

ahojte kamošky,kde ste všetky? 😕

mariettka27
10. sep 2008

ja čakám na manželíka a nie a nie sa ho dočkat.... 😠

jankaaa
10. sep 2008

ahoooj 🙂 a manzelik je kde?

mariettka27
10. sep 2008

ahoj janulik,môj drahý pracuje v zahraničí,chodí domov len sem tam.Tak teraz prišiel po 2 mesiacoch ☹
ale pozitívne je,že bude doma 3 týždne,takže sa moc teším... 😉
A ty sa mi máš ako kuriatko? 😅

jankaaa
11. sep 2008

ahoj marietka vcera som uz nestihla odpisat nedostala som sa k netu.mam sa celkom fajn len tie hormony u mna sposobuju ze som strasne nervozna...hmmm no co uz...ale inac v pohode...takze teraz je super ked mas polovicku doma

mariettka27
11. sep 2008

čauko kočky,kdeže ste 😕
jani,to je ,v poho,nejako to určite zvládneš,aby nikoho v okolí z teba neporazilo,ked si teraz náladová.. 😀
len nech je všetko v poriadku,pekne papaj a nerozsýpaj a bude to fajn 😀

hm,je to super,že ho mám zasa na chvílu doma,len si musím nanho zas zvykat,už som si tu v byte gazdovala sama a on mi teraz zasahuje do môjho teritoria.. 😀 😀 😀

jankaaa
12. sep 2008

hmmmm tak to som zvedava ako si budeme zvykat my s mojim nastavajucim 😀 lebo zatial este spolu nebyvame

saska1
12. sep 2008

marietka....prajem krásne 3týždne s manželíkom, a nech sa zadarí... 🙂 už tu budem zriedkavejšie..potrebujem prestať myslieť na "to " jedno, a zmeniť myšlienky...

certisko19
17. sep 2008

ahojte,
kde ste vsetky?ako sa mate?

jankaaa
18. sep 2008

ahoj certi🙂