Norprolac a zvýšený prolaktín. Ktorá má skúsenosť?

lenrieta
23. okt 2007

ahojte snazilky, ja tiez patrim medzi vas ☹ . Uz rok sa snazime astale nic..no teraz mi svitla nadej, lebo mi zistili zvyseny prolaktin a tak si myslim, ze on mi tu robi neplechu 🙂 . Vcera mi nasadili Norprolac, uzivam 1/2 tabletky vecer. A je tu nejaka snazilka ktora ma s tym skusenost ( zvyseny prolaktin a Norprolac) keby sa o tom so mnou podelila 🙂 Dkujem a pekny dnik 🙂

uci
10. aug 2008

nuz este som predsa len na chvilu nakukla a nestacim sa divit ako rychlo ten tehu bacil preskocil 😀 janka moc gratulujem!!!!! drzte sa! aj vsetky ostatne babule

saska1
10. aug 2008

nie, nie som...ani po tom nejako zatiaľ netúžim...my máme s drahým takú filozofiu, že sa lubime rovnako s papierom, alebo bez papieru...drahý povedal, že ked mi na tom záleží, že sa môžeme vziať, ale že lubiť ma bude stále rovnako... 😉 a naši tiež inštitút manželstva neuznávajú...takže to nejako neriešime..ale ked príde baby, alebo , keby to potrebujeme, tak sa vezmeme..spolu sme už 6rokov..alebo 7??ani neviem...proste dlho...

jankaaa
10. aug 2008

no ved jasne ked je vam tak fajn tak to je ok....je to super urcite mate krasny vztah ked uz ste 7rokov spolu...

jankaaa
10. aug 2008

ahoj uci zajtra potvrdim ci je to 100% 🙂

saska1
10. aug 2008

jani..dúfam, že to len potvrdíš...// na dvoch testoch sa neukazujú len tak , z ničoho nič 😉

jankaaa
10. aug 2008

dufam saska..len jeden mi vysiel pozitivny dnes si kupim druhy asi uvidime co ten ukaze

certisko19
10. aug 2008

ahoj janka,
tak dufam,ze lekar potvrdi tu dobru spravzu....jednoznacne ti to prajem...potom daj vediet....nech sa spolu s tebou vsetci tesime...🙂))))no,zajtra idem na odber....zasa bude zo mna testovaci kralik....fuuuuuuuuuj

prettybaby
11. aug 2008

ahojte kamaratky moje, tak uz mam raduska pri sebe, stastan ako blcha. mrcha sa nie an ie rozbehnut, mam z toho naladu pod psa, lebo ak sa to posunie, ani dovcu nebudem planovat, ak by dnes dosla, tak ovulku v sep. budem mat okolo 29. septembra co mi je na dve veci,asi na mna ide blbe obdobie opat

janulka moja grautlujeeeeem
sasulka moja ahoj🙂

jankaaa
11. aug 2008

ahooooj sasenka robila som si druhy test vysiel tiez pozitivny tak dufam ze to je tak.a dufam ze vsetko bude ok.len jak na potvoru moj lekar ma teraz dovolenku a neviem kam pojdem

prettybaby
11. aug 2008

janka, az mam slzy v ociach
graulujem moja🙂

jankaaa
11. aug 2008

saska idem k lekarke potom ti hned pisem.ok?

prettybaby
11. aug 2008

jasne, drz sa🙂 tesim sa

saska1
11. aug 2008

sasulka...ahojky 🙂 aký bol víkend???
my s drahým práve balíme a ideme do BA 😎 tak potom z BA sa ozvem...ináč, aj ja mám náladu pod psa, lebo práve som začala špiniť.. 😔

prettybaby
11. aug 2008

moja ja tiez ☹ vcera trosku
no a uz vyse tyzdna od vysadenia.
akoze sa neuraci normalne prist ci co? potom mozem ist tak do r.ti ako na dovolenku, ak vobec nejaka dovolenka bude
vikend bol inak super🙂

saska1
11. aug 2008

ja pojdem tiež asi tam, kam ty...myslím,že celé chorvátsko zrušíme a kašleme na to...chcela by som tento mesiac aspon ten HP v Iscare vymáknuť...tak dúfam,že lady nepríde akurát na víkend 😠

prettybaby
11. aug 2008

sasi, jaj mam blby den dnes

jankaaa
11. aug 2008

ahojte sasky tak uz som tu 🙂

prettybaby
11. aug 2008

no a???? gratulujem

jankaaa
11. aug 2008

zatial je to este len treti tyzden takze ma len pozrela mam si davat pozor a objednat sa na ultrazvuk

prettybaby
11. aug 2008

moja🙂

jankaaa
11. aug 2008

drz mi prsteky nech to vsetko dobre dopadne.... 🙂

prettybaby
11. aug 2008

jasne, ze drzim 🙂

jankaaa
11. aug 2008

dakujem saska 🙂

prettybaby
11. aug 2008

to je to najmenej co mozem urobit.-)

jankaaa
11. aug 2008

idem papat ked sa vratim ti napisem

prettybaby
11. aug 2008

dobru chut, inak aj ja prave papam, a konecne ta hnusoba prisla.hura

jankaaa
11. aug 2008

ano?tak to je super...takze ked pojdete na dovolenku tak budete moct sa snazit o babo 🙂

prettybaby
11. aug 2008

jani, neviem ci pojdeme

jankaaa
11. aug 2008

no tak sa budete snazilkovat doma....teraz sa mi uz vobec nechce pracovat ked som sa fajne napapala 🙂

prettybaby
11. aug 2008

jani, prepac, ja som dnes na nic
by som normalne udierala do steny