Norprolac a zvýšený prolaktín. Ktorá má skúsenosť?

lenrieta
23. okt 2007

ahojte snazilky, ja tiez patrim medzi vas ☹ . Uz rok sa snazime astale nic..no teraz mi svitla nadej, lebo mi zistili zvyseny prolaktin a tak si myslim, ze on mi tu robi neplechu 🙂 . Vcera mi nasadili Norprolac, uzivam 1/2 tabletky vecer. A je tu nejaka snazilka ktora ma s tym skusenost ( zvyseny prolaktin a Norprolac) keby sa o tom so mnou podelila 🙂 Dkujem a pekny dnik 🙂

jankaaa
23. okt 2008

ahojte dievcatka 🙂 mame sa fajn dnes ideme na dalsiu poradnu uvidime co je nove....este mame kopec starosti okolo svadby ktora nas za chvilocku caka...ale inac nestazujem sa 🙂

a vy co mate nove?

stankah
31. okt 2008

Ahoj dievčatá, tak ja sa pridávam.
Dnes mám prvý deň s NORPROLACOM - tj 8DC a som veľmi zvedavá,či zaberie po vyše roka snaženia sa.

mariettka27
3. nov 2008

ahojte babenky moje 🙂
ako sa mi máte?už tu nikto nechodí?ja som tu tiež skoro 3týždne ani nenakukla,ale bola som zvedavá na nejaké novinky a tak...Žiadne nové tehulky na obzore? 😉
ja mám nové,že môjmu mužovi sa v tom zahraničí zapáčilo a chce tam ostat ešte rok,bleeeeeee 😢 😢 😢

saska1
3. nov 2008

ahojky mary 🙂
tAK to nie je bohviečo, ked sa tam mangelovi zapáčilo...juuuj...ja by som to nevydržala bez drahého... 😝
ja občas nakuknem do grafov BT..tento cyklus som zase začala merať..s prettinkou som na IP...

mariettka27
3. nov 2008

čau čau moja,a máš niečo nové?Ako pokračujete v snažilkovaní? 😉
ja mám smolu strašnú... ☹ ked bol manželík v septembri doma,dostala som mrchu až dvakrát za 3 týždne,tak tomu sa hovorí asi osud alebo čo to je?No neporazilo by ta? 😒

saska1
3. nov 2008

vieš čo...asi by ma neporazilo... 🙂 lebo my s drahým sa v poslednej dobe trafíme, a aj viackrát a napriek tomu nič...furt dojde mrcha...takže už sa nemôžem na nič vyhovárať, ale hladať chybu, prečo to nejde.. 😔

mariettka27
3. nov 2008

no ked sa nám po takej dlhej dobe čo sa na nás lepí smola už konečne nezadarí,tak neviem neviem....a ty ešte berieš nejaké lieky?ja už nič,len pijem ženský čaj....

saska1
3. nov 2008

nie, hormony neberiem...iba nejaké vitamínky, aj tie už pomenej..a alchmilku a sarapis...

mariettka27
3. nov 2008

a ešte chodíte s pretty hopsat do telocvične? 😉

saska1
3. nov 2008

my sme s prettinkou nechodili hopsať spolu... 😀 ona chodí aerobikovať..a ja som začala cvičiť brušné tance.. 😝

mariettka27
3. nov 2008

jaaaaaj,tak brušné tance?no pekne pekne,to robí dokonalú postavičku... 😉 aj drahému teraz tancuješ? 😀

saska1
3. nov 2008

hahaha...práveže som teraz už 3x absentovala, lebo som bola choručká.. 😔 na postavičke to nie je vidieť, žeby sa stávala nejakou dokonalou..predsa len 1x týždenne je dosť málo...drahému zatancujem až na konci kurzu... 😀 to snad už nejakú menšiu zostavičku zvládnem 😀

certisko19
4. nov 2008

ahojte,
ako sa mate?
janka:ako sa mas?ako sa ma babo?🙂svadba sa ti uz o chvilocku blizi,co?🙂

certisko19
20. nov 2008

ahojte...verim,ze Jankina svadba je teraz v sobotu a ze sa tu nestrapnim..
jani prajem ti len vseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetko naj.... :-P

stankah
22. nov 2008

Ahoj dievčatá - je zvykom, že pri užívaní Norprolacu mešká menštruácia?? Ja ho beriem, len prvý mesiac, ale M mávam pravidelnú a teraz nič. A posledné dni ma strašne trápi žalúdok, no ale vedľajšie účinky po mesiaci????

No neviem - aké máte skúsenosti??

stankah
23. nov 2008

No tak dievčatá, už mi nemusíte odpovedať, pretože tehotenský test mi ráno naznačil, že to nie z Norprolacu, ale z tehotenstva mi mešká mrška.
😀
Skoro rok a pol sme sa snažili a niekedy aj trápili. Musím vám povedať, že som sa modlila deviatnik k Panne Márii a akurát včera som skončila - a pozrite ako mi to pomohlo. Teraz sa budem modliť, aby všetko dobre dopadlo.

JU HU HU

ivulik66
2. dec 2008

ahojte...bola som u lekara, povedal mi ze mam zvyseny prolaktin a k tomu aj zvyseny testosteron...nic prijemne...
koli tomu zevraj vypadavaju aj vlasy...momentalne beriem norprolak a mam vsetky neziaduce ucinky ☹ ...chcem sa opytat ci aj vam meskala menstruacia, aj ked ste mali pohlavny styk a nic vam doktor nenasiel

mariettka27
7. dec 2008

čaute bábiky,kde ste všetky?Ako sa máte?Čo je nové? 😉

certisko19
8. jan 2009

ahojte...
to uz tu nikto nechodi????:((((co je s vami?

mariettka27
8. jan 2009

ahoj čertík 😀
máš sa?

certisko19
9. jan 2009

ahoj... 🙂
aspon niekto tu je... :-d :-d :-d tak da sa....teraz mam troska viac ucenia a tak sa mi nechce...no,nieco neskutocne to je....a co ty? co je s tymi babami,ze uz ani jedna nenapise??? ☹

mirusa78
21. jan 2009

Caute kocky. Uz som velmi dlho nebola na tejto stranke.Ani neviem ci si niektora este na mna pamatate.Predtzm som bola pod menom mirinka78.Spominate si.Pomerne dlho som si s vami o vselicom pisala, hlavne o tom ako otehotniet. Ja som aj stastne otehotnela ale bohuyial v oktobri som predcastne porodila a babo na zomrelo.

mirusa78
21. jan 2009

Momentalne som na tom tak ze musime este chvilku pockat kym sa vsetko upokoji a zlavne spamata maternica po reze, lebo mi robili cis. rez. a v marci sa pokusime o stastie znova.Hlavne teraz mozem byt rada, ze som ja na zive, bola som vazne v ohrozeni zivota, ale hlavne mam pri sebe milujuceho manzela a tesime sa ze znova budeme v pozehnanom stave ak sa to ovsem podari.

certisko19
27. jan 2009

mirusa78: tu nejako takmer nikto nechodi....neviem,co sa so vsetkymi stalo...verim,ze teraz to uz bude vsetko ok....a ze sa budes tesit z baba...🙂

mirusa78
27. jan 2009

certisko, dik aj ja badam, ze akosi tieto stranky pomalinky zanikaju.Niet tu nikoho. Ktovie preco, je dobre vimenit si neake poznatky 😅

certisko19
28. jan 2009

mirusa:no,to urcite...ale odrazu prestali vsetky pisat...tak neviem preco....teraz nikto nic nepise.... ☹

mirusa78
28. jan 2009

certisko, ved akurqat, kde vsetky su , co im stalo 😒

certisko19
29. jan 2009

ja netusim,co sa stalo...jedneho dna vsetky zmizli a odtvedy tu vobec nechodia.... ☹ snad sa im dari a sa maju dobre.... 🙂

michamicha
21. apr 2009

ahoj, mám takový dotaz, kvůli lehce zvýšenému prolaktinu u mně neprobíhá ovulace, dr. mi napsal norprolac - beru od včerejška, dle včerejšího utz byla sliznice nízká a folikuly malé (byla jsem 15DC)....myslíte, že díky norprolacu může ovulka nakonec přijít třeba opožděně? zapomněla jsem se doktora zeptat ☹
já jestli to mám hlídat nebo je to tenhle cyklus zbytečný a ovu bude až ten další cyklus s clostylbegytem...

michamicha
21. apr 2009

chjo, sem nikdo nechodí ☹