Norprolac a zvýšený prolaktín. Ktorá má skúsenosť?

lenrieta
23. okt 2007

ahojte snazilky, ja tiez patrim medzi vas ☹ . Uz rok sa snazime astale nic..no teraz mi svitla nadej, lebo mi zistili zvyseny prolaktin a tak si myslim, ze on mi tu robi neplechu 🙂 . Vcera mi nasadili Norprolac, uzivam 1/2 tabletky vecer. A je tu nejaka snazilka ktora ma s tym skusenost ( zvyseny prolaktin a Norprolac) keby sa o tom so mnou podelila 🙂 Dkujem a pekny dnik 🙂

prettybaby
5. aug 2008

ahojte kocky moje 🙂

prettybaby
6. aug 2008

dobre ranko lasky

jankaaa
6. aug 2008

ahoj sasenka 🙂

jankaaa
6. aug 2008

ako v robotke?aj mojho brata mala sa vola saska...take nase male slniecko usmievave 🙂

prettybaby
6. aug 2008

ahoj jani,🙂 aj mojho brata mala (uz velka) sa vola janka 🙂

jankaaa
6. aug 2008

no supeeeer 🙂 aky mas dnes dnik v robotke?

jankaaa
6. aug 2008

mne je dnes nejak smutno...aj mrska mi zase meska ☹ to zase znaci len nejaky problem....

jankaaa
6. aug 2008

saska ty vies dobre po nemecky?lebo viem ze ste registrovane na tom wunschkinder....ako sa tam mam zaregistrovat?na ten grafik vies

prettybaby
6. aug 2008

mojko, poslem Ti na to stranku-slovensku, ja som si to vytlacila a podla toho zaregistrovala 🙂
viem nemecky ale anglicky viem lepsie,
idem ju kuknut

jani, nesmut, nemysli na to, neda sa to viem, ale snaz sa 🙂

prettybaby
6. aug 2008
jankaaa
6. aug 2008

dakujem velmi pekne 🙂

prettybaby
6. aug 2008

zamalicko, ja to mam dokonca vytlacene, ten wunsch..... a doma v sanone zalozene 🙂

jankaaa
6. aug 2008

som zacala brat naspät norprolac...robila som si test vysiel mi negativny tak dufam ze sa nemylil...

jankaaa
6. aug 2008

ovulacia je vtedy ked si namerias vyssie teploty?

prettybaby
6. aug 2008

no kukni moj graf, teplotak stupa cca aspon tri dni, ved kuk
hadzem
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
ovulka je to zelene, ten 19 den bola, vyznacuje den pred aj po, lebo vtedy su najvacsie sance otetnniet.aj ked ja si myslim, ze da sa to hocikedy, su pripady. nech si medicina hovori co chce, priroda je priroda .-)

prettybaby
6. aug 2008

neviem, ci som si to dobre vysvetlila, ale vlastne vtedy, ak sa potom vysplne teplota vyssie nez je zatial najvyssia namerana 🙂

prettybaby
6. aug 2008

idem teraz offf, potom sa kuknem 🙂

jankaaa
6. aug 2008

sorry ze som neodpisovala ale som bola na danovom urade,musela som im tam nieco odniest.uffff ale ma vystrasili...idem sa pozriet na ten graf 🙂

certisko19
6. aug 2008

ahojte babenky,ziadna tu nie je?aky ste mali dnik? 🙂

mariettka27
6. aug 2008

čaute kočenky,čo všetky už hajate? 😀

saska1
6. aug 2008

ahojte slniečka 🙂 marietka ešte nehajame, ale o chvilu už budeme...došiel mi drahý z BA, tak nebudem dlho na nete..ináč den celkom v pohode až na to, že som odvčera hrozne podráždená..a čo ty??

saska1
6. aug 2008

tak vám prajem dobrú nocku a krásne sníčky 😵

prettybaby
6. aug 2008

ahojte holky, uz len jednu noooooc

jankaaa
7. aug 2008

ahojte babenky pekny dnik vam prajem 🙂

prettybaby
7. aug 2008

ahoj janulka🙂

jankaaa
7. aug 2008

ahoj saska 🙂 uz pracujes?ja som z toho norprolacu taka ospala ze nieco neskutocne

prettybaby
7. aug 2008

ano ano pracujem a odratavam minuty🙂 ano? no neviem, ja neberiem norpolac, len duphik a ospala som staaaaaaaale 🙂

jankaaa
7. aug 2008

sa teisis na dnes co? 🙂 este dlho?ci uz ani nie dokial pride manzelik?

prettybaby
7. aug 2008

jejdanenky,🙂 veelmi, takto dlho sme od seba este neboli. bol na motorke po francuzsku brazdit cesty a dnes ide z nemecka az domenko 🙂

jankaaa
7. aug 2008

tak to ti verim ze sa tesis...tak dnes budete mat pekny vecer.a to bol sam alebo s nejakou partiou?ja neviem ten moj priatel je uz 4den taky cudny...neviem co je s nim...