Norprolac a zvýšený prolaktín. Ktorá má skúsenosť?

lenrieta
23. okt 2007

ahojte snazilky, ja tiez patrim medzi vas ☹ . Uz rok sa snazime astale nic..no teraz mi svitla nadej, lebo mi zistili zvyseny prolaktin a tak si myslim, ze on mi tu robi neplechu 🙂 . Vcera mi nasadili Norprolac, uzivam 1/2 tabletky vecer. A je tu nejaka snazilka ktora ma s tym skusenost ( zvyseny prolaktin a Norprolac) keby sa o tom so mnou podelila 🙂 Dkujem a pekny dnik 🙂

jankaaa
26. aug 2008

ty chodis na letnu ulicu?

certisko19
26. aug 2008

eee....nechodim

jankaaa
26. aug 2008

tak ja blizko pri letnej robim

certisko19
26. aug 2008

a co robis?🙂

jankaaa
26. aug 2008

administrativa uctovnictvo

certisko19
26. aug 2008

tak v tej oblasti je sa mi zda,ze je viac firiem...ak sa nemylim...🙂

jankaaa
27. aug 2008

certi a ty si z ke?

jankaaa
27. aug 2008

ahojte babenky🙂

prettybaby
27. aug 2008

dobre ranko janka 😉

jankaaa
27. aug 2008

ahoj saska pekny dnik ti prajem 🙂 vela robotky?

mariettka27
27. aug 2008

Ahojte kuriatka,tak ako sa máte?Dllllho som tu nebola,vela roboty a potrebovala som si od netu na chvílu aj oddýchnut...Čo tu nové? 🙂

certisko19
27. aug 2008

ahojte...
jani:nie som....no,dnes som tam akurat bola vybavit nejake veci....

mariettka27
27. aug 2008

ako na východe? 😉

certisko19
27. aug 2008

tak asi dobre....🙂

jankaaa
28. aug 2008

ahojte babenky 🙂
certi tak to si sa mohla zastavit 😉

marietka ako sa mas?

certisko19
28. aug 2008

ahojte...
jani:a isla som aj cez Letnu...:-dti na dpmk su riadni blazni...lepsie pomenit busy,atd.ani nemohli....nezavidim tim malym "spuntom",ked nastupia do skoly....ved,taky chaos bude,ze az....

jankaaa
28. aug 2008

no tak to urcite certi co to zmenili je riadny chaos teraz....clovek ked o tom nahodou nevie tak ma smolu

certisko19
28. aug 2008

tak to veru....ale ved oni nic ine nedocielili len,aby ludia stale prestupovali....dnes mam doma o zabavu postarane...upratujem o dusu...ani neviem,kde mam zacat...mamca je v praci...pride sestra s rodinkou a este aj oco z CR....a ja mozem ako jeden velky debil pratat...:-d a to este ani len netusim,co si urobim na obed...:(

jankaaa
28. aug 2008

hmmmm moja tak to ti vobec nezavidim....ja dnes po robotke idem o vyzdobu idem si to uz dohodnut potom ku kamoske na navstevu a vecer domkov

certisko19
28. aug 2008

aj ja chcem ist...:-ddddtak nieco som uz "poupratovala"....len netusim,kedy a co budem obedovat...teraz pracem ako sialena...pride neter a do hodinky bude bordel...ale co uz...je to decko...🙂

mariettka27
28. aug 2008

čaute krásky... 😉
janik,mám sa tak všelijak,teraz som chorá,mám angínu,tak som stále ako zhulená ale inak v poho...A ty?Ako sa vyvíja situácia v rodine?

mariettka27
28. aug 2008

saskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii???? 😀
Ako na teba pôsobí ten femigard????Daj vediet... 😉

certisko19
28. aug 2008

ahoj mariettka,
ako sa mas?

mariettka27
28. aug 2008

ahoj čertík,mám sa jak keby ma niekto točil v miešačke,a potom vyklopil.. 😀 😀 😀
a ty?Čo si dnes robkala?

certisko19
28. aug 2008

tak upratovala som ako debil...pisala som o tom s Jankou....:-dmomentalne oddychujem a cakam "navstevu"...ma prist sestra s rodinkou....

prettybaby
30. aug 2008

saska je na dovolenk kocky, uz ju cakam kedy konecne sa vrati 🙂

saska1
31. aug 2008

ahooooooooooooojte babulky.. 🙂 tak už som tu...
sasulka, marietka... 😅 vy moje pokladíky...
marietka...ja som femigard nechala tak, cyklus mi síce pekne upravil, a vždy ked som si ho dala, mala som problémy so srdiečkom...ale neviem, možno to bola len zhoda náhod...presedlala som na sarapis...tak uvidíme..
sasulka moja... a ty ako??ty už by si mala byť aj po ovulke, že??bude graf tento mesiac??ja som si ho priebežne robila, takže ovula snad bola..
ináč, dovolenka v poho, ale s minulým rokom sa to nedala ani porovnať...nabudúci rok, ak pojdeme, tak letecky, jísť autom je strašne unavujúce,.. 😖

mariettka27
31. aug 2008

čau sasik,a kde ste to boli?Počasie bolo ok? 🙂
a čo je to ten sarapis,ja taký navzdelaný človiečik,pouč ma prosím ta... 😀
my sme boli autom minulý rok v Taliansku a v pohode,ale letecky samozrejme lepšie... 🙂
a minulý rok ste boli kde mojka?

prettybaby
31. aug 2008

mojaaaaaaaaaaaaaa, huraaaaaaaaaaaa, koneceneeeeeeeeeeeeeee
ano uz je asi po nej, grafik bude asi tak vo stvrtok
vcera som si sla lahnut poobede a ked som sa zobudila, strasne som kychala, ale tak nechutne, ako ked ta nieco drazdi no a zliezlo mi to na priedusky, nos plny, pistali mi priedusky, v noci som nespala a som ako mrtvola, aj oci cervene a svrbia ma, uplne bozske, ani lezat nemozem, lebo dychat sa mi neda
no a nechces prekvapko?

mariettka27
31. aug 2008

ahoj pretty,tak sa tá choroba usadila aj na tebe? ☹ Tak šup do postele a vela čajíku pit a spinkat... 😉
A to najdôležitejšie,nech sa o teba drahý pekne stará,aby si nám rýchlo vyzdravela... 😀