Norprolac a zvýšený prolaktín. Ktorá má skúsenosť?

lenrieta
23. okt 2007

ahojte snazilky, ja tiez patrim medzi vas ☹ . Uz rok sa snazime astale nic..no teraz mi svitla nadej, lebo mi zistili zvyseny prolaktin a tak si myslim, ze on mi tu robi neplechu 🙂 . Vcera mi nasadili Norprolac, uzivam 1/2 tabletky vecer. A je tu nejaka snazilka ktora ma s tym skusenost ( zvyseny prolaktin a Norprolac) keby sa o tom so mnou podelila 🙂 Dkujem a pekny dnik 🙂

saska1
21. jún 2008

joooj....tanika kedysi som mala prianie baranček a dievčatko...dnes by som sa takejto kombinácii tešíla strašne, ale šťastná by som bola aj za chlapčeka a býčka 😀
ja som dnes len 8DC 😔 dúfam,že tento mesiac už bude ovulka ako sa patrí...
to by bolo super, keby sa nám to podarilo naraz..juj

mariettka27
21. jún 2008

ja by som brala čokolvek-barana,býka,ryby......to je mi teraz už jedno.....muž staršne chcel vianočné dieta,on je tiež taký dáreček... 😀

tanika.t
21. jún 2008

😀 bolo by to fajn,tu v LM je teraz toooľko tehuliek,že sa musí zadariť 😀

mariettka27
21. jún 2008

sasi,tak to aby bola ovulka ako lusk ti prajem,nech sa zadarí a možno nebude treba ani iscare.... 😉

mariettka27
21. jún 2008

tanika,ved to si nepočula,že sa to tam šíri vzduchom?Treba len zhlboka dýchat a dúfat.... 😀

saska1
21. jún 2008

marietka ahojky.... 🙂 tebe to vyšlo "fakt skvele"...myslím s príchodom tvojho mangela...ale možnože mrcha bude týžden,dva meškať,...a aspon si to užijete...
no a to je fakt pravda, že to tehuľkostvo je vo vzduchu...všade, kade chodím, samé brušká... ☹ taká som z toho smutná, už sa predstavujem ja taká guľatučka...ináč, pribrala som asi 3kg...a to už si ludia začínajú všímať, a že či som tehotná... 😀 😀 možno sa telo pripravuje 😉

tanika.t
21. jún 2008

mariettka,snažila som sa 😀 včera i dnes toľko tehuliek sme stretli,tak snáď sa niečo chytilo 😉

saska,kedy myslíš,že bude ovu? 15.DC?alebo neskôr mávaš?

saska1
21. jún 2008

tanika...vôbec netuším...lebo mávala som tak cca 17-18DC...ale teraz počas brania tbl to bolo skôr, a posledný cyklus nebola vôbec...ale mám pocit, že hlien už začína byť...a to sa mi zdá dosť skoro..

mariettka27
21. jún 2008

ja som tento cyklus mala ovu 13DC,ale niekedy mávam až 17DC,akokedy...Škoda len,že ma nemal kto oplodnit.. ☹ A teraz mám 19DC a zasa začínam špinit,tak mám stresy,zasa budem volat do helíku,že čo... 😖

mariettka27
21. jún 2008

ja ked to tu všetko čítam,tak nás je na tom našom slovensku asi veeeeeelmi vela takto smutných čo sa nám nedarí...... ☹

saska1
21. jún 2008

marietka toto špinenie serká aj mna...dokina mi dala duphík,ale ten mi tuším nepomohol..minulý cyklus som špinila 7dní...už som bola na nervy...som veľmi zvedavá,ako to bude vyzerať tento cyklus

mariettka27
21. jún 2008

ja to už mám 3 cykly takto dohlupa.... ☹ Ja som z toho už chorá,nikdy predtým som nešpinila...Až teraz,ked tak dlho už beriem duphík.Beriem ho dnes tretí den a ajhla,špinenie je tu...Ja už neviem.To telo si so mnou robí fakt čo chce..... 😒

mariettka27
21. jún 2008

tanika sa nám stratila............... 😕 😕 😕

saska1
21. jún 2008

aj ja som si všimla..možno sa rozhodla predsa len urobiť testík 😉

mariettka27
21. jún 2008

nooo,možno som ju nahovorila tým,že sa to šíri vzduchom.... 😀 Keby to bolo také jednoduché,však saska?

saska1
21. jún 2008

jaaaj...žeby išla dýchať...sakriš, aj ja asi idem.. 😀
v podstate to je jednoduché...a na druhej strane je to zasa strašne zložité..často sa pýtam, ako je to možné že to nejde,ked je to tá najprirodzenejšia vec na svete...zvieratá s tým nemajú problém...ale my ľudia, už nevieme čo od výmyslu sveta, a potom to takto vyzera ☹ 😠

mariettka27
21. jún 2008

ja som sa už bola nadýchat,tak uvidím čo to spraví.. 😀 Inak nad týmto sa často zamýšlam aj ja...A najviac ma na tom všetkom serinká,že sme s mužom dávali 6 rokov pozor,aby sme neotehotneli..A až potom človek príde na to,čo možno stratil...Čo ak vtedy by to šlo bez problémov? ☹ A ty si ako dlho s drahušikom?

tanika.t
21. jún 2008

netestovala som,Saška 😀 sťahovali sme fotočky do PC

saska1
21. jún 2008

presne takto isto to cítim aj ja... ☹ ja som sa kedysi tak bála, že som brala ja tabletky a ešte som miestami chcela aby si drahý dával pozor, ked som pozabudla tabletku...a potom sme si povedali, že vek už na to máme, a možno to nebude na prvý šup...a veruže ani nie je...2roky a figa borová...s drahým sme spolu 6,5roka...na silvestra máme 7rokov...tuším kritické obdobie...A vy?

mariettka27
21. jún 2008

my budeme mat teraz v júli 8 rokov a tiež máme figu,ale my máme drevenú... 😀 Ja som ešte pred svadbou hovorila,že chcem ešte také 2-3 roky bez detí,že si užijeme ešte jeden druhého...Teraz si to vyčítam,je to síce blbost,ale sem tam mi to mihne v mysli...A aj tak si neužívam ani manžela ani tehotenstvo.... ☹

tanika.t
21. jún 2008

mariettka a prečo?

tanika.t
21. jún 2008

majte sa ,musím ísť 🙂

mariettka27
21. jún 2008

som teraz na celý rok sama doma,muž je v zahraničí.... 😢

saska1
21. jún 2008

aj ja odchádzam...pekný večer... 🙂

mariettka27
21. jún 2008

tak sa majte.....papa ☹

prettybaby
21. jún 2008

ahojte mojka🙂

saska1
23. jún 2008

čafte 🙂
tanika...čo je s teplotou..?od soboty ju nemáš zaznačenú, a teraz neviem, či je to dobre, alebo nie...som zvedavá... 😝

tanika.t
23. jún 2008

Saška,teplotka už je nahodená..ale nič z toho,bolí ma brucho-ako na krámy a dnes som aj 2 kvapky špinila 😢
takže ide sa ďalej-ale či dostanem normálnu mrchu som zvedavá 😨

saska1
23. jún 2008

tanika...to ešte nič neznamená..ako hovoria baby z grafov,pokiaľ nedojde riadna mrcha, vždy je šanca...a taký pekný grafík ako máš ty, nemôže pokaziť mrcha 😠 😠

prettybaby
23. jún 2008

no kocenky, mali by sme ozivit temicku