Norprolac a zvýšený prolaktín. Ktorá má skúsenosť?

lenrieta
23. okt 2007

ahojte snazilky, ja tiez patrim medzi vas ☹ . Uz rok sa snazime astale nic..no teraz mi svitla nadej, lebo mi zistili zvyseny prolaktin a tak si myslim, ze on mi tu robi neplechu 🙂 . Vcera mi nasadili Norprolac, uzivam 1/2 tabletky vecer. A je tu nejaka snazilka ktora ma s tym skusenost ( zvyseny prolaktin a Norprolac) keby sa o tom so mnou podelila 🙂 Dkujem a pekny dnik 🙂

jankaaa
11. aug 2008

moja verim ti....vies co ma priserne boli hlava

certisko19
11. aug 2008

caute....
janka gratulujem este raz...ako vidim....asi viacere mate naladu pod psa...som na tom podobne....:(

prettybaby
11. aug 2008

certi, jani, ahojte, zachvilku padam z prace, idem sa vyzurit, mam aerobic

jankaaa
11. aug 2008

certi dik....este to nikomu ani nehovorim vies este len 3tyzdne....

tanika.t
11. aug 2008

jankaa,super správa 🙂 🙂 🙂 mooooc gratulujem 😉

saska1
11. aug 2008

ahojte...tanika...krásny grafík...dúfam,že z neho niečo bude 😉

jankaaa
12. aug 2008

ahojte babenky pekny dnik vam prajem....

prettybaby
12. aug 2008

ahoj janulka

jankaaa
12. aug 2008

ahoj sasenka...dnes nemam dobry den....chystame svadbu ale to zo svokrovcami vobec nebude ruzove

prettybaby
12. aug 2008

janulka, preco? nie su za? alebo vam do toho kecaju?

jankaaa
12. aug 2008

sorry saska nemohla som skor.vies co prvy jediny velky problem je ze nie som tej istej viery ako oni.oni su katolici.takze som velmi nezapadla.a jasne ze teraz sa staraju...vobec neviem ako to bude

prettybaby
12. aug 2008

moja a ty si co? evanjelicka? toto je hrozne, a tvoj drahy sa ako k tomu stavia?

certisko19
12. aug 2008

ahojte,
nemas zaco dakovat...len nech vsetko je ok...a zo svokrovcov nebud nechutena....🙂ono so svokrovcami je to niekedy dost tazke....:(

jankaaa
12. aug 2008

no moj drahy co sa tyka kostola tak on rodicom v tomto nesmie odporovat.chapes do kostola nechodi ale akoze tam chodi pred rodicmi(sedi s kamaratmi na kave).toto ma najviac stve...ze ani tam nechodi ale svadba musi byt v ich kostole...

jankaaa
12. aug 2008

certi ty si uz vydata?

prettybaby
12. aug 2008

no u nas nastastie islo vsetko hladko, ja som katolicka, ale stale hovorim ak clovek veri, je jedno ci chodi do kostola alebo nie. moj radko nema ani krst. svadba bola v katolickom kostole, ziadny problem s tym nemal, ani jeho rodina. nastastie, a zasa ja som si nedupala na nicom
jani, drzim palce

jankaaa
12. aug 2008

vies ved ani ja ako radsej by som bola keby bolo v nasom kostole ale nebudem robit problemy bude v ich ved pan boh je aj tak len jeden.ale mna sa dotkli ine veci vies ked svokra mi rozpravala ze som inej viery a ze jak to bude z vychovou ze ona si nevie predstavit ze bude mat vnucata inej viery a take veci...vies to cloveka zaboli

prettybaby
12. aug 2008

jani, nech ide s tymito recami vies kam
toto ja raz nepochopim, co sa ona do toho miesa, prebha, nech je rada, ze vnucata mat bude a je jedno ci budu cierne, biele, takej viery alebo onakej
su to vase deti, vas spolocny buduci zivot a berete sa z lasky

jankaaa
12. aug 2008

ze jej mama ani nepride na svadbu a ze este pride urobit u nich krik a take somariny....vies co ja som potom isla k babke lebo sme isli pre nejake veci a som sa tam tak rozplakala

prettybaby
12. aug 2008

moja, preco vie clovek takto pokazit radost z niecoho
nedaj si to kazit moja, viem ,ze to sa neda, pretvravoat sa asi nevies
boze ako by som ti chcela pomoct
kedy bude ta svadba?

jankaaa
12. aug 2008

moja asi 22.11...ked s tym budu suhlasit...vies co budem sa snazit nato nemysliet aj ked je to tazke...predsa je to den nevesty a ked ti dakto chce riadit kde bude svadba a vsetko tak ti to na nalade neprida

prettybaby
12. aug 2008

ja viem, to ti verim a tvoj drahy im neprehovoril do duse, ze nech sa "staraju" tam kde maju?
prepac ale to, ze pokial budu suhlasít, sa mi vobec nepaci.a kde by mala byt svadba?

certisko19
12. aug 2008

este nie som..🙂ale zazila som to na skusenosti mojej sestry....jej svokra nenormalne vystrajala....no,to bola riadna katastrofa....tiez to bolo ohladom kostola.....miestnost,atd....nic sa jej nepacillo....no a sestra velmi rada tam nechce chodit.....

prettybaby
12. aug 2008

cetrtisko a ako nakoniec dopadla ta svadba?

jankaaa
12. aug 2008

byvam v dedine nedaleko kosic a mame velku salu tak jasne ze u nas by som chcela,uz dost to ze sa budem trepat ku nim do dediny do kostola aspon zabavu chcem mat u nas.ved hadam ako nevesta nato mam pravo sa rozhodnut ze kde chcem.ci sa mylim?

jankaaa
12. aug 2008

certi bojim sa toho ze aj u nas to tak bude.a sestrin manzel ako sa k tomu vsetkemu staval?

jankaaa
12. aug 2008

certi a ako to nakoniec bolo?tak ako to chcela sestra alebo nie?

prettybaby
12. aug 2008

jani nemylis, ja by som na mieste ked uz nie Teba,ale Tvojho buduceho manzela, razne zakrocila. rodicom by som povedala svoje, a nech uz sa zariadi oni ako chcu

jankaaa
12. aug 2008

z mojej strany nie je ziadny problem,ja som rodicom povedala ako to bude oni ze v poriadku len z jeho strany a on si nevie dupnut,ja neviem ci sa boji alebo co....niekedy je este fakt jak male decko

prettybaby
12. aug 2008

najprv vyries jeho jani a potom nech on riesi svojich rodicov