Norprolac a zvýšený prolaktín. Ktorá má skúsenosť?

lenrieta
23. okt 2007

ahojte snazilky, ja tiez patrim medzi vas ☹ . Uz rok sa snazime astale nic..no teraz mi svitla nadej, lebo mi zistili zvyseny prolaktin a tak si myslim, ze on mi tu robi neplechu 🙂 . Vcera mi nasadili Norprolac, uzivam 1/2 tabletky vecer. A je tu nejaka snazilka ktora ma s tym skusenost ( zvyseny prolaktin a Norprolac) keby sa o tom so mnou podelila 🙂 Dkujem a pekny dnik 🙂

certisko19
18. sep 2008

ahoj Janka,
ako sa mas?🙂

jankaaa
19. sep 2008

certi fajn az nato pocasie ako sa ochladilo nie? ☹ a ty? ako sa mas?co mas nove? 🙂

certisko19
19. sep 2008

ahoj,
no strasne je pocasie...nemam k nemu ani slov... ☹ tak da sa....ani hlavu sa mi nechce dat vonku,ked vidim ako vonku prsi....tak nove asi nemam nic,resp.ma nic nenapada....🙂

jankaaa
19. sep 2008

skola uz zacala alebo este vegetis doma?

jankaaa
19. sep 2008

nejak tu uz nikto nechodi

certisko19
19. sep 2008

no,este som doma...ale v pondelok uz idem....no,vsimla som si,ze tu nejako nikto nechodi...:(a ako sa ma babo?🙂

jankaaa
19. sep 2008

sorry ze az teraz nemohla som skor...tak zatial sa mame fajn vo stvrtok ideme k panu doktorovi uvidime co povie dufam ze uz sa budem moct na drobca aj pozriet cez ultrazvuk 🙂

certisko19
19. sep 2008

v pohode Jani,nic sa nedeje...tak ja som doma a robim pre jedno dievcatko "siltovku",ale tiez sem tam tu mrknem....tak dufam,ze sa pozries...🙂tesis sa na svadbu?🙂

jankaaa
19. sep 2008

certi tesim ale uz by som to aj chcela mat za sebou..vies to stres ci vsetko bude ok,ci sa kazdemu bude pacit ako to vsetko dopadne 🙂

certisko19
19. sep 2008

no,to ti verim,ze su to stresy....🙂su ludia,kt.vadi vsetko bez ohladu na to ako je to urobene...proste im vsetko vadi a vzdy sa im nieco nepaci,aj ked to bude urobene bez chybicky....tak z toho sa zbytocne nestresuj... :-d

prettybaby
20. sep 2008

zlatka, nechodim sem uz moc, ale stale na vas myslim
byt bez MK mi robi fakt len dobre

uci
24. sep 2008

ahojte babenky, tak sa mi konecne podarilo zabehnut vas kuknut, ako sa mavate? co noveho? ako sa dari janke s mimcom?
nam sa po 2 tyzdnoch stravenych v nemocke narodila mala babika (3500g a 50cm), potom sme sa trapili s mlieckom a teraz sa trapime s plackanim, kedze ako neskusena mama vobec neviem odhadnut, kde je problem, takze skusame vsetko od kojenia, ktore vzdy skonci placom, cez prebalovanie, dudel, cicikanie az po masirovanie bruska a tak stale dookola, no je to niekedy uz na nervy ale ked sa babika na nas potom usmeje, tak je to ten najkrajsi pocit na svete 😉

jankaaa
24. sep 2008

uci tak blahozelam....aj ked su to niekedy starosti ale urcite tie krajsie v zivote ktore nas strestnu..tak vam drzim prsteky nech sa mate fajn 🙂 a nech je vsetko ok....

zuzi22
24. sep 2008

uci blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 🙂 Uz som tu minule pisala,ze sa nam nejak dlho nehlasis 😉
Karinka je nadherne babatko

certisko19
24. sep 2008

uci blahozelaaaaam.... 🙂

uci
27. sep 2008

babenky moc moc dakujeme, vidim, ze vam tiez uz pekne nabiehaju tt 😉 tak to sa moc tesim a drzim palce nech je vsetko tak ako ma byt, a aj vsetkym ostatnym babenkam-cakatelkam prajem aby sa uz coskoro mohli takto pekne trapit ako my 😉

certisko19
29. sep 2008

ke ste vsetky????? ☹

certisko19
29. sep 2008

sorry....malo tam byt kde

mariettka27
29. sep 2008

ahojte kuriatka,kde ste všetky? 😉
ako sa máte?
saska,pretty,janka,certik....... 🙂

mariettka27
29. sep 2008

inak aj mne ja na duši lepšie,ked tu tolko nesedím pri MK...Aj ked na vás všetky babulky myslím... 🙂

prettybaby
29. sep 2008

marietuska 🙂 ahoj
nepisem sem, necitam, ale tvoj prispevok som si otvorila.
nerobi mi dobre citat MK, keby som bola tehu, viem, ze by to bolo ine, ale jednoducho naozaj mi neprospieva.
tiez na vas ale myslim
aj na teba certik🙂

saska1
29. sep 2008

uci...gratulujeeeem 🙂
sasulka,marietka...slniečka moje.... 😵 pridávam sa ,..ale tiež na vás myslím..

certisko19
29. sep 2008

jeeeej,dakujem sasi...ani ja tu nie som extra casto....skolske povinnosti,atd.... 🙂 aj to potesi,ked vsetky myslite....je to pekne od vas 🙂

prettybaby
1. okt 2008

jasne, ved sme kamosky🙂 🙂 🙂 vsetky co sme tu🙂
vsak sasulka?🙂
baby drzime sa, jasne? 🙂 nevzdavame sa .)

jankaaa
1. okt 2008

ahojte babenky mam sa fajn 🙂 a vy?

uci
3. okt 2008

ahoj jani, tak ako si uzivas tehu? uz mas prvy trimester za sebou, tak uz si si asi trosku vydychla, nie? 😉 drzim palceky aby ste pekne rastli

certisko19
4. okt 2008

ahojte,
no jasne,ze sme kamosky... 🙂
Jani: ani sa nenazdas a babo uz bude pri tebe...🙂

mariettka27
13. okt 2008

čaute kuriatka!
Tak čo máte nové? 🙂 ja nič,akurát som zasa opustená ☹
a ani sa nám nezadarilo aj ked bol muž skoro mesiac doma ☹
ale to nič,ideme skúšat dalej zas a zas... 😉
a vy?

saska1
13. okt 2008

ahojky marietka..ja som tiež tam, kde som bola.. 😝 prestala som merať,a tým pádom som vypustila, a mrchu resp.príchod mrchy som už zvládla v poho... 😀

mariettka27
13. okt 2008

ahoj sasi,že ti je lepšie ked nemeriaš?Ja som už vysadila duphík a čakám,či príde mrcha aj bez neho. 😒 dávam pauzu do konca roka a uvidím čo to spraví 😉
ako v robotke?